Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?

4 posters
YazarMesaj
sevgin

sevgin

Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Empty
MesajKonu: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:40 pm

Benim ne yazik ki firsatim olmadi, gorebilsem keske kendisini bir gun....
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:24 pm

ben çekildim jnm ama annem buraya koymama izin vermio...başkalarının eline fotom geçmesin diye ama şu anki resimde amcam var Smile en soldaki xD
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:20 pm

keşke olsa...
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 1:15 pm

ben 25 nisan marmara eğitim köyündeki OLAYLI KONSER sonrası arkadaşımla birlikte tanıdıklarımız aracılığıyla kulise girdik ama ferman olanlardan sonra hala olayın şokunu atlatamamıştı cem falan da çok sinirliydi bende ona sarılıp ağladım sadece... doğru düzgün konuşamadım Sad Sad Sad sonra fotoğraf çektirdik yinede binlerce kişinin saldırısına uğramasına rağmen şaşkın ama çok güler yüzlü ve sevecen davrandı bize o günden sonra bi kere daha aşık oldum fermana...ama muhteşem bi duygu ona sarılmak umarım bi gün hepiniz yaşarsınız I love you
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 10:36 pm

ben sarılmamıştım ama ferman abi bana sarılmıştı...yani o da foto çekmek için Smile ....ama gerçekten çok güzeldi Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?   Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ? Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:20 am

bn hiç çekilmedim ama çekil I love you meyi çok isterim

Fermanla fotograf cekinmis olan var mi aranizda ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» burda face'i olan kimler war