Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese

+50
fermankoLik_seda
pelinn
tuğba nur
-ferman aşığı-
şehr-i hüzün
maNgaNya
FermanFB
FermanEcem
çilem
fermankolikgamse
Çiğdem97_maNga
DARK_ROCK
ferman_selin
Fermankolik Merve
ferman*damla
Berna
MeRwe Akarsu
junior
~Lost Empathy~
mangacı_demet
13ferman(ga)
rockqirL
sarmaşık
meNekse
ggizemm
MaNgA_FeRmAn_AkGüL
fermanımmmmmmm
CrayzRockGirl
Aşk-ı FermaN[ga]
şeyma yıldırım
iRemaNga(F)
tuanna zafer
Ferman(t)
<3_FéRmâN SéMâ_<3
maNga
Hatice_maNga_FermaN
<3<3FERMAN<3<3
saHte.meLk-53
gülçin_rock
mervee
DiLaN*FeRmAn
MeLeKaZrAiL
ferman_meli
FeRmaNaNo
fermanqoliq
azrail708
neslihan gürses
_itiraz_
fhermanqolick
ferman_kolik
54 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MaNgA_FeRmAn_AkGüL

MaNgA_FeRmAn_AkGüL

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:50 pm

ben direk yanına gder teşekür eder bayılırdım!!
ggizemm

ggizemm

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 6:06 pm

en büyük hayalimi gerçekleştirmiş olurdu ama ben gitar çalmayıda sefiyorumm..(ygmr abiyle)ferman abi seni cog sewiyorum(abim olarak...

mangafan.fermanakgülfn.yagmursarıgül fandan..:gizem:) ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz
meNekse

meNekse

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:36 pm

once cikip duet okurdum (boyle bi ani kacirmamak gerek) sonra da her halde dusub bayilirdim ve o gece gozume uyku gitmezdi bence
sarmaşık

sarmaşık

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:01 pm

HEMEN SAHNEYE FILARIM AMA HEYCANDAN ŞARKI SÖYLEYEMEM HERALDE
rockqirL

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 4:15 pm

[color:e56e=Sanırım o anda bayıLırdm sesm pek de qüseL deiL ama bhen hep rüyalarımda görüyorum düet yaptıqımızı ama heyecandan konusamayabiLirdimmm de Sper oLurduu be ! I love you What a Face Twisted Evil cheers drunken afro ama maaLesef öyLe bsy oLması imkanSz No Sad white][b]
13ferman(ga)

13ferman(ga)

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 3:03 pm

hızlıca sahneye çıkar heyecandan ağlayarak düet yapardım herhalde ..
mangacı_demet

mangacı_demet

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:07 pm

HEMEN CIKARDIM AMA ONA SARILMAK İÇİN Laughing Laughing Laughing
~Lost Empathy~

~Lost Empathy~

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 1:46 pm

Ağlaya-ağlaya sahneye çıkar, ona sarılmak için izin ister, izin verse tabii sarılır, onu çokçokçokçokkk sevdiğimi söyler, sonra da şarkıyı okurduk Very Happy ( tabii o anda sesim berbat olurdu Very Happy )
bu neyse de, maNga konserine gidebilme olasılığım bile yok ki Crying or Very sad
junior

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 6:29 pm

Ayyyyyyyy İnşallah öyle olur bir gün....Olduğu zamanda hemen sahneye gider ferman'a sarılır eşlik ederdim. I love you Smile
MeRwe Akarsu

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:23 am

TABİ Kİ SAHNEYE ÇIKIP DÜET YAPARDIM..SESİM DE GÜZEL ÖYLE DİOLAR ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_wink
Berna

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 1:52 pm

Donar bakardim ona duet falan yapamazdim ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz
ferman*damla

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 6:17 pm

yani nedeym evt derdm ama heycalanrdm gerce düet yapamskta 30.4.2010tarihnde bzm oklda fanfear olack ve bn ve arkm manganın sarkılarnın hepsni söylycgk bundan cookkkkk mtlym fermanın taktıgı bere ve sapkasının aynısını aldm kolmdada ferman yazan bi dövme var ayrıca manga 27.3.2010 tarihndekıbrısageldibnkıbrıslıym bu arada bn konsere gidmedm ama spr olduguna emnm kaldıgı oteli aradm mangaya mesaj yolldm ve msajı okudlr cookkkk sveinmslr eurovizyondan sonra gene gelecklr buraya busefr ksn gidecm konsere buarada eurojvizyonda bsrılr dilrm buarada okudugum okulda eurovizyonda mangaya oy vereckler cognluk oy kıb rıstan olak bunu untmaynnnnn I love you I love you )))
http://.................
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 6:23 pm

kalbim küt küt atar
ellerim ayaklarım titrer ve
SAHNEYE FIRLAYIP ŞARKI SÖLERİM.
ferman_selin

ferman_selin

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:40 pm

hemen yanına giderdim ona sarıldım ve tabiki onunla şarkı söylerdim!

O BENİM HERŞEYİM afro FERMAN ABİM
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:04 pm

bencede ben kesin düşer bayılırdım zaten fermanın bana bakması ayrı bi heyecan bide bana bakıp konuşursa anında kalpten giderdim heralde Very Happy
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:06 pm

HEMEN SAHNEYE FIRLAR SARILIP ÖPERDM.. SONRA ŞARKIYI SÖLERDM ONULA AMA SAHNEDEN İNDİREMEZLERDİ BNİ.. BIRAKAMAM FERMANIMI... ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_exclaim ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Herz
Çiğdem97_maNga

Çiğdem97_maNga

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 11:12 am

Donakalırdım ama sonra kendimi toparlayıp sahneye çıkardım ve ona sarılırdım Very Happy Keşke öyle bişey olsa Sad Sad
ferman_selin

ferman_selin

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:43 pm

FERMAN abi seni aşırı derece seviyorum sen bi tanesin ve eurovisiona 7 gün kaldı bnde en az sizin kadar heyecanlıyım umarım 1.olursunuz dereceye girersiniz zaten bu kesin!
fermankolikgamse

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 5:50 pm

heralde ilköncee bayılır sonra ayılırr isteğinii yerine getirirdmm sesmmde gsll ztnn Very Happy fermann isterde bn yapmasmıım
çilem

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 6:59 pm

kesinlikle çok sevinirdim ve onunla birlikte gayet güzel bir şekilde eşlik ederdim. Very Happy
çilem

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 7:05 pm

tek kelimeyle muhteşem kesinlikle ilk beşteyiz veya birinci bakalı
FermanEcem

FermanEcem

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 5:07 pm

walla düsünemiyorum heyecandan donup kalırdım ama tabi seve seve cıkardım askım o benimm.. Rolling Eyes
FermanFB

FermanFB

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 7:17 pm

doğal olarak heyecandan konuşamazdım
ama çok mutlu olurum...
maNgaNya

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:27 pm

koşa koşa sahneye çıkarım hemen hangi şarkıyı söyleyeceğimizi sorarım. Very Happy Razz Smile lol! I love you
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 4:10 pm

herhalde aglayarak kosardım yanına hemen sarılırdım sıkıcasına

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-