Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)

+6
alice
...demet...
damla_ferman_96
fermannmm_berfin
fermanyak_zeynep
ramsey
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
yağmur yaprak

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:57 pm

maksat eğlenelim yani dimi arkadaşlar
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:56 pm

alice demiş ki:
oooo süper fikir bende gelem nolur nolurr ama esra ölürse ferman üzülürr ne olcak şimdi natalia hapse girersede üzülür yine n oluvercek gari
fermana mantı yapcaz karşılığında Smile Smile
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:50 am

Menim uchun manasi olmayan bir sohbetdir!
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 5:41 pm

ben spr mantı ederem parnaklarınızı yerseniz çok gözel ederem içinide bol doldurururam mene nasıl edildiğini danışa bilerseniz
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:49 pm

araştırdım izmirden ankara otobüs biletleri 40 lira cnm şimdi 2 kişi gitsek gelsek 160 lira sonra 300 de elektirikli bayıltma aleti 150 lirada elektirikli testere sonra bi depo kiralarız 500 de o desek mantının malzemeleride var tabi yane en iyisi boş verelim bizz Very Happy Very Happy Very Happy
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 9:03 pm

.

En son ramsey tarafından Çarş. Ağus. 31, 2016 11:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:26 pm

FeRmAnGaCoLiK eLiF demiş ki:
yok yok olmaz hem kaç yaşındasınız ibndirim yapılıo bartından ankaraya çocuklara biz çocuk değiliz ama yaparlar indirim 25 tl desek hem depoya gerek yok ibi sokak köşesi buluruk 3.25=75 tl otobüs parası sonra fermanı kaçırcaz haa depo lazım 500 tllik almayız bizde hah buldum hepsini fermanı esrayı fermanın ya da gancuk esranın evinde tutarız yemek parası bilmem ne derken ben vala ablaın bayram haçlık zulasını patlatırım ee bende ve ablamda 90 tl vr sizde ne kadar vr ayarlayalım hem onları kaçırırken görünmemek için maske takarık hem silahta alcaz şöle ucuz bişi olsun sizdeki bayram haçlıkları ne ka söleyin hem ne zaman yapcaz bu işi hem ölmek vr dönmek yok
silaha gerek yoq testere alcazzz.s bnm bayramda 0 war çünkü hepsini toplayıp abime telefon aldım ama gitceimiz güne kadar bi 100 biriktiririm otobüs 75 tl testere 200 tl depo 500 tl kıyak bi mantı mazemesı 50 tl esra we natalieden kurtulmak paha biçilemez...
damla_ferman_96

damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 6:46 pm

Beni de bekleyinnnnnn kızlar..
Ben de gelcemmm..
Ben de yardım ederimm.. :D :D
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:27 pm

.

En son ramsey tarafından Çarş. Ağus. 31, 2016 11:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
senaVferman

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:11 pm

cok iyi fikir!
ama ferman sonra gidip bizim yapdigimizi soylemesin? scratch
fermanyak_zeynep

fermanyak_zeynep

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:27 pm

senaVferman demiş ki:
cok iyi fikir!
ama ferman sonra gidip bizim yapdigimizi soylemesin? scratch
sölemez o biz ona mantı yapcaz .d.d
senaVferman

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:33 pm

mantiyi esradan cok seviyor dimi?
fermannmm_berfin

fermannmm_berfin

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 12:05 am

senaVferman demiş ki:
mantiyi esradan cok seviyor dimi?

şu an için öyle sanırım Very Happy Very Happy
damla_ferman_96

damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:13 pm

[quote="senaVferman"]mantiyi esradan cok seviyor dimi?
[/quote]

İnşallah öyledir.. :D
Yoksa mantıyla Ferman'ı kandıramayız.. :D
Bilionuz mu Ferman mantı sewio diye bi hafta boyunca evde mantı yapmayı öğrenmeye çalışmıştım.. :D
Öğrendim de.. Ama evde bi hafta boyunca mantı yemek zorunda kalmıştık.. :D :D
SeLiN...SeBo

SeLiN...SeBo

MesajKonu: Geri: ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)   ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size  ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:25 am

fermanyak_zeynep demiş ki:
ewt arkadaşlar şimdi ankarada buluşalm berfin bodruma gitcemize ankaraa gidelim.s nası olsa esra ordadır şu klipteki güvenlikçi de bize yrdm eder natalie'i bulmann yoyu şu:
fermanı kaçırıp biyere balıcaz snra natalieyi ara ararsan mantı yapcaz.d fermanda yeni iş iwarmış gibi natalieyi arıcak o da iş için gelcek we fero onu bi kaç gün oyalıcak.d biz de o sırada esrayı kesicez snra natalieyi kaçırıp bayıltcaz üstüne esranın kanındn dökcez esrayla aynı odada durcaklar snra polisi arıcaz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
MUTLU SON!
nasıl ama?????

süper bi plan ben de geliyorum..

ben burayayine kendi düşüncelirmle fermana bişiler yazcam benle olanlar gelsin hayallerimi suya düşürmek istemem düşünmeyenlerde öğüt yada fermandan size ne gibi şeyler yazmasınla başka ne yazarlarsa yazsınlar(bnm gibi düşünen olmadığına göre)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» manga grubuna ve fermana