Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?

+34
yoNc@
ramsey
pandora2
sena=ferman
NİS+FER
Destan(F)
fermankoLik_seda
gökçen
ferman.selin
baby_com
...e.ak***
fermankolic kübra
vEriN_kAraNLıkLarImIzI
fermankolikgamse
13ferman(ga)
DARK_ROCK
ferman_selin
ferman-beyza
maNga_CoLiK_selma
Fermankolik Merve
cani
rock_pink
semiha_ferman
ferman_delisi
sarmaşık
rckrGMZ
MeLaNKoLiK_PeSiMiST
ferman_kolik
mangacı_demet
BEYCELİ_ASENA
ggizemm
aşkıımm
fermanımmmmmmm
CrayzRockGirl
38 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
ferman.selin

ferman.selin

FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:59 pm

BNCE ÖZEL HAYATI KENDİNE KALMALI AMA İNSA YİNEDE SEVDİĞİ İÇİN MERAK EDİYOR I love you
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:37 pm

yha arkiler ben ferman abilerin oturduğu apartmanda oturuodum bir zamanlar oradan biliom ferman abi esra bayram adında birile evlendi sonra kadın ferman ı aldattı geçen haftalarda tekrar evlendi onun adıda gökçe ama şu anda çok mutlu merak etmein cyclops
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:39 pm

ayy arkiler afedersiniz yeni evlendii kişinin adı göksu ama soyadını bilmiom
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:45 pm

arkadaşlar fermanın karısı avatarımda "SOLDAN 4. OLANDIR" anlaşıldı mı....yakışıyorlar da...
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:02 pm

ya arkadaşlar ferman evli yaa...ister inanın ister inanmayın ama kanıtıda brda...

Ayşe Özyılmazel'in Ferman Akgül Hastane'de Yazısı ve Ferman Fanlarına Getirdiği Açıklık : Ferman Esra İle Hala Birlikte ve Evli!

""""FERMAN HASTANEDE""""" [Fermanın Eşi Esra Buraya Dikkat']
Artık sadece 'iyi insan' olmak yetmiyor; sevilmek, onaylanmak, takdir edilmek, diğerlerinden sıyrılmak, farkımızı fark ettirmek için. İlle de 'başarılı' olmak gerekiyor. Hele ki şov dünyasında tepişiyorsanız, yandınız demektir. Hep iyi görünmek, bir önceki eyleminin üstüne çıkmak, daha iyi performans sergilemek, kitleni büyütmek, manşetlerin kralı-kraliçesi olmak zorundasın. Sonra bir sabah bakmışsın ki severek yaptığın işin, panik atağına dönüşmüş. Alkış ve onaylanma kanına öyle bir girmiş ki, uyuşturucudan beter etmiş seni. "Daha fazla kızım, daha fazla oğlum; hadi yaparsın daha fazla daha fazla..." Sonra Allah'ın izni, çalışmanın bereketiyle sen o 'fazla'lara ulaştıkça gözünün içine bakıp senden bir şeyler bekleyenler de fazlalaşır. Artık geri dönüş imkansızdır. Hedefsiz olmak, azla mutlu olmak sana yasaktır, haramdır. "Heyy ne için bu koşturma? Ne yapıyorsun sen? Derdin ne?" diye soramaz hale gelirsin kendine. Bir çay koyup soluklanamazsın. Ve bir gece ansızın bedenin-ruhun el ele verip isyan eder işte. Şimdi bunlar nereden çıktı? Dün sabah gazetde maNga'nın solisti Ferman'ın Eurovision stresi sonucu rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını okumamla hemen koştum hastaneye. "Ferman Akgül hangi odada?" diye sordum danışmadaki görevliye. "Yoğun bakımda" cevabını alınca, aklım çıktı; o merdivenleri nasıl indim bilmiyorum. d]]Yoğun bakım kapısında incecik, kızıl saçlı, gözleri yorgun ve üzgün bir genç kadın kollarını bağlamış duruyordu. Baktım Ferman'ın eşi Esra.[/u] Sarıldık, gözlerimiz doldu. Merak etmeyin Ferman daha iyiydi ve iyi olacaktı, kalbinde ritim bozukluğu varmış, aşırı yorgunluk ve stresten fenalaşmış...

artık siz bilirsiniz kapı gibi kanıt işteee Wink
Destan(F)

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:39 pm

1.si o yazı doğru değil. yani Ayşe Hanım her yazısında olduğu gibi bir konuyu gene abartmış.
Femranın evet sevgilisi var adı esra.
Aynı zamanda da eski eşi.
Ama şu an bir evlilik yok.
Yalan söylemesinin de bir anlamı yok Ferman'ın çünkü Özgüründe fanları var o neden Evliyim dedi?
Ayrıca Ayşe ve Ferman 40 yıllık dostlar değil, Ayşe Ö. her zamanki gibi saçma ve gerçek payı olmayan bi yazı yazmış.
Bize ne bu kadar ayrıntıdan yok gittim sordum bilmem ne.
Sevgilisi var ve ESKİ EŞİ.
Fakat evlenirler mi orası bizi alakadar etmez
. Wink
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:41 pm

Destan(F) demiş ki:
1.si o yazı doğru değil. yani Ayşe Hanım her yazısında olduğu gibi bir konuyu gene abartmış.
Yalan söylemesinin de bir anlamı yok Ferman'ın çünkü Özgüründe fanları var o neden Evliyim dedi?
Ayrıca Ayşe ve Ferman 40 yıllık dostlar değil, Ayşe Ö. her zamanki gibi saçma ve gerçek payı olmayan bi yazı yazmış.
. Wink

walla ben evliler diye biliyorum ayrıca bu yazı alıntıdır ..sonuçta bi ilişkileri var mı??? -evet,var ....önemli olanda bu.....zaten evli demek ilişkileri var demek...ve ayrıca ferman özel hayatını saklamak istiyor olamaz mı??? özgür açık ve net olabilir...özgür abi açıkçası yakışıklı değil ben onun kişiliğini seviyorum.ama ferman yakışıklı ve hayranlarını üzmek istememiş olamaz mı??? ben bu yazıyı araştırırken buldum ve arkadaşları bilgilendirmek istedim.ayrıca neden ayşe özyılmazel bunu abartarak yazsın...ve ayrıntılar da biz fanları ilgilendiriyor şahsen beni ilgilendirir...ve evlenmeleri de beni alakadar eder sonuçta ben ferman akgül'ün hayranıyım ve onun hakkında olan şeyleri bilmek istiyorum......

ONLAR EVLİLER DEDİĞİM GİBİ ESRA AVATARIMDA GÖRÜNEN KIZDIR (soldaki amcamm Very Happy)

En son fermankoLik_seda tarafından Çarş. Haz. 16, 2010 9:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Destan(F)

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:48 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
Destan(F) demiş ki:
. Wink

walla ben evliler diye biliyorum ayrıca bu yazı alıntıdır ..sonuçta bi ilişkileri var mı??? -evet,var ....önemli olanda bu.....zaten evli demek ilişkileri var demek...ve ayrıca ferman özel hayatını saklamak istiyor olamaz mı??? özgür açık ve net olabilir...özgür abi açıkçası yakışıklı değil ben onun kişiliğini seviyorum.ama ferman yakışıklı ve hayranlarını üzmek istememiş olamaz mı??? ben bu yazıyı araştırırken buldum ve arkadaşları bilgilendirmek istedim.ayrıca neden ayşe özyılmazel bunu abartarak yazsın...ve ayrıntılar da biz fanları ilgilendiriyor şahsen beni ilgilendirir...ve evlenmeleri de beni alakadar eder sonuçta ben ferman akgül'ün hayranıyım ve onun hakkında olan şeyleri bilmek istiyorum......

ESKİDEN EVLİYDİLER ŞİMDİ DE SEVGİLİLER AMA DEDİĞİM GİBİ ESRA AVATARIMDA GÖRÜNEN KIZDIR (soldaki amcamm Very Happy)

e braz önce evliler diodn şmdi eskiden diosn..
Ayrıca eğer amcan o adam olsaydı Fermanın da özel hayatını bilebilirdin ... Wink
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 9:03 pm

Destan(F) demiş ki:
Destan(F) demiş ki:
. Wink

ESKİDEN EVLİYDİLER ŞİMDİ DE SEVGİLİLER AMA DEDİĞİM GİBİ ESRA AVATARIMDA GÖRÜNEN KIZDIR (soldaki amcamm Very Happy)

e braz önce evliler diodn şmdi eskiden diosn..
Ayrıca eğer amcan o adam olsaydı Fermanın da özel hayatını bilebilirdin ... Wink

allahım yarabbim orada grmüş foto çektirmiş..amcamdan ne ferman abinin özel hayatından...ve yaşlılarda mangayı biliyo sonuçta eurovisiona katılmış bi grup bilip blmeden atlama...facebooktan bilgi toplamaya çalışıorum...her türlü yargı var.kimi esra ferman abiyi aldattı dio.kimi ewliler dio.kimi sevgililer dio.kimi onların arasında bişe yok dio...ya senin gibi biriyle böyle bi tartışmaya girmek istemiyorum o yazımıda düzelttim..yanlış yazmış olabilirim..arkadaşlar yukardaki ESKİDEN EVLİYDİLER ŞİMDİ DE SEVGİLİLER AMA DEDİĞİM GİBİ ESRA AVATARIMDA GÖRÜNEN KIZDIR yazısını düzeltiyorum özür dileyerek....her neyse konuyu kapatalım sonuçta aralarında bi ilişki vrmı var...(İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN FERMAN ABİYİ 2 KEZ GÖRDÜM 1. GÖRDÜĞÜMDEDE İLİŞKİ DURUMUNU SORDUM SEVGİLİM VAR DEDİ)

onlar evli dememin sebebide ayşe özyılmazelin buraya kopyaladığım yazısıdır...ve arkadaşım sana şunuda sölemek istiyorum tamam işte fermana koşa koşa gittim ağladım üzüldüm demeleri abartı olabilir fakat yoğun bakımın kapısında fermanın eşi esrayı gördüm de demiş bunda ne abartı olabilir yani...hayret birşey ya!
Destan(F)

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:23 pm

Sende haklısın insan ikilemde kalması doğal tabiiki.
Ama bunu çok iyi bi forum sitesinde de paylaştılar(Ayşe ö. yazısını) ve genelde şu tepki verildi : Manga üstünden prim yapmaya çalışıyorlar.
Bence kesnlkle öyle.
Zaten dengesiz bir insan o.
Evet heryerde farklı. Bende biliyorum o kız esra .
Fakat evli de değillerMİŞ .
Nfs czdanını grmedim ama Wink
Sadece ağır basan yargı bu.
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 10:53 am

yani bende tam olarak kesin birşey diyemeyeceğim...ŞU EVLENDİ BOŞANDI OLAYLARI KONUSUNU KAPATALIM.

AMA ESRA BAYRAM ve FERMAN AKGÜL'ÜN ARALARINDA BİR İLİŞKİ VAR...

şimdi benim bu ferman abinin evli olduğu fikrini kanıtlamaya çalışmamın sebebi ona aşık olanların ümitlenmemesidir.sonuçta o da bir insan.elbette aşık olacaktır ve eninde sonunda evlenecektir...

iyi forumlar Wink
NİS+FER

NİS+FER

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:00 pm

esra bayram kim yhaaa allah allah yhaaa ay cnm sıkıldı hem fermanın evlenceginide sanmıyorum boşancagınıda yaniiii
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 8:23 pm

arkadaşlar ferman abi evli ya da sevgilisi var yani ESRA BAYRAM olduğu kesin ztn...ARKADAŞLAR İNANMAYAN VARSA BNA MESAJ ATSIN...ELİMDE ESRA BAYRAM'IN KENDİ BAŞINA,KARDEŞİYLE,FERMAN ABİYLE FERMAN ABİNİN VE KENDİSİNİN AİLESİYLE OLSAN FOTOĞRAFLARI VAR...İNANMAYAN MESAJ ATSIN DEDĞİM GİBİ....FOTOLARI GÖSTERİRİM.. albino
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 12:32 pm

tm tmm
sena=ferman

sena=ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:48 pm

esra bayram diye bir kadınla evlenmiş.
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:42 am

Very Happy
pandora2

pandora2

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:35 pm

ferman HİÇ BOŞANMAMIŞ FACDEN BULDUM Bİ KIZIN ARKİSİ FERMANINI ARKİSİYMİŞ VE SORMUŞ BOŞANMADIK DEMİŞ YANİ HİÇÇÇÇÇÇ BOŞANMAMIŞ DELİLER GİBİ BİRBİRLERİNİ SEVİYOLARMIŞ ÖLE YAZIYODU FACDE BNDE ONLARIN YALANCISIYIM Sad
pandora2

pandora2

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:36 pm

arkadaşlar ferman abi evli ya da sevgilisi var yani ESRA BAYRAM olduğu kesin ztn...ARKADAŞLAR İNANMAYAN VARSA BNA MESAJ ATSIN...ELİMDE ESRA BAYRAM'IN KENDİ BAŞINA,KARDEŞİYLE,FERMAN ABİYLE FERMAN ABİNİN VE KENDİSİNİN AİLESİYLE OLSAN FOTOĞRAFLARI VAR...İNANMAYAN MESAJ ATSIN DEDĞİM GİBİ....FOTOLARI GÖSTERİRİM.. albino
KIZM SEWGİLİSİ DEqİL KARISI BOŞANMAMIŞŞŞŞŞ Mad
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:38 am

Very Happy
sena=ferman

sena=ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:18 am

hatta boşanma sebebide esra bayram fermanı kıskanmış ve aldatmış sonrada fermanda cevapsız sorular şarkısını yazmış
sena=ferman

sena=ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:23 am

bilmiom valla bir sitede öle yazıodu
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:47 am

özel hayatını karıştırmamız çok yanlış bişey!
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:03 pm

pandora2 demiş ki:
KIZM SEWGİLİSİ DEqİL KARISI BOŞANMAMIŞŞŞŞŞ Mad

e ne güzel işte mutlu olsunlar...bnm evli yada sevgili diyerek söze başlamamın nedeni bazı arkadaşların bu durumu kabullenmemesidir...öyleyse daha güzel işte hiç boşanmamış olsunlar ne ii santa
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:06 pm

pandora2 demiş ki:
ferman HİÇ BOŞANMAMIŞ FACDEN BULDUM Bİ KIZIN ARKİSİ FERMANINI ARKİSİYMİŞ VE SORMUŞ BOŞANMADIK DEMİŞ YANİ HİÇÇÇÇÇÇ BOŞANMAMIŞ DELİLER GİBİ BİRBİRLERİNİ SEVİYOLARMIŞ ÖLE YAZIYODU FACDE BNDE ONLARIN YALANCISIYIM Sad

hani bi kızın arkisi ferman abinin arkisiymiş o sylemiş ya...doğru olduğunu nereden bilebiliriz..??..yani bi kızın arkisinin ferman abinin arkisi olduğunu nereden bilebiliriz..??..inşallah doğru söylüyordur...doğru söylüyorlarsa daha ii olr...ne güzel sevsinler birbirlerini Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:08 pm

evet evt sevsinler Very Happy

FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-