Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fermanınn hayatında biri var...

+2
tamaro21
gökçen
6 posters
YazarMesaj
gökçen

gökçen

fermanınn hayatında biri var... Empty
MesajKonu: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:02 am

ferman ın hayatında biri olsa ya da vardır ikisini beraber göreseniz kız yüzünü dönünce bakakalıonuz çünkü kız çoq güsell makyaj da sıfır kıza natelya ya da esra gibi kızarmıdınız yok sa kızı öper onu sürekli övermidiniz(ben bir cm fanıım bilionuzki aynı şey cem e de olsaydı brn kızı överdimm)
tamaro21

tamaro21

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:56 am

kız güzel olsada olmasada önce bir hayal kırıklığına uğrardım sonra kabullenirdim heralde...
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:01 pm

bak yha bak yha soruya bak o kızı görsem önce söver sonrada döverim ondan sonrada saç baş bırakmaz fermqanın ümüğünü ve gırtlağını sıkar kendimide gebertirim
_su_

_su_

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:07 pm

kızın adı ne
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:09 pm

YHA KIZIOM AMA
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:01 pm

Anladigim kadariyla ,Esranin yerinde olsak ne yapardik diye soruyosun ?
Eger her shey bitmishse,men kabullenerdim Sad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: fermanınn hayatında biri var...   fermanınn hayatında biri var... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:49 pm

ya şimdi önce donup kalırdım sonra fermana epey bi sitem ederdim kı istediği kadar güzel olsun fermanı kapmış ya
fermana kızarmam çünkü biz üzülmeyelim diye hayatını hep yanlız geçircek değil ya!onun için mutlu olsun bana yeter ama bizide üzmesin yani hayal kırıklığı fln..

fermanınn hayatında biri var...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-