Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:

+4
fermankoLik_seda
baby_com
ferman.selin
vEriN_kAraNLıkLarImIzI
8 posters
YazarMesaj
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Empty
MesajKonu: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 7:27 pm

abicim hastayım bu çocuqa ya demiş qi:anlayan anlamayan herkesin kıyafetimize, prodüksiyondan ışıqımıza laf edip ikinci olduqumuzdada"ewet ya ewet"diye tepki içine qirmesi ikiyüzlülüqün dik alası açıkçası demiş......!!!tebriq ediorum,harbidende haqlı yani

En son vEriN_kAraNLıkLarImIzI tarafından Ptsi Haz. 14, 2010 11:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:46 am

aşırı yakışıklı aşırı tatlı biri yani iyi bi insan daha ne olsun sağlığıda yerinde gerçekten yürü be Ferman abi!

Kendine iyi bak.
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:51 am

vEriN_kAraNLıkLarImIzI demiş ki:
abicim hastayım bu çocuqa ya demiş qi:anlayan anlamayan herkesin kıyafetimize, prodüksiyondan ışıqımıza laf edip ikinci olduqumuzdada"ewet ya ewet"diye tepki içine qirmesi ikiyüzlülüqün dik alası açıkçası demiş......!!!tebriq ediorum,harbidende haqlı yani

ARKADAŞLAR BU TİP YAZILARI LÜTFEN KULLANMAYALIM SORUN YAZIDA DEĞİL SENİN YAZDIĞINN
"abici hastayım bu çocuğa"ARKADAŞLAR FERMAN ABİMİZZ BUNU GÖRÜRSE ÇOK RAHATSIZ OLUR DİKKAATT!!!
İYİ FORUMLARR
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:20 pm

ne alaka bunu qörünce neden rahatsız olurmuş anlamadım
baby_com

baby_com

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:01 am

gerekli açıklama yapılmıştırr

iyi forumlarr
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:13 pm

EVET YAA BENCEDE BAKIN ŞİMDİ! ÜNLÜLER EUROVİSİONDAN ÖNCE VE SONRA 180 DERECE DEĞİŞEN YORUMLARA BAKIN!!!

Yarışmadan önce:

Özdemir Erdoğan: Parçaları çok vasat

VasatIn üstünde bir şarkı ve vasatın üstünde bir performans. İlk üçe giremez ama ilk ona girebilir gibi geliyor. Yani çok böyle süper şarkı, beni yüreğimi yerinden oynattı falan diyemem. Benim kendi ölçütlerim içerisinde iyiye yakın bir parça ama süper değil. Manga’nın performansı eserden daha iyi, özellikle bunu belirtmek gerekiyor. Şarkı kötü değil ancak sıradanlık var. Azerbaycan’dan çok iyi müzikler çıkıyor. Bu seneki şarkıların çoğu sıradan şarkılar ama bunların içerisinde Azerbaycan öne çıkıyor. Diğerleri sıradanlık içerisinde. Bunlar arasında sıradanlığı aşan Azerbaycan oluyor.

Metin Özülkü: İlk üçe giremez

Manga grubunu normal şartlarda başarılı buluyorum. Kendi işlerinde daha özgünler, fakat Eurovision için her sanatçı gibi onlar da bir standartın içine sokuldular. Halbuki kendi albümleriyle ilgili yaptıkları konserleri, albümleri çok daha özgür ve daha performansı yüksek. Burada belli standartların içine sokularak benim istediğim Manga görüntüsü ortaya çıkmıyor. İlk üçe girebileceğini zannetmiyorum. Kim birinciliği alır bilemem ama Manga’nın parçası ilk üçe giremez. Çok acayip bir parça değil, Manga grup olarak çok daha iyi işler yapabilir.

Ali Rıza Binboğa: Şarkı çok sıkışık

ŞarkIyI İngilizce söylüyorlar ama ilk bölümde sözler çok sıkışık. Bir şarkının girişi ilk bölümde bu kadar sıkışırsa kötü olur. Buna hemen çare bulmaları gerekiyor. Normal bir şarkı sürprizlerle dolu değil. Şarkının girişi her şeydir. Seyirciyi kapamazsanız bu iş olmaz.

Yarışmadan sonra:

Özdemir Erdoğan: Birinci olmalıydı

YarIŞma içerisinde kusursuzlardı. Özgüvenleri çok yüksekti. Aldıkları derece analarının ak sütü gibi helaldir. Hatta Almanya’nın performansından kat ve kat daha güzeldi. Performanslarıyla birinciliği hakediyorlardı. Birincinin neden Almanya olduğunu anlamış değilim. Ama bu yarışmalarda siyasal, ekonomik, ahbap çavuş faktörleri işin içine giriyor. Performansları şarkıdan da güzeldi, o kadar çok şey katmışlardı. Hakları yenildi gibi geliyor. Sonuçta Almanya’dan çok daha güzel Azerbaycan, Ermenistan ve Arnavutluk ve Belçika vardı. Almanya’nın birinciliğini kabul etmiyor, tamamen politik buluyorum ve ekonomik krize bağlıyorum.

Metin Özülkü: Manga süperdi

İlk başlarda diğer şarkıları da tam olarak dinleyemediğim için ilk üç için şans bile veremiyordum. Fakat diğer performansları gördükten ve Manga’yı izledikten sonra benim birincilik adayım oldular. Bu parça birinci olur diye düşünmeye başladım. Politik duruşları olan ülkeler de olmasa idi zaten Manga birinci olurdu. Almanya’nın birinci olması üzerinde durup düşünülmesi gereken bir durum. Ama Manga’nın başarısı da oldukça yüksek. İkinci olmaları önemli değil, birinci gibiler. 3-4 gün söylediklerimle, düşündüklerimle tam tersi duruma düştüm. Tam Manga gibilerdi. Eurovision’un kalıplarından sıyrılmış gibilerdi. Daha önceki performanslarından çok daha başkaydılar.

Ali Rıza Binboğa: Sözler tane taneydi

Manga birinci olabilecek bir performans sergiledi. Koreografide hiçbir şey aksamadı. Ama sonuçlarda kazanan ülke kimsenin aklına kazınmayan Almanya oldu. Benim gözümde birinciliği hakeden Manga’ydı. Almanya’nın her an bitecekmiş gibi durgun bir performansı vardı. Sonuç ne olursa olsun arada 76 puan fark olamazdı. Gerçek yarışma Türkiye’den itibaren ilk beş sıraya girenler arasında oldu. Şarkıyı ilk dinlediğim zamanki aksiliklerin yok olduğunu hissettim. Sıkışan sözlerde bir rahatlama yapmışlar.

VAR MI BÖLE BİŞEY YHAAA????? Very Happy
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:33 pm

yoq yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_biggrin
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:55 pm

harbi yürü be Ferman abi
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:57 pm

maNga gerçekten de fena morarttı!
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:24 pm

Aşksın senn askkk
ağzına sağlıkk daddlumm benmm=) I love you
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 12:31 pm

aferin onaaa
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 4:02 pm

yha iki yüzzlülüğün bölesi yha yorumların arasındaki farka bak...tüüüüüü yuhhhhh farao
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:12 am

yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_biggrin
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:48 pm

yürü bea ferman aslanım benim koçum benim
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:18 am

gökçen demiş ki:
yha iki yüzzlülüğün bölesi yha yorumların arasındaki farka bak...tüüüüüü yuhhhhh farao

bencede kazanınca hemen yalaka oldular salaklar işte Very Happy Very Happy

yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:24 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
EVET YAA BENCEDE BAKIN ŞİMDİ! ÜNLÜLER EUROVİSİONDAN ÖNCE VE SONRA 180 DERECE DEĞİŞEN YORUMLARA BAKIN!!!

Yarışmadan önce:

Özdemir Erdoğan: Parçaları çok vasat

VasatIn üstünde bir şarkı ve vasatın üstünde bir performans. İlk üçe giremez ama ilk ona girebilir gibi geliyor. Yani çok böyle süper şarkı, beni yüreğimi yerinden oynattı falan diyemem. Benim kendi ölçütlerim içerisinde iyiye yakın bir parça ama süper değil. Manga’nın performansı eserden daha iyi, özellikle bunu belirtmek gerekiyor. Şarkı kötü değil ancak sıradanlık var. Azerbaycan’dan çok iyi müzikler çıkıyor. Bu seneki şarkıların çoğu sıradan şarkılar ama bunların içerisinde Azerbaycan öne çıkıyor. Diğerleri sıradanlık içerisinde. Bunlar arasında sıradanlığı aşan Azerbaycan oluyor.

Metin Özülkü: İlk üçe giremez

Manga grubunu normal şartlarda başarılı buluyorum. Kendi işlerinde daha özgünler, fakat Eurovision için her sanatçı gibi onlar da bir standartın içine sokuldular. Halbuki kendi albümleriyle ilgili yaptıkları konserleri, albümleri çok daha özgür ve daha performansı yüksek. Burada belli standartların içine sokularak benim istediğim Manga görüntüsü ortaya çıkmıyor. İlk üçe girebileceğini zannetmiyorum. Kim birinciliği alır bilemem ama Manga’nın parçası ilk üçe giremez. Çok acayip bir parça değil, Manga grup olarak çok daha iyi işler yapabilir.

Ali Rıza Binboğa: Şarkı çok sıkışık

ŞarkIyI İngilizce söylüyorlar ama ilk bölümde sözler çok sıkışık. Bir şarkının girişi ilk bölümde bu kadar sıkışırsa kötü olur. Buna hemen çare bulmaları gerekiyor. Normal bir şarkı sürprizlerle dolu değil. Şarkının girişi her şeydir. Seyirciyi kapamazsanız bu iş olmaz.

Yarışmadan sonra:

Özdemir Erdoğan: Birinci olmalıydı

YarIŞma içerisinde kusursuzlardı. Özgüvenleri çok yüksekti. Aldıkları derece analarının ak sütü gibi helaldir. Hatta Almanya’nın performansından kat ve kat daha güzeldi. Performanslarıyla birinciliği hakediyorlardı. Birincinin neden Almanya olduğunu anlamış değilim. Ama bu yarışmalarda siyasal, ekonomik, ahbap çavuş faktörleri işin içine giriyor. Performansları şarkıdan da güzeldi, o kadar çok şey katmışlardı. Hakları yenildi gibi geliyor. Sonuçta Almanya’dan çok daha güzel Azerbaycan, Ermenistan ve Arnavutluk ve Belçika vardı. Almanya’nın birinciliğini kabul etmiyor, tamamen politik buluyorum ve ekonomik krize bağlıyorum.

Metin Özülkü: Manga süperdi

İlk başlarda diğer şarkıları da tam olarak dinleyemediğim için ilk üç için şans bile veremiyordum. Fakat diğer performansları gördükten ve Manga’yı izledikten sonra benim birincilik adayım oldular. Bu parça birinci olur diye düşünmeye başladım. Politik duruşları olan ülkeler de olmasa idi zaten Manga birinci olurdu. Almanya’nın birinci olması üzerinde durup düşünülmesi gereken bir durum. Ama Manga’nın başarısı da oldukça yüksek. İkinci olmaları önemli değil, birinci gibiler. 3-4 gün söylediklerimle, düşündüklerimle tam tersi duruma düştüm. Tam Manga gibilerdi. Eurovision’un kalıplarından sıyrılmış gibilerdi. Daha önceki performanslarından çok daha başkaydılar.

Ali Rıza Binboğa: Sözler tane taneydi

Manga birinci olabilecek bir performans sergiledi. Koreografide hiçbir şey aksamadı. Ama sonuçlarda kazanan ülke kimsenin aklına kazınmayan Almanya oldu. Benim gözümde birinciliği hakeden Manga’ydı. Almanya’nın her an bitecekmiş gibi durgun bir performansı vardı. Sonuç ne olursa olsun arada 76 puan fark olamazdı. Gerçek yarışma Türkiye’den itibaren ilk beş sıraya girenler arasında oldu. Şarkıyı ilk dinlediğim zamanki aksiliklerin yok olduğunu hissettim. Sıkışan sözlerde bir rahatlama yapmışlar.

VAR MI BÖLE BİŞEY YHAAA????? Very Happy

Biz beğendikten sonra...
Onlar beğendikten sonra...
Ünlülerin beğenmesine gerke yok...
Onlarında dediği gibi...
"Onlar Şarkılarını Seviyolar..."
Aslında onlarda haklı sonuçta bizden daha iyi anlıyolar bu işten...
Amaaannnn bırakın bu konuları....
Eurovision geçti...
Konu kapanması gerekirken büyüyoda büyüyo...
http://www.manga.web.tr
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:   yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi: Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:06 pm

Very Happy Very Happy

yüRü bE FeRmAn...........!!EuroVisİoNda deMiş qi:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferman&Cem...
» ferman .................
» FERMAN IN KASLARRRRRRRRRRRRRI....
» ferman abi