Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

manga yapılan haksızlık

+11
Fermankolik Merve
ferman_kolik
semiha_ferman
Berna
manganur
13ferman(ga)
havvanur küçükyağar
fermangaa
fermanımmmmmmm
CrayzRockGirl
şeyma yıldırım
15 posters
YazarMesaj
şeyma yıldırım

manga yapılan haksızlık Empty
MesajKonu: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 11:27 pm

ya manga mtv ödülü aldı kimse onlrdn fazla bahsetmedi......ztn bzm bu ülkede anck sansasayonel bişey yapsan yada sewgilini aldatsan para ediyooo......
şeyma yıldırım

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 11:29 pm

o gün bi gazeteye baktım sadece manganın küçük bi fotoğrfnı yapştırmşlar we dioki kısa we öz sıradan bi şekilde MANGADA ÖDÜL ALDIII,glde deli olma
CrayzRockGirl

CrayzRockGirl

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 9:20 pm

YAA ABİ BAŞKA ÜLKELERDE BÖYLELERİ BAŞ TACI YAPARLAR BİDE BİZİM ÜLKEYE BAK
fermanımmmmmmm

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 9:56 pm

bizim insanları anlamıyorum müzik kanallarındada manga az çıkıyor ve çogu kişi manga ismini bile duymamış burda hata birazda bizde arkadaşlar!!!
CrayzRockGirl

CrayzRockGirl

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 10:27 pm

valla bu ülkede millet kafayı popla bozmuş anca dım tıs dım tıs bunun tek yolu arkdaşlara rock ı yaymak
fermangaa

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:00 pm

ya ben size bi şey diyeyim mi bizim halkımız hiç müzikten anlamıyo.herkes tutturmus ismail yk tiripkolik gidiyorlar miss gibi manga grubunu dinleyen çok az kişi Sad
havvanur küçükyağar

havvanur küçükyağar

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 1:00 am

bencede ne qüzel bi hber maNga nın avrupa nın en ii sanatçısı olması ben olsam qece qündüz maNga hakkında hber yapardım
havvanur küçükyağar

havvanur küçükyağar

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 1:01 am

bzm ülkemız elndekinin kıymetini bilmio
13ferman(ga)

13ferman(ga)

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 3:44 pm

ewet bizim ülkemizde gerçek müzik anlamında gerilik olduğunu düşünüyorum
bizim ülkemiz müziğe ve müzisyenlere önem vermiyor.
sadece basıncılar magazine önem veriyor
manganur

manganur

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:40 pm

study maNga bi numara.Ben maNga sayesinde rok muzigi sevdim.Ben azeriyim Bakuden yaziyorum.Burada da maNga taniniyor ve sarkilari seviliyor.maNganin buyuk hayraniyim.maNga yeterince seviliyor ve Insallah sevilmeye devam edecek.maNga harika,cok basarili kim ne derse desin. Exclamation .
Berna

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 2:00 pm

Bence de manga cok seviliyor ben de makedonyadan yaziyorum ve onlarin en buyuk hayranlarindan biriyim manga yapılan haksızlık Icon_exclaim manga yapılan haksızlık Herz
semiha_ferman

semiha_ferman

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 6:05 pm

gerçekten de çok büyük haksızlık yapılyor bi we could be the same çok güzel bir şarkı ama nedense kimse beğenmiyor gel o zaman kendin söyle Mad
ferman_kolik

ferman_kolik

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 1:15 pm

Berna demiş ki:
Bence de manga cok seviliyor ben de makedonyadan yaziyorum ve onlarin en buyuk hayranlarindan biriyim manga yapılan haksızlık Icon_exclaim manga yapılan haksızlık Herz
en büyük hayran olmasasın fanlar sıralanıo ortan fan en üst fan yeni fan sen daha yenidesin en büyük hayranı olsaydın fermanla fotorafın olrdu slk yha hepsiniz malsınız
ferman_kolik

ferman_kolik

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 1:16 pm

semiha_ferman demiş ki:
gerçekten de çok büyük haksızlık yapılyor bi we could be the same çok güzel bir şarkı ama nedense kimse beğenmiyor gel o zaman kendin söyle Mad
manga onları takmıo ve onlar maNqadan dahah iisni bekledikleri içn yapıolar dmm mı
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 6:15 pm

MANGANIN HER KANALDA SIK SIK VERİLMESİNİ ÇOOOK İSTİYORUM. ÇÜNKÜ ÇOK ÖNEMSENİCEK BİR GRUP ÖZELLİKLERDE FERMAAN!! <3 <3 <3
ferman_selin

ferman_selin

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:43 pm

ewt bnde maNga nın her programda çıkmasını istiyorum!çünkü onları çook seviyorum!

ve gazetelere baktığımda ya resimlerini çok küçük yada haberleri çok az mesela resimleri bi sayfayı kaplıyabilir!

keşke hergün onlarla ilgili haber olsa zaten haberlerini gördümmü kesip maNga dosyama koyuyorum! Very Happy
maNgaNya

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:38 pm

hangi kanalı açsam demet akalın, hadise falan var hadise 4.olunca tonlarca reklam yaptılar manga olunca 2-3 dk anca haberlerde vardı tek bi sponsor vardı o da çilek odası her zaman mini etek giyenler ünlü oluyo bu ülkede gerçek sesleri kimse beğenmiyo bana katılan kaç kişi var? Question afro
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:37 am

her programda çıkmaz oda programa çıkmak için para alıyor ve istediği para olmazsa çıkmaz bana göre o yani.. ama keşke her proya çıksa ne kadar güzel olur hiç bir yerde göremiyoruz onu I LOVE YOU What a Face
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga yapılan haksızlık   manga yapılan haksızlık Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:58 pm

EWT YA BİRA ZDAHA HABERLERDE YADA GAZETELERE ÇIKARBİLİRDİ

manga yapılan haksızlık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» maNga fan
» maNga FAN
» maNga