Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları

3 posters
YazarMesaj
gökçen

gökçen

ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Empty
MesajKonu: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 7:50 pm

bill: O Anlatmadan Önce Söyliyim Onun Böyle Çok Hikayesi Var Bu Reportaj Bitmez.

tom : 15 Yaşındaydım.bi Kız Arkadaşım Vardı

bill: Kız Arkadaş Mı Sen Şuna *** Arkadaşım Desene

tom: Ha Ha Ha Çok Komik ( Kendisi Gülüyo) Devam Ediyorum- Ben Ve Kız Arkadaşım Sık Sık Buluşurduk.bizim Evde Onun Evinde,ama Onun Evinde İken Bizi Kimsenin Rahatsız Etmeyeceğini Bilirdik Ve İstediğimizi Yapardık…yaptıkta … Bir Gün Onlarda İken Yatakta Yatıp Sohbet Ediyoduk.sonra Kız Arkadaşım Beni Öpmeye Başladı.ben Ona Eğer Başlarsam Duramayabileceğimi Söyledim … Ve Bu Oldu…*** Yaptık… Ve Ondan Sonra ( Kişniyo) Kapıda ( Yine Kişniyo)

bill: Ya Kişnemeyi Bırakta Anlar Hadi!!! ( Kendisi Kişniyo Bu Sefer)

tom: Kapıda Annesi İle Babası Bitiverdi!!! Ben Ne Yapacağımı Bilemez Haldeydim.çabucak Giyindim Kızla Vedalaştım Ve Hem Ordan Ayrıldım.

gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 7:50 pm

bill: Ama Bu Son Değil.bi Hafta Sonra,tom Ve Ben Alışverişe Çıkmıştık,gezi İçin Bişeyler Alıyoduk.babamızın Yanına Gidiyoduk.sırada Bi Kaç Kişi Vardı,bizse Prezervativlara Bakıyoduk.ya Aslında Biz O An Tartışıyoduk… Bir İnsan Prezervativi Kokusuna Ve Rengine Göre Nasıl Alır.sonra Tom Birini Aldı Ve “ben Bunu Alıyorum!!!” Dedi Ama O Tabi Ki De Şaka Yapıyordu.o Zaman O Kızın Babası ( Arkamızda Duruyomuş Meğer) Toma Kızının Çilek Kokulu Ok Sevdiğini Söyledi Ve Güldü…. Ben Öyle Bi Kişniyodum,ama Elimde Değildi.tom Döndü Ve Beni Marketin Önünde Bekleyeceğini Söyledi Ve Gitti.ben Çıkmadım.o Adam Bana Ok Parasını Ödediğini Ve Tomun Hangisini Sevdiğini Sordu.ben Sırıtmaya Başladım Ve Ona Karpuz Kokan Ok Verdim…
tom Ve Ben Dışarıda Çok Güldük.ve Tam Yürüdüğümüz Sırada Bizi O Adam Durdurdu Ve Tom’a: “ Dinle Genç Adam Ben Dede Olmak İçin Daha Çok Gencim( Ve Ona Ok Verdi) Al Burada Sana Ve Kızıma Ok Var,dikkatli Olun” Dedi.tom Şaşkınlık İçerisinde Moron Gibi Bakıyodu.bir Kaç Dakka Sonra :” Bana Bak Ben Belki Gencim Ama Korunmayacak Kadar Aptal Değilim.benim Evde 100 Yakın Prezervativim Var Zaten,ve Bu Sizden İsteyeceğim Son Şey.ama Eğer Siz Bizim İçin Endişeleniyosanız,merak Etmeyin,kızınızla Ben Ayrıldık.bu Yüzden Merak Etmeyin,dikkat Edinde Bi Başkası Size Hediyo Olarak Torun Göndermesin.bu Ok İçin De Teşekkürler Yeni Kız Arkadaşımın Hoşuna Gideceğinden Eminim.( Sırıttı)

bill: Tom Döndü Ve Gitti.ben Özür Diledim Ve Tomun Peşinden Koşturdum.

tom: Ben Yeni Kız Arkadaşım Dedim Ama Aslında Öyle Bişey Yoktu ,adam Beni Rahat Bıraksın Diye Söyledim.ama Kızıyla Ayrıldığımız Doğruydu.

bill: Oo Evet Sen Onu Bıraktıktan Sonra Kız Beni Her Gördüğü Yerde Sıkıştırıyodu,bağırıyodu,ağlıy odu,telefonla Arıyodu,***inizden Bahsediyodu. Sağol Tom Bunda Daha İyi Bişey Yapamazdın.

tom: Mmm Ne Demek Abi!!!

georg: Ama Hayat Bu!!!

gustav: Aaa Kapa Çeneni Seninde Ondan Aşağı Kalır Yanın Yok ( Kişniyo)

bizimle Sohbet Ettiğiniz İçin Sağolun Çocuklar.tom Sana Da Mutluluklar Ve Gerçek Bir Aşk Diliyoruz!!!
tom : Ooo Sizede Teşekkürler,aşka Gelince…. Bu O Karad Da Kolay Değil!
Kaynak: http://www.sanalforum.biz/showthread.php?t=13498
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 7:53 pm

Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !!

Kendine güvenen parlak bir gitarist , açgözlü bir baştan çıkarıcı , Tom rock star imajını tüm ihtişamıyla oynuyor . Tokio Hotel'in macerası boyunca , genç sanatçı heyecan verici yaşamına açılıyor ve büyük rüyasını gerçekleştiriyor .

Yaz tatilleri sana neyi çağrıştırıyor ?

Tom : Hemen uzak bir adayı düşünüyorum , güneş , güzel bir kumsal , turkuaz rengi su , uzun şekerlemeler ... Çok hoş bir program .

Flörtsüz bir yaz , bu mümkün mü ?

Tom : Hatırlayabildiğim kadarıyla bir ya da birkaç piliçle çıkmadığım bir yaz bilmiyorum ! [Gülümser] Bill'le birlikte yazlarımızı büyük turistik alanlarda geçirirdik , mesela ispanya kıyıları . Oralarda o kadar çok genç ve güzel leydi oluyor ki , onları baştan çıkarmak hiçte zor olmuyor ... [göz kırpar]

Bir yaz aşkı tatilden sonra da sürebilir mi ?

Tom : Bana göre yaz eğlenmenin ve herşeyi düşüncesizce ele almanın zamanıdır , buna aşk da dahil ! Evden çok uzakta , sıcak bir atmosferde rahatlamış ve başkalarına açık oluruz çünkü biliriz ki tatil bitince hepimiz evlerimize döneceğiz . Yani ben inanmıyorum bir yaz aşkının uzun süreceğine . Her neyse en azından bana olmadı .

Kız-erkek arkadaşlıklarına inanıyor musun ?

Tom : Teorik olarak hiçbir şey engellemiyor bir kız ve erkeğin arkadaş olmasını . Ama kabul etmem gerekiyor ki bu tip ilişkiler kolayca bozulabiliyor . Genelde arkadaşlardan biri diğerine aşık olur ve arkadaşlıklarının bir aşk hikayesine dönüşmesini umar . Bu yüzden kız-erkek arasındaki arkadaşlıklar çok muammalı .

Hiç iyi bir kız arkadaşını(sadece arkadaş anlamında xD nasıl çevirsem başka türlü karar veremedim ) baştan çıkarmak için teselli ettin mi ?

Tom : Hayır , Asla ! En azından bilerek yapmadım. İnsanları kullanmaktan nefret ederim özelliklede üzüntülü bir arkadaşı ..

Bir ihaneti affedebilir misin ?

Tom : Kimin bana ihanet ettiğine bağlı . En çok sevdiğim 3 insanı affedebilirim sanırım : Kardeşim Bill , annem Simone ve en iyi arkadaşım Andreas . Bunlar dışındakilere ise merhamet göstermem ve ikinci bir şans vermem .

Kinci misin ?

Tom : Evet , kesinlikle ! Gerektiğini düşündüğümde her zaman intikamımı alırım ...

Örnek verebilir misin ?

Tom : Orta okulda birkaç çocukla halletmem gereken işler vardı . Çok disiplinsiz bir öğrenciydim , her zaman darbe yapmak için orada bulunurdum . Bazı salak çocuklar beni baş öğretmene ispiyonlamaktan çekinmemişlerdi ve bende onlardan intikamımı aldım . Sinsileri hiç sevmem !

Ne tür kötü saldırılara karıştın ? (Öyle bir sormuş ki sanki röpörtajı Tom'la değil , Hamburg hapishanesi kaçkınıyla yapıyor xD )

Tom : Oh , çok kötü bir şey değil . Sadece disiplinsiz bir öğrenciydim , suçlu değildim . Hocalarımı kışkırtmak için birkaç aptalca şey yaptım . Mesela hocanın sandalyesine mürekkep dökmek , kapı koluna yapıştırıcı sürmek ya da masalara birkaç graffiti yapmak ...

Hiç okula gitmemek için hasta numarası yaptın mı ?

a. Asla
b. Bazen
c. Sık sık [X]

Neyi zevkle kemirirsin ?

Erikleri .

Bir oyunu kazanmak için hiç hile yaptın mı ?

a. Evet , kaybetmekten nefret ederim [X]
b. Hayır

Arkadaşlarından daha akıllı olduğunu düşünüyor musun ?

a. Evet [X]
b. Hayır

Cinsel aktiviten :

a. Yok
b. Ayda bir
c. Haftada bir
d. Günde bir

=> Saatte bir !!! (Sallama lan )

Kıyafetlerin içini görebilmek için gözlük takar mıydın ?

a. Evet [X]
b. Hayır

Güzel bir piliçle dolaşan çocuğu kıskanır mısın ?

a. Bazen
b. Asla

=> Hayır , güzel piliçle dolaşan hep ben olurum ! (Asla de bari yaa illa havasını atacak )

Hiç bir yabancıyla kavga ettin mi ?

a. Evet
b. Hayır [X]

Ne tür filmlerden hoşlanırsın?

a. Aksiyon [X]
b. Korku
c. Aşk

gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 7:54 pm

tabisi röportajda tom un hikayeleri anlatılınca sapık oluyorr ama koptum şsterseniz daha varr
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 9:08 pm

Amaaaaaaaaaaaaaaaan oldum beee ,bu Tomsapik sapik Very Happy
Oldum gulmekden beee ,nasil hatira bunlar lol!
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 9:46 pm

Hahay!!...
Koptum Gökçen yha...
Very Happy Very Happy
Başka yok mu?
Ama TOM'un olsun...
Onunkiler komik oluyoo..
Very Happy Very Happy
http://www.manga.web.tr
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 9:55 pm

yoNc@ demiş ki:
Hahay!!...
Koptum Gökçen yha...
Very Happy Very Happy
Başka yok mu?
Ama TOM'un olsun...
Onunkiler komik oluyoo..
Very Happy Very Happy

Mence de Smile
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları   ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:26 pm

ok daha dolu

ToKiO HoTeL İn birbirinden komik röportajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tokio hotel dinlermisiniz?...
» komik maNga resimlerii
» komik manga fotosu