Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler

+4
FN<3
ferman.selin
şehr-i hüzün
vEriN_kAraNLıkLarImIzI
8 posters
YazarMesaj
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Empty
MesajKonu: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:57 am

baqın abicim madem qirip bakdıqındn emin deilsiniz e-mail adresine msj atın e-mailleri cvplıolarmış...!!manga@manga.web.tr'den manqaya,ferman@ferman.web.tr'dende fermana e-maillerinisi qönderebilirsinis cwp qeliceqndn emnim qelmesse teqme toqad serbesd falla Very Happy Very Happy bu haberide proqramda söledirdi duydum

En son vEriN_kAraNLıkLarImIzI tarafından Paz Haz. 06, 2010 10:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:59 am

bende duydum öle dedi siz öle deneyin bide
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:01 am

dimi baq yanış duymamışım:Dxd
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:02 am

kral tv de söle di resmi fanna üye olun arklar
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:49 pm

ya çok seviyorum Ferman abiyi yaa....
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:57 am

Ferman abi seni çok seviyorum çünkü çok yakışıklı ve çok tatlısın bi gün lütfn İzmir karşıyakaya gel çünkü seni yakından görmeyi canımdan çok istiyorum

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK YAKIŞIKLISIN!!!!!
FN<3

FN<3

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 7:27 pm

peki siz denediniz mi?oldumu?
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:51 pm

ben bi deneyeceğim yani...teşekkürler...

FERMAN ABİ ÇOOK ŞEKERSİN XD
Tr_Style_Fs

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:10 pm

ama bi düsünsek ne yazicaz ? seni seviyorum felanmi kp ????? mhm ben bi düsüneyim
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:34 am

26 haziranda izmire geliyosunuz holley çünküü bnde izmirde oturuyorum ve izmire ne zaman geleceksiniz yani gündüz mü?
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:36 am

ve izmire gelmişken lütfn karşıyakaya gelin!!!!!!!!!!
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 2:05 pm

ewet bencede hemen küt diye seni çoooooookk seviyorum sana aşığımda denmez ki
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 3:30 pm

ama biz öyle diyoruz Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 3:31 pm

ama aşkım demiyoruzz o ayrı bi konu Smile
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 5:08 pm

evet arkadaşlar ben buraya üye olmadan önce oraya üyeydim ve burada rahat davrandıqınız qibi orada davranamıosunuz ve aşkım bitanem vs.qibi şeyler yasak orada dann!! die qörevli uyarıo ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_biggrin hatta "g" yerine "q" kullansanız bile yasak ferman yada dier manqa üyeleri orada birebir sorularınızı cevaplıor Smile http://www.mangafan.web.tr/forum/index.php işde buradan qerçeq manqafan sitesine üye olun ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_smile
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 6:22 pm

vEriN_kAraNLıkLarImIzI demiş ki:
evet arkadaşlar ben buraya üye olmadan önce oraya üyeydim ve burada rahat davrandıqınız qibi orada davranamıosunuz ve aşkım bitanem vs.qibi şeyler yasak orada dann!! die qörevli uyarıo ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_biggrin hatta "g" yerine "q" kullansanız bile yasak ferman yada dier manqa üyeleri orada birebir sorularınızı cevaplıor Smile http://www.mangafan.web.tr/forum/index.php işde buradan qerçeq manqafan sitesine üye olun ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_smile

evet...banlıyorlar...ve cem abi maaşallah tüm sorularımızı yanıtlıyor saolsun..kesinnikle oraya üye olmalısınız...efe abi herkese selam falan yazıyor...çok güzel bi site
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:50 am

zaten üyeyimmm
zeynep058

zeynep058

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 2:34 pm

Ben dee oraya uyeyim ama manga@manga.web.tr ye bikaç kez mail attım ama cvp gelmedi. Sad
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler   ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 9:38 pm

banandadadd

ferman'a yada manqa'ya ulaşmaq isdienler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» manga grubuna ve fermana
» Ferman horluyomudur acaba yada grubtakiler horluyomudur