Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şarap içtiğini düşünmemiştim...

+4
gökçen
.
ramsey
yoNc@
8 posters
YazarMesaj
yoNc@

yoNc@

Şarap içtiğini düşünmemiştim... Empty
MesajKonu: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 1:09 pm

http://www.manga.web.tr
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 6:59 pm

zıkkımın pekini iç lan allah bin belanı versin ferman kafanı kırcam
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:34 pm

@KIZGIN KIZ@ demiş ki:
zıkkımın pekini iç lan allah bin belanı versin ferman kafanı kırcam

Şşşşştttt...Ppppşşşşşttttt...Sakin ol.Sinirlerine hakim ol...Bak bana ne kadar sakinimm..

Allah seni kahretsin Ferman...O uzun uzun ellerini kırıcam senin...Ben sana demedim mi içmiceksin..Söylicem seni annene...Görürsünn...Adam etsin seeniii....
.

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:11 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 6:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:49 am

haram harm anlamıo bu abi yha bunlar ztn cehennemde yerlerini ayırmışlarr ha bu arada işallah boğazınızda kalırrrr amin
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:56 am

İyi de...
Nese boşverin...
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:07 pm

allahım yarabbim sen bunlara bela verceğin kadar vermişsin ferman az daha kalp krizi geçiriomuş yarabbim şuna öyle bi rüya gördürki hatta hepsin bida zıkkımın pekini onunda pekini sonra onunda zıkkımı içsinler inşaallah sinirden kendimi yemeğa vurdum valla hadesle anlaşıp firuları yollıcam başına zeusa sölicem başınıza şimşek yollıcak posidiona sölicem sizi boğacak denizde
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:08 pm

@KIZGIN KIZ@ demiş ki:
allahım yarabbim sen bunlara bela verceğin kadar vermişsin ferman az daha kalp krizi geçiriomuş yarabbim şuna öyle bi rüya gördürki hatta hepsin bida zıkkımın pekini onunda pekini sonra onunda zıkkımı içsinler inşaallah sinirden kendimi yemeğa vurdum valla hadesle anlaşıp firuları yollıcam başına zeusa sölicem başınıza şimşek yollıcak posidiona sölicem sizi boğacak denizde

Hahay....Koptum..Vallaha koptum...
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:10 pm

ya banim bedduam genelde kabul oluo çoq beddua ettim ama hak edolar ayyy deli olcam yha yemek demein oruçluum sabahın köründe kalk içki içiolar bedduuua ett of
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:13 pm

gökçen demiş ki:
ya banim bedduam genelde kabul oluo çoq beddua ettim ama hak edolar ayyy deli olcam yha yemek demein oruçluum sabahın köründe kalk içki içiolar bedduuua ett of

İyi de sabanhın köründe içtiğini nerdne biliyosun...?
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:15 pm

hyr ben kalktım sabahın köründe onların bşilgisayarı açınca içki içtiklerini gördüm
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:16 pm

gökçen demiş ki:
hyr ben kalktım sabahın köründe onların bşilgisayarı açınca içki içtiklerini gördüm

Hıı...Anladım...
_su_

_su_

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:29 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:34 pm

ferman geleyim birlikte içelim olurmu bekle geliom çıkıom şimdi evden
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:38 pm

Ya men artik alishdimm Sad(
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:22 pm

Ya kizlar , shuna baksaniz daaaa choook utandim ,pis Ferman Sad
Şarap içtiğini düşünmemiştim... 402a679f1dd6
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:46 pm

ya bende sinir oldum
ulan ferman namaz kılmıyon oruç tutmuyon anladık bari içki içme lan !!hiç olmazsa bunu yap yani tü snin kalıbına emi insan öbür dünyayı düşünmüyorsan bari bu dünyada karaciğerini düşünde acı bari yasık ya bu genç yaşta inş. ibret verici bişe olurda kurtulurlar şu içkiden! Razz
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:50 pm

yani ya içme artık şunu
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:27 pm

ferman senin kalıbına tüküriyim emi tü sana o ne ferman o parmağını kırarım bak senin temiz bi sopayı aketmiş hepsi!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad ayıp ayıp! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Şarap içtiğini düşünmemiştim...   Şarap içtiğini düşünmemiştim... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:28 pm

biz melek melek die bağrımıza basalım fermanın yaptığına bak kendimizi kandırıyos ya ferman bazen melek deil şeytan oluyooo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Şarap içtiğini düşünmemiştim...
1 sayfadaki 1 sayfası