Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herkes yazsın.....

4 posters
YazarMesaj
gökçen

gökçen

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:29 pm

arkadaşlar sabina ya acil erkek lazım herkes bildiği se4ksi,+18 yaşı olan,yakışıklı alımlı erkekleri araştırsın
gökçen

gökçen

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:30 pm

bak sabinacığım
gökçen

gökçen

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:36 pm

kıvanç tatlıtuğ,wille wolo,gustav schafer,georg listing,emre aydın,gece grubunun solisti(adını unuttum
ramsey

ramsey

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:39 pm

yha ne gibi işlerin peşindesiniz yha nasıl insnların arasındayım yardım edin
gökçen

gökçen

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:00 am

yha canım hehe öle deil sabina ben hala mangadayım birisini bulamadım dedi de ben de o yüzden açtım bu konuyu
ramsey

ramsey

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:16 am

özür dilerim sabinacım
_didéNur!_

_didéNur!_

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 1:01 pm

ZoRoE demiş ki:
yha ne gibi işlerin peşindesiniz yha nasıl insnların arasındayım yardım edin

he he ay elif alemsin ha..boşver sabina ya ben şeyi tavsiye ediyorum şeyi aa şey işte ııı uu unuttum bulsun birii de ferman varken hem illa onu sevsin demiyomda ama mı kalmadı cnm... I love you
ramsey

ramsey

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 7:07 pm

rüzgar aksoy oktay kaynarca polat alemdar beton orçun havuç küpeli hüseyin hasdan şaşmaz hong ki hilar duff duff duck bugs bunny adanalıdan tilki timur boncuk mülayim marazali çağatay kabasakalk alp korkmaz rıza baba sinan hüsnü çoban mesut lena ayısı minho minnoışcuk boncukcuk cem karaca barış manço umut kaya ben deniz umut kaya memleket kartal kaya geldim buraya jkaya kaya cezasagopa kajmerrecep tayyip erdoğan zeyk cevahir fuat pusat yalnız efe ömer seyfettin ömer hayyam oğlu kuzim ömer yusuf 1 yaşına yeni girdi duman edwırd abuziddin kıllı bacak badman spaydırman med man Chuck BASS hades zeus posidison sentorlar satir kikloplardan birini beğensin bu kadar enişte listesi yeter bide buurny çakmaktaş var yeter artık Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_didéNur!_

_didéNur!_

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 7:10 pm

ayy üşenmedin mi bunu yazmaya elif?bence hiçbirine gerek yok kalbi kime konduysa onu sever kızcağız biz neden adam arıyoruz ki? I love you
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

herkes yazsın..... Empty
MesajKonu: Geri: herkes yazsın.....   herkes yazsın..... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:34 pm

Amaaaan Gokceem,oldummm yaaaaaaaa lol! Elif yaa Dide dogru soyluyo Allah ashkina o kadaaaar buyk listeye ne gerek vardii:D
Ya kizlar,zaten menim TWEETY"M var,men daha buyuyemedim,menim sevgilim de o Very Happy Bu yazdiklariniza da mutlaka bakip fikirimi soylerim :DD teshekkurlerrr,Gokceeecim Smile)

herkes yazsın.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HERKES OKUSUN