Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR

+14
Fer(M)anga Gizem
NİS+FER
havvanur küçükyağar
rockgirl_ferman
ferman.selin
fermankoLik_seda
FADİME
sino85
Fermankolik Merve
nrgs
vEriN_kAraNLıkLarImIzI
şehr-i hüzün
derin_ferman
DARK_ROCK
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
DARK_ROCK

DARK_ROCK

EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Empty
MesajKonu: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:26 pm

EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSININ SONUNA AĞZI KALANLAR Question
derin_ferman

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 1:09 pm

çok güzeldi ama çoooook kıskandım
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:00 pm

aynen cok sinir bozucu idi kız
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:06 am

şow qüseldi ama anlamadıqım bişe war neden türk kızı deilde bi yabancı çoq meraq ediorum we qıcıq oldum,hatta bi ara ferman qiddi elden aha dedim xd Very Happy
şehr-i hüzün

şehr-i hüzün

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:08 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
nrgs

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:57 pm

ewt şov gerçekten süperdi valla o kadını kıskanmamak da elde diildi Smile
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:47 pm

BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNN!!!! KISKANÇLIKTAN ÇATLADIM. HİÇDE GÜZEL DEİLDİ KIZ :@[u]
sino85

sino85

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 7:18 am

ne dansindan bahsediyounuz siz ????
ben dans felangöremedim Smile
sadece kiz sarkinin sonunda fermanin yanina geldi okadar Very Happy
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:11 am

arkadaşlar yazdığınız için çok teşekkürler ilk defa konu açmıştımda kimse yazmaz sanmıştım tekrar saolun
FADİME

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:24 pm

OFF BEN ÇOK SİNİR OLDUM VE KISKANDIMM SHOW GÜZLEDİ AMA DEDİGİM GİBİ KIZKANDIM SADECE... Sad Crying or Very sad
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:39 pm

kız fıstık gibiydi ama izlerken kaskatı kesildim ve şoke oldum üstelik şarkının sonunda natalie ile resmen burunları birbirine değdi offff ama olsun sonuçta aralarında hiçbişe yok ve kız allahtan yabancı o yüzden içim rahatt Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:29 pm

DOĞRUSU ÇOK KISKANDIM KIZ TABİ BULDUM YAKIŞIKLI BİRİSİNİ HEMEN SARILIYO KEŞKE ONUN YERİNDE BN OLSAYDIM....
FADİME

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 12:08 am

tabikide herkess onun yerinde olmasını isterdi cnmm...amaa BEN FERMANA GÜVENİYORUMMM....VE GÜVENİYORUZZ DİMMİİİ Wink Laughing Question
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:07 pm

ewt cok doğru Ferman abiye güvenimiz ve ona olan aşkımız sonsuz...
rockgirl_ferman

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:47 pm

gerçekten ağzım açık kaldı. Fermanada sinirlendim ama kız çok şanslıymış.fermana öyle yaklaşabildiği için.
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:58 pm

ya zaten arkadaşlar ferman evli karısı ona sahip çıkar gözünüz arkada kalmasın...zaten avatarımda grdüğünüz gibi natalie ile esra çok ii anlaşıolar...
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 11:01 am

vEriN_kAraNLıkLarImIzI demiş ki:
şow qüseldi ama anlamadıqım bişe war neden türk kızı deilde bi yabancı çoq meraq ediorum we qıcıq oldum,hatta bi ara ferman qiddi elden aha dedim xd Very Happy

bence yabancı olması daha ii en azından birbirlerine aşık olmazlar..ztn o kıs madonnanın dansçısı
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 11:04 am

ama arkadaşlar ferman abi ile natalinin facebookta öle pozları varki yani...kıs yabancı olmasa sevgili sancam bunları
havvanur küçükyağar

havvanur küçükyağar

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 6:33 pm

ben o görüntüleri izlerken tv ye bişeyler atmamak için kendimi zor tuttum kıskandım yani natalia nın yerinde olmak isterdim açıkcası
NİS+FER

NİS+FER

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:25 pm

ben o anı izlerken dedim ki o kızın inşallah eli kesilirde bişiler olur fln azıma geleni saydırdım yhaaa tv ye bişi atmamak için zor tutum kendimi Mad Mad Mad Mad Mad
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:25 am

amann ne ağzımız açık kalsın biz Ferman abiye güveniyoruz o bize yeter!
NİS+FER

NİS+FER

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 5:31 pm

tabi ki benm güvenim fermananıma sonsuzz canımmmmmm
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 5:31 pm

tabi kide
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 1:57 pm

fermana tabiki hepimiz çok güveniyoruz o bizim herşeyimiz ama o anda onları öyle görünce gözlerime inanamadım gözlerimi kapadım açtım yanlış mı görüyorum diye başımdan kaynar sular döküldü oturduğum yere çivilendim sanki o anda oraya gidip o kızın saçından tutup yerlerde sürükleyesim geldi
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR   EUROVİSİONDA  FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 2:01 pm

ayrıcada gerçekten orda dans felan yoktu nasıl yazıcam diye düşünürken aklıma geldi natalia orda olmasada olurdu ferman ve yağmur yani maNga grubunun orda olması yeterliydi bence

EUROVİSİONDA FERMANIN NATALİA İLE DANSINA AĞZI AÇIK KALANLAR
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Natalie ile Fermanin fotograflari...
» ISTE FERMANIN MYSPACE'I