Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese

+50
fermankoLik_seda
pelinn
tuğba nur
-ferman aşığı-
şehr-i hüzün
maNgaNya
FermanFB
FermanEcem
çilem
fermankolikgamse
Çiğdem97_maNga
DARK_ROCK
ferman_selin
Fermankolik Merve
ferman*damla
Berna
MeRwe Akarsu
junior
~Lost Empathy~
mangacı_demet
13ferman(ga)
rockqirL
sarmaşık
meNekse
ggizemm
MaNgA_FeRmAn_AkGüL
fermanımmmmmmm
CrayzRockGirl
Aşk-ı FermaN[ga]
şeyma yıldırım
iRemaNga(F)
tuanna zafer
Ferman(t)
<3_FéRmâN SéMâ_<3
maNga
Hatice_maNga_FermaN
<3<3FERMAN<3<3
saHte.meLk-53
gülçin_rock
mervee
DiLaN*FeRmAn
MeLeKaZrAiL
ferman_meli
FeRmaNaNo
fermanqoliq
azrail708
neslihan gürses
_itiraz_
fhermanqolick
ferman_kolik
54 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ferman_kolik

ferman_kolik

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Empty
MesajKonu: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:34 pm

hemen sahneye koşardım önce ona sarılır sonrada beni seçtiği için teşekkür ederdim herhalde Very Happy Very Happy keşke öyle bisey olsaa
fhermanqolick

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 4:07 pm

ölürdümm qalibaa Very Happy fhermann I love you
_itiraz_

_itiraz_

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:42 pm

düet yapmaya insanın pek bi mecali kalmaz heralde heycndan Very Happy:D
neslihan gürses

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 3:34 pm

ferman benim bitenem ya çok seviyorum keske ğörme sansım olsa....
azrail708

azrail708

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:42 am

Sesim pek güzel değil ama en büyük hayalim ferman abiyle düet yapmak... Very Happy Very Happy
fermanqoliq

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 12:16 pm

heyecandan bayılcaım için heralde düet flan yapamazdm Very Happy
FeRmaNaNo

FeRmaNaNo

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 4:56 pm

Ben heralde kalırdım öyle birden zaten ona bakmaktan düet falan yapamazdım Very Happy
azrail708

azrail708

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 5:00 pm

galiba bende heyecandan kitlenir bişi söyleyemezdim...Very Happy affraid
ferman_meli

ferman_meli

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:58 am

teşekkür eder ve maalesef Sad sesimin iğrenç olduğunu sölerdim
MeLeKaZrAiL

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:55 pm

bn heycandan ağlaya ağlaya yapardım düetmi:D:D
DiLaN*FeRmAn

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:47 pm

ÇoK SeViNiRdİm hAtTa öLüRdĞm dİeBiLiRiM SüPeR OlUrDu Razz
mervee

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:55 pm

yaa tabikide fermanın konserine gitmeyi coooooooooooooook isterdim ama işte yalnız ole bişe olsa tabiki önce sasırır daha sonrada koşa koşa gider ona sarılır ve tesekkür ederdim
gülçin_rock

gülçin_rock

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 3:08 pm

gerçekten benimi seçti diye etrafa bakarım beni seçtiyse sahneye çıkarım ama her kez güler çünkü ferman abiyi görünce uzun bir donma moduna geçeceğim için Very Happy
saHte.meLk-53

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:06 pm

sahneye hemn çıkardım ama heyecndan konuşamazdım heralde:D
<3<3FERMAN<3<3

<3<3FERMAN<3<3

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:10 pm

héycandaN düSüp ßayılırDım
Hatice_maNga_FermaN

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:31 pm

Ahj bir konseri görsek keşke ah ah onu bile göremiyorum SadSadSad görsem heyecandan dilim tutulur olmamış duaya amin diyorum:D:D:D
maNga

maNga

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:23 pm

böyle bişeyin olması imkansız ama olursa sahnede elimden geleni yaparım tabi bişey gelirse o zman
<3_FéRmâN SéMâ_<3

<3_FéRmâN SéMâ_<3

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 7:16 pm

ııı düşünüyüm Very Happy heyecandan ne yapacağımı şaşırırdım ama onu öyle çok seviyorum ki annemden bile çok seviyorum bn ona resmen aşığım..!! Rolling Eyes I love you drunken cheers [b]
http://www.manga-fan.org
Ferman(t)

Ferman(t)

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 8:56 pm

söyliyemezdim ki şarkıyı.. yanına giderdim alalhım bu rüyaysa hiç bitmesin derdim içimden ağlamaya başlardım...böyle bişeyin olması mucize gibi birşey
tuanna zafer

tuanna zafer

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 2:31 pm

ben ona acırdım cunku hayatının en buyuk hatasını benı secmekle yapmıs olurdu Laughing
iRemaNga(F)

iRemaNga(F)

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 9:32 pm

Neye uğradığımı şaşardım bağırırdımmm fermannnn die sonra öperdim sarlırdım ve hiççç bırakmazdım Very Happy :<3 <3 <3 <3 <3 <3
şeyma yıldırım

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 1:50 am

ilk önce ona tşk ederim snra sarılırım,öle diyorum ama ya gerçktn olsyydı dlim tutulur hçbişey diemezdim Embarassed
Aşk-ı FermaN[ga]

Aşk-ı FermaN[ga]

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:22 am

Valla ben de hemen sahneye koşardım..Mikrofona uzanır şarkı deil onu sevdiğimi söylerdim..
(Sonra isterse şarkı da sölerdim tabi lol! )
CrayzRockGirl

CrayzRockGirl

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 9:06 pm

ilk yanına gidip hiçbirşey olmamış gibi ona kilitlenerek düetimi yapardım sahneden inerken ambulansla beni hastaneye yetiştirirlerdi herhalde
fermanımmmmmmm

MesajKonu: Geri: ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese   ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 12:29 am

Exclamation mütevazi bir şekilde çıkar elini sikar bir imza isterim ve şarkıyı ben seçerim.(yoksa söylemen)

ferman bi konserinde sizi işaret edip düet yapmak istediğini söylese
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-