Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ferman abisiz yaşayamam diyenler...

+4
fermankoLik_seda
Fermankolik Merve
FN<3
ferman.selin
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ferman.selin

ferman.selin

Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Empty
MesajKonu: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 2:41 pm

bn yaşayamam bu yüzden kendine iyi bak dün 5.sınıfa veda partisindeydim sizin albümünüzü götürdüm beni benimle bırak çaldı bn ve arkadaşım coştuk bi bağırdık beniiiiiiiiiiiiiiiiiiii beniiiiiiiiiimmmmmmmlllllllllleeeeeeeee bıııırrrakkkkkkkkk Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:45 pm

ya bn üye oldum ama giremiyorum o yüzden yeniden bugün üye oldum bugün üye olmama rağmen çook mesajım var buda demektir ki Ferman abiye çok önem veriyorum demektir. Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:49 pm

[color=red]SENİ SEVİYORUM[/color]
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:50 pm

AHH AHH SANA BAYILIYORUM Bİ GÜN İZMİRE GELL
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:51 pm

ŞARKILARINIZ HARİKA YYAAA NASIL BÖYLE GÜZEL ŞARKILAR YAZIYOSUNUZ BN YAZIYORUM AMA BU KADAR GÜZEL OLMUYO
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:07 pm

bu kdar hayranın olması nası bişey?
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:07 pm

seniiiiii çooook seevviiiyyyooorrrumm
FN<3

FN<3

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 6:39 pm

bende seni çok seviyorum kim sevmez ki
sen benim içimde ki istanbulsun kopup atamıyorum<3
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 6:40 pm

Alıntı :
FERMAAAAANN.. SEN BU KADAR TATLI OLMAK ZORUNDAMISIN? NOLUR BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİNDE Bİ KONSER VERİNDE GELİP SENİ YAKINDAN GÖRİİM...
ÇOK TATLISIN AŞIĞIM SANA BEAAA.. <3<3<3<3
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:22 pm

ben fermansız yaşarım...allah allah...yaptığınız çılgınlık ve çoook saçma
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:23 pm

mesajların çok olabilir ama hepsi de salak salak geek
FN<3

FN<3

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:19 pm

biliyomusun herkezin kendi düşüncesi ve bunlara katlanman gerek:D
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:44 pm

bunlara ben diil ferman abi katlanıo ama eminim o da bu aşırı sefqiden dolayı rahatsızdırrrrrrrrr Very Happy
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:05 pm

yahu burda insanlar kendi kendilerine konusuyor ne sacma bir sey yaaaaaa
ferman okuyor mu acaba yazdiklarimizi ????? Sad Sad Crying or Very sad
FN<3

FN<3

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:07 pm

peki o katlanıyosa katlanır ama senin bunlara salk salk demene gerek yok
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:25 pm

ben ferman abinin duygularına we hissettiklerine tercüman oluyorm
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 1:20 pm

BEN ONSUZ YAŞAYAMIYCAĞIMI PANİK ATAK GEÇİRİP HASTANEYE KALDIRILDIĞINI İLK DUYDUĞUM AN DAHA İYİ ANLADIM...
duyunca bi an içimden hiç nefes almak gelmedi o gün beni yaşatan tek şeyin senin bi yerlerde nefes aldığını görmesem bile bilmek olduğunu anladım I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 1:25 pm

sakin olun yaa bırakın insanlar istedikleri duyguları yaşasınlar... tamam bazen abartıolar (hatta bende bayağ abarttım) ama bu onların düşünceleri ve saygı duymanız gerekir kendi düşüncelerini belirtebilirsin ama ''SALAK SALAK'' diye nitelendirmen bence çok yanlış... ayrıca eminim sevilmek hoşuna gidiodur fermanın sonuçta işi bu: müziğiyle insanlara kendini sewdirmek Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 10:50 pm

Fer(M)anga Gizem demiş ki:
sakin olun yaa bırakın insanlar istedikleri duyguları yaşasınlar... tamam bazen abartıolar (hatta bende bayağ abarttım) ama bu onların düşünceleri ve saygı duymanız gerekir kendi düşüncelerini belirtebilirsin ama ''SALAK SALAK'' diye nitelendirmen bence çok yanlış... ayrıca eminim sevilmek hoşuna gidiodur fermanın sonuçta işi bu: müziğiyle insanlara kendini sewdirmek Very Happy

ama genç kıslar onu müziklerine diil resmen yakışıklılığına bakıolar yalanmı...ve ayrıca bu kadar sevseydi kendisine böyle aşırı ilgi gösterilmesini niye esrayı ve özel hayatını gizli tutuyor...bence sen bi facebook'u takip et...fermanın eşi olduğu ortaya çıknca herkes zavallı esra ablaya küfür etmeye başladı....ferman abi insanlara kendini müziğiyle sevdirmeye ve bununla gündemde olmaya çalışışıyor ama kimse işin o tarafına bakmıyor bunu da belirtmek isterim...
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 10:53 pm

ferman abi; kızların fiziğine yakışıklılığına bakıp ta onları peşinden koşturmak onları kendine aşık etmek istemiyo hoş o müzikleriyle gündemde olmak istiyo ama kızların gözü başka yerlerde...'yok '''fermanımmm sna deli gibi aşığımmm'''' yok ''''''ben sensiz yaşayamam ölürümm'''' , '''''aşkımmmm bebeğim benim çok dadlısın'''' gibi sözleri duymaktan her türlü iddiasına girerim ki bunalmıştır yani..kim bunalmazki...tanımadığın kişiler sana canım,aşkım diyor...SENCE HOŞ BİŞEMİ BUU???

tamam ben bunları "SALAK SALAK" diye ifade eddim argo oldu ama öyle...bunun kibarı yok yanii...ferman abi hayranları ona aşkım canım dedikçe dahada soğuyodur bence
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:17 am

harika bi kişiliğin var
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:17 am

ve çok yakışıklısın
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:18 am

tatlılığıda unutmamak gerekeir
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:18 am

sen harikasın I love you
FN<3

FN<3

MesajKonu: Geri: Ferman abisiz yaşayamam diyenler...   Ferman abisiz yaşayamam diyenler... Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:07 pm

birincisi bana müzikden anlamdığımı asla söylmezsin çünkü sen bana tercüman olmazsın ve şunuda söylemek isterim yarası olna gocunur şahsen ben esra ablaya kfür fala etmedim her şeyin bi sınırı var ama sen herkesin bunu aştığını düşünüyosun belk,de asıl bunmları sen yapaıyorsun szölerinden duygularına tercüman oldum:D

Ferman abisiz yaşayamam diyenler...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ferman&Cem...
» ferman .................
» FERMAN IN KASLARRRRRRRRRRRRRI....