Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)

+6
alice
...demet...
damla_ferman_96
fermannmm_berfin
fermanyak_zeynep
ramsey
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ramsey

ramsey

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Empty
MesajKonu: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:25 pm

ay esra senden iğreniyorum nataliadan ztn nefret ediyorum ama fermanı çok seviyorum I love you
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Empty
MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 8:47 pm

bnde sana katılıorm biz zaten berfinle planladık ankaraya gidip esrayı kesip suçu natalieye atcaz
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 8:49 pm

yani 1 taşta 2 kuş Very Happy Very Happy
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 10:30 pm

bende gelcem benide bekleyi xD hayven ferman kızların içine düşüodu klipte ama sprlerdi
damla_ferman_96

damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:05 pm

[quote="fermanyak_zeynep"]bnde sana katılıorm biz zaten berfinle planladık ankaraya gidip esrayı kesip suçu natalieye atcaz[/quote]

Ayy bu fikre bayıldım walla.. :D
Süpermiş... :D
Kızlar nerden aklınıza geldi şimdi bu...???? :D
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 4:49 pm

ee sen yoncanın yeni mesaj dönemine katılıodun yonca sana laf sokmak için demedim cnm
damla_ferman_96

damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:26 pm

Elif'cim bana dediysen anlatayım..
Ben hala yonca'ya katılıyorum.. :D
sadece kızların söylediği komik geldi onu belirtmek istedim tatlım... :D :D
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 7:24 pm

damla_ferman_96 demiş ki:
fermanyak_zeynep demiş ki:
bnde sana katılıorm biz zaten berfinle planladık ankaraya gidip esrayı kesip suçu natalieye atcaz

Ayy bu fikre bayıldım walla.. Very Happy
Süpermiş... Very Happy
Kızlar nerden aklınıza geldi şimdi bu...???? Very Happy
walla okulda geldi.d
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:13 pm

okuldamı hep böyle uçuk fikirler eğitim yuvasında aklımıza gelio ztn hep sıkıcı yerlerde aklımıza gelir xD
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:26 pm

yha şu esrayı nerde bulcaz amma biz işin kötüsü nataliayı nerden bulcaz ben bi plan yaparım evdende kaçarık hepimiz gebertirik onları xD
damla_ferman_96

damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:23 pm

[quote="FeRmAnGaCoLiK eLiF"]yha şu esrayı nerde bulcaz amma biz işin kötüsü nataliayı nerden bulcaz ben bi plan yaparım evdende kaçarık hepimiz gebertirik onları xD[/quote]

Hahaha.. Ewet iyi olur ama önce bu mesajları silmenin yolunu bulalım.. :D
Yoksa hemen yakalanırız... :D :D :D
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:19 pm

ee nerde buluşuyoruz Very Happy Very Happy Very Happy
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:23 pm

ewt arkadaşlar şimdi ankarada buluşalm berfin bodruma gitcemize ankaraa gidelim.s nası olsa esra ordadır şu klipteki güvenlikçi de bize yrdm eder natalie'i bulmann yoyu şu:
fermanı kaçırıp biyere balıcaz snra natalieyi ara ararsan mantı yapcaz.d fermanda yeni iş iwarmış gibi natalieyi arıcak o da iş için gelcek we fero onu bi kaç gün oyalıcak.d biz de o sırada esrayı kesicez snra natalieyi kaçırıp bayıltcaz üstüne esranın kanındn dökcez esrayla aynı odada durcaklar snra polisi arıcaz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
MUTLU SON!
nasıl ama?????
...demet...

...demet...

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:28 pm

nReye byLe..?**
http://www.mangafan.web.tr
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:42 pm

^ßlackClaw^ - demiş ki:
nReye byLe..?**
esrayı kesip suçu natalieye atcaz planda burda.D
...demet...

...demet...

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:46 pm

^ßlackClaw^ - demiş ki:
nReye byLe..?**

Yhaaa...
VhaYyY aRkDaşşş...
yPmayın aLlH aŞknıZa...
zyNep baRi seN ypMaa...
NOLUR?
uyMa bNlaRaa...
ßiisSs kNuyu kPattTıkk...
sİzDe kPatıN...
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:49 pm

^ßlackClaw^ - demiş ki:
^ßlackClaw^ - demiş ki:
nReye byLe..?**

Yhaaa...
VhaYyY aRkDaşşş...
yPmayın aLlH aŞknıZa...
zyNep baRi seN ypMaa...
NOLUR?
uyMa bNlaRaa...
ßiisSs kNuyu kPattTıkk...
sİzDe kPatıN...
aslında onlara uydum denilemez bn böleim.d o turuncu cadıyı da sarı cadıyı da boğmak istiyorm hemde kanlarını akıta akıta.d ama madem kurallarınız war saygı duyarım tmm arkadaşlar konu kapansın o zaman I love you ama lütfen planımı beenenler yorum atsın çoq uraştım bunu bulurken natalie nerde bulcaz falan die:)
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:07 pm

kural deilki yonci biz burda düşüncelerrimizi yazıoruz senin yaptığın gibi zeyneplede gerçekten böl bişi yapmıoruz hayal kuruozruz ona olsun izin ver yha
...demet...

...demet...

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:01 pm

HyaTım soRun seNin ve dieRleRinin bu kNuyu konuŞması deqiL..
SRun;ßu kNuuyu kPatmışKen yeNideN aÇmamZ..
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:50 pm

ewt arkadaşlar şimdi ankarada buluşalm berfin bodruma gitcemize ankaraa gidelim.s nası olsa esra ordadır şu klipteki güvenlikçi de bize yrdm eder natalie'i bulmann yoyu şu:
fermanı kaçırıp biyere balıcaz snra natalieyi ara ararsan mantı yapcaz.d fermanda yeni iş iwarmış gibi natalieyi arıcak o da iş için gelcek we fero onu bi kaç gün oyalıcak.d biz de o sırada esrayı kesicez snra natalieyi kaçırıp bayıltcaz üstüne esranın kanındn dökcez esrayla aynı odada durcaklar snra polisi arıcaz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
MUTLU SON!
nasıl ama?????

hehee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:55 pm

^ßlackClaw^ - demiş ki:
HyaTım soRun seNin ve dieRleRinin bu kNuyu konuŞması deqiL..
SRun;ßu kNuuyu kPatmışKen yeNideN aÇmamZ..
pardon cnm yeni msj dönemini okumamıştım Very Happy bi da yapmam.d
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 6:45 pm

yha biz konuyu açmıoruz sadece şakalaşıoruz konu üzerinden şakayıda afedersin kakaya dönüştürmüoruz sadece
...........................ŞA..................KA............LA...................ŞI...............YO.................RUZ.......................................
vede zeynepcim kimsenin kimseden özür dilemesine gerek yok
alice

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 7:05 pm

oooo süper fikir bende gelem nolur nolurr ama esra ölürse ferman üzülürr ne olcak şimdi natalia hapse girersede üzülür yine n oluvercek gari
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 7:11 pm

yha sonrasını düşünmeyin gerçek öolmıcak bişi eglenmenize bakın xD
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:32 pm

yane gerçekten yapmayacağımıza göre Smile Smile

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» manga grubuna ve fermana