Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özgür'ün formspring'de Cevapları

5 posters
YazarMesaj
yoNc@

yoNc@

Özgür'ün formspring'de Cevapları  Empty
MesajKonu: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:35 am

Doğru olarak bildiğimiz ama aslında yanlış olan Bilgiler var ...mesela yatarken bere takmıyormuş .
ozgurcanoney (ozgurcanoney) | Formspring Sizde soru sorabilirsiniz .

Hiç uğuruna yada uğursuzluğuna inandığın bir sayı var mı??

yok.

benim yeğene davul çalmayı öğretecek misin ? sana tapıyor...

öğretiriz , normal saçlarımlan

Eurovisionda final gecesi sahneye ilk adım attığınızda aklından ne geçti ?

hatırlamıyorum ...

setlistlerde yeni şarkılar ve değişiklik gözüküyor mu hiç ilerde? kandırma kendini'yi ekleseniz süper olur

olabilir ...

we could be the same in en çok hangi versiyonunu seviyosun?

hepsi ayrı güzel ...

abi muse mu green day mi ??

10 yıl önce green day di , şimdi muse .

1.albümden en çok hangi şarkıyı seviyorsun?

kap-kaç , bitti rüya , dursun zaman

sahura kadar uyanık mı oluyorsun hep)

hayır

Ankara mı İstanbul mu?

japonya

vallahi hızına yetişemiyorum red-kit , açıklaman için sağol. o zaman sıfırdan bende başlamalıyım ders alarak 2500 adet bagetten kalan baget adeti nedir bir tanesinin bende olduğunu düşünürsek ?

1000 küsür vardır heralde

Hayatın boyunca en çok dinlediğin şarkı ne olmuştur?

colour me once - violent femmes

gülümsemek sana cok yakısıyor ) seni en çok güldüren nedir ?

kendim ...

toplu ortamlarda bulunmayı sever misin özgür abi düğün,arkadaş topluluğu vs ??

bazen ...

özgür abi, internette sizin bazı resimlerinizin üzerine yazı yazılarak resimleriniz komikleştiriliyor.. hiç bu tür resimlere rastladınız mı?? eğer rastladıysanız tepkileriniz ne oluyor?? =)

rastladım , benim için bile çok geyik bazıları

maşşallahhh pelin hanımlar nasıl neyse ..dalmak nerden aklına geldi sayın bakanım... biri mi önerdi ya da başka bir şey bir de ilk nerde daldın ve tatil için tercih ettiğin şehir veya ortam... şimdiden teşekkür ettim sevgili redkit

Dalmak çocukluğumdan beri sevdiğim bir şey , denizin altını izlemek hoşuma gidiyor ... tatil için , deniz kıyısı olsun , denizi temiz olsun , sakin olsun , dalabileyim , heryer olur ...

Saçma olucak ama ; evinde hangi tür balıklar besliyorsun ? Benim balıklarım sürekli ölüyor. Sence balık beslemenin sırrı nedir ?

lepistes , melek , robinus , platy , neon tetra , sae , vatoz , karides vs... daha önceden chiclidlerim vardı , dağıttım hepsini , şimdi sadece 1 tane bitkili tankım var ...

en sevdiğin yemek hangisi

bamya hariç herşey

en seviğin Anadolu şehri?(ankara hariç)ve neden en çok o şehir??)

balıkesir , aslen memleketimiz orası ...

Özgür abi '' hayatta asla vazgeçemem dediğin '' ne var ? )

Böyle soruları yanıtlamayı çok sevmiyorum , en kolay vazgeçebileceğiniz şey bile bir gün sizi kurtarabilecek en önemli şey olabilir ...

bi yerden duymuştum..kelebek fobin varmış ve bunun için yaptırmışsın kolundaki dövmeyi doğru mu??

yanlış

Özgür abiii;)) iyi ki yaptim dedigim dönüm noktam.....????

Ankara'dan İstanbul'a gelmek ...

Bazen her şeyi bir kenara bırakıp,çok uzak bir ülkeye tatile gitmek istediğin oluyor mu ?

ülke değil , gezegen değişikliği lazım bana şaka bir yana , Mars'a gitmek isterdim ...

özgür abi gerçekten gece yatarken bere takarmıydın??(ben bu özelliğini netten öğrenmiştm de)

hayır

Özgür Can Öney olarak en büyük hayalin nedir? yani astronot olmak ister miydin mesela ya da dünya boks şampiyonu falan?

olmak istediğim yerdeyim

Özgür Can Öney ne zaman faaliyete geçicek ? Merakla bekliyoruz

yakında

Başka kişiler/gruplar ile çalışmayı düşünüyor musunuz, yoksa "Yok,biz böyle iyiyiz. " mi diyorsunuz?

biz böyle iyiyiz ...

Ben Cem'in Formula 1'le ilgilendiğini duymuştum. Sende bu konuyla ilgili misin? Tuttuğun bir takım var ya pilot var mı mesela en azından?

yok

hangi takımlıısın ?

beşiktaş

Dalmak nasıl bi duygu Özgür abi suyun içinde kendini nasıl hissediyorsun?

uzayda gibi ...,

Rammstein dinler misiniz? ya da şöyle sorayım, grupta Rammstein dinleyen var mı?

bir ara cover'larını bile çalıyorduk ... tabii ki dinleriz ...

gruptan bir elemanın ayrılması dağılmanıza sebep olur mu? veya kim ayrılırsa bir arada tutunmanız imkansız olur

biz kötü şeyler düşünmeyiz , aklımıza getirmeyiz

sizce sadece aptalların ciddiye alındığı bir dünyada mı yaşıyoruz??

en büyük aydınlanmadır , aslında çok da farklı olmadığını anladığın an ...

En büyük hayalin nedir?

dünya turu , uzaya çıkmak ...

Özgür Can Öney'i "Özgür Can Öney" yapan nedir?

zekiyim ama çalışmıyorum ...

gerçekten diğer grup elemanlarıyla aynı evde kaldığınız sıralarda cem abi sizi sabah kaldırıp duşa sokuyor muydu??

yok canım , daha neler

Şehr-i Hüzün albümünde en çok hangi parçayı beğeniyosun?Ferman'ınnkinide söylersen çok mutlu olurum.

Alışırım gözlerimi kapamaya

maNga dışında favori Türk Rock grubun hangisi?

duman

Çocukken en çok sevdiğin çizgi film kahramanı?

red-kit

Davulda bu işe sıfırdan pek bilgiye sahip olmadan ders alarak mı başladın yoksa hani olur ya kendi kendine mi birşeyler yapmaya mı çalıştın ilk olarak ?

sıfırdan başladım , bir arkadaşım biraz ders verdi , sonra adamakıllı ders aldım . Hala da takıldıkça gittiğim hocalarım var ...

Neden Mars? Orda seni seçen nedir? Dünyaya yakın olması mı?

ulaşımı en kolay , şartları en yakın , büyük ihtimalle manzarası en güzel gezegen ... Güneş sisteminin en yüksek dağı orada

Özgür abi,, facede oğlun olduğunu duyduk. Bu goğru mu?

değil

hayatınızda başardım dediğiniz bir olay ??

ilkokul birde ilk benim elmam kızarmıştı ...

Özgür Efe ile tartıştığınızda veye şakalaştığınızda en çok alttan alan taraf kim oluyor?

alttan almayız biz

bazen insan başını alıp gitmek ister ya?sadece sessizlik sen ve huzur.. bu dünya-dan ya da etrafındaki insanlardan mı kaynaklanır? sizde de hiç öyle oldu mu?

bana olmadı ...

İstanbul'a gittikten sonra Ankara'da en çok neyi ya da ne yapmayı özlüyorsun ?

sabahtan akşama kadar bisikletle dolaşmayı , tavukçu lokantasında arkadaşlarla içmeyi , döner yemeyi . var aslında daha bir çok şey ama ilk aklıma gelen bunlar oldu

konser dvdsi düşünüyor musunuz?

ilerde ...
Özgür abi ''Şehr-i Hüzün'' den bir şarkıya klip çekmeyi düşünüyormusunuz.?

düşünüyoruz , yakında ...

http://www.manga.web.tr
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:12 pm

çok ii bu saol yonci,fermanın en sevdigi sarkı hngisi acaba? özgürün sarkısınada bakcam smdi
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:15 pm

özgürün duman dinlemesine sewindm bnde cok dinlerim onları
TWEETY__SABRINKA

TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 5:18 pm

Ozgur abi her suali qisa ve net cavabliyor, aferin Smile)
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 6:08 pm

büşra_frmn demiş ki:
çok ii bu saol yonci,fermanın en sevdigi sarkı hngisi acaba? özgürün sarkısınada bakcam smdi

Ne demek Büş'üm...
İstediğin zaman...
Zaten Ferman'ı bulim onu da paylaşıcam...
Very Happy Very Happy Very Happy
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 6:49 pm

yonca bu ropörtajı sen mi yaptın gızz
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:28 pm

@KIZGIN KIZ@ demiş ki:
yonca bu ropörtajı sen mi yaptın gızz

Heaa...Ben yaptım...Hatta Ferman abide Özgür abinin yanındaydı...Ama onunla yapmadım...Allah senii...AAAyyy...Öyle bişey olsa salak mıyım neden Özgür abiyle yapim Ferman abiyle yaparım...
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: Özgür'ün formspring'de Cevapları    Özgür'ün formspring'de Cevapları  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:51 pm

yha sahura kdr uyanıkmısınız dio dimi demekkşi oruç tutuolarr

Özgür'ün formspring'de Cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası