Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*

+22
şeymaNga
nissan
baby_com
şehr-i hüzün
FermanEcem
fermankolic kübra
DARK_ROCK
ferman_selin
Fermankolik Merve
ferman*damla
Berna
meRwe Ferman ~
MeRwe Akarsu
mehmet
13ferman(ga)
mangacı_demet
tuanna zafer
sarmaşık
BEYCELİ_ASENA
meNekse
CrayzRockGirl
ggizemm
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:50 pm

o kadar sanslı olsam keske
baby_com

baby_com

manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:52 pm

bende bir an sen zannettim uff keşke o kızın yerinde olabilsek o kızı çok kıskandım confused Evil or Very Mad Twisted Evil Sad
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:52 pm

bende Crying or Very sad Sad Sad Sad
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:59 pm

kıza şuan sayıyorumm XD
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:02 pm

sayma ya sadece daha sanslı olsaa gerek
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:03 pm

biz niye şanslı değilliz bu Dünya bzii niye eziyor Sad
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:04 pm

cok istersen olur Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:05 pm

bu kadar karamsar olma
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:07 pm

sen hiç maganın konserine gittin mi? ya da onu gördün mü? belkide görmüşsündür benim ne onun konserine gitme şansım var nede onu görme belki senin öğle bir şansın vardırr
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:09 pm

nie ki gidemion
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:11 pm

buda soru evet; neden mi? bir konserleri geç ve uzak yerlerde oluyor o saatte ailem izin vermiyorr ki çoğu kişinindee zaten yanımda beni götürecek bir büyüğüm yok mangayı da seven birde şu konserler epeyi bir pahalı oluyor ee konserden başkada göriceğim yer yok sokakta rastlayamamki Sad
DURUM BU!
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:15 pm

hımmmm o da dogru ama halk konserleri filan olur ona gidersin ya biraz büyü ünvt gidince görürüsün karamsar olma her zaman bi cözüm bulunur
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:16 pm

SEN HİÇ GİTTİN Mİ KONSERLERİNEE
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:18 pm

ünvt bekliom işte o zaman gitcem yani gitmedim ama gideriz ya
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:27 pm

lise son mu?
nissan

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:26 am

keske diyorum cunki Ferman abi ozellikle benim icin elcatmaz.bakude konser verseler mutlaka giderim.ama o benim icin bir hayal.dusunmesi bile insani heyecanlandiriyor.
şeymaNga

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:47 pm

Bbn olsaydm Fermanı seçerdiim..Very Happy çnnkü Ferman başka ya bambaşka..çk seviyorm onu Smile)
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:44 pm

tabikide Ferman abiyi seçerdim onu çok seviyorum yaaa I love you
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:10 pm

ayrımcılık yapıo gibi olucm ama tabiki de Ferman abi çünkü onu aşırı derecede çok seviyorummm......

SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM FERMAN ABİ!
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:13 pm

arkilerim Pınar ve Sevda da sana bayılıyolar seni görmeyi çok istiyolar nolur bi gün izmir karşıyakaya gel sana yalvarıyorum...

SENİ ÇOK SEVİYORUZ...
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:47 pm

ben tabii ki fermanla çıkardım ama elllerimle yemek yiyemezdim çünkü uçardım bom
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:22 pm

aslında yamyamla da çıkmak isterdim ama o hiç konuşmuo xD hehheehe..ama o da çook ii....ferman abi çok cana yakın onla yemeğe gitmek isterdim yani Smile
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:09 pm

HIIIIIIIIII FERMAN TABIIIIIIKIIIIII AYYYY canim benim dogru durust yemegini yiyebilirmiydi benim
yuzumden acabaaa
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:18 pm

baby_com demiş ki:
sen hiç maganın konserine gittin mi? ya da onu gördün mü? belkide görmüşsündür benim ne onun konserine gitme şansım var nede onu görme belki senin öğle bir şansın vardırr

konserine gitmedim ama onunla fotoğrafım var...
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*   manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:49 pm

100 kere 1000 kere 10000000000000000 kere FERMANNN FERMAN FERMAN FERMAN FERMAN abii....

manga grubundan biriyle yemege çıkma fırsatı olsaydı ne yapardınız?ama sadece 1 kişi*
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Sadece Ferman
» en iyi sadece melodi?