Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????

+23
.
Fer(M)anga Gizem
ferman_gamze
ramsey
yoNc@
NİS+FER
rockgirl_ferman
gökçen
ferman.selin
fermankoLik_seda
pelinn
nrgs
-ferman aşığı-
sino85
derin_ferman
baby_com
maNgaNya
şehr-i hüzün
FermanFB
ferman_selin
Berna
meRwe Ferman ~
sarmaşık
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
ramsey

ramsey

FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:20 pm

ben zoroe tam ad vermek istemiyorum 11 yaşındayım ferman fenerli diilse fenerli olsun nolur
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 6:22 pm

küçükken fenerliymiş zaten babası gsliymiş sana saat veriyim gsli ol demiş o da olmuş Very Happy Very Happy
rockgirl_ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 6:54 pm

bence onun içinde hala bir kanarya var
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 12:17 am

bilemam ama gs fanatiği çünkü formasıyla falan resimleri var...

aman hep böyle kal ferman abi !!!
rockgirl_ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:54 am

Mad Very Happy Sad
.

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 7:11 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 1:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:20 am

TARİH BUNU YAZAR YAŞAAA FENEBAHÇE
sena.ferman

sena.ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:05 am

Galatasaray'lı mangafan.web.tr de bir kaç fana sordum bursa konserinde heralde galatasary'Lıyım demiş yanlışsa özür dilerim ferman lol! lol! lol! lol! lol! silent silent bounce bounce sunny sunny king king
ferman568

ferman568

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 2:10 pm

ben FB liyim ama ferman abi GS lide olsa bn yine de onu çooookkk seviyorumm I love you I love you I love you I love you
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 4:35 pm

asLaN fermaN biliyordum zaten gs'Li olduğunu canım benim yakışır fermaNıma! Very Happy Very Happy Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:46 am

fermanveben atam izindeyiz ölümüne fenerliyiz demişsin...******ün fbli olduğu kesin değil ve herkes kendine göre iddia ediyr..

İşte tarafların '******'ün tuttuğu takımla" ilgili iddiaları...

Fenerbahçe Cephesi

* Ali Şen (Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı)

Tabii ki Fenerbahçeliydi

1928'de FB- GS arasında oynanan ve 3-3 biten Gazi Kupası maçından sonra 3'ü GS'li 2'si Fenerli 5 kişinin önünde şunları söylemiştir: "Burada üçe üçüz, çünkü ben de Fenerbahçeliyim."

* Selim Soydan (Eski futbolcu-spor yazarı)

Kulübü ziyaret etmiş

Her her Türk ******'e sahip çıkmak ister. Galatasaraylılar da sahip çıkmak istiyorlar. Benim bildiğim ******, Fenerbahçeli. Kulübe gelip "Ziyaret etmekten çok büyük mutluluk duydum" demiş.

* Sertaç Kayserilioğlu (FB Müzesi Danışmanı)

GS'lilerin belgesi yok

Galatasaraylıların ellerinde hiçbir belgeleri yok. ******'ün hiç bir yerde "Ben Galatasaraylıyım" diye yazdığı bir yazı bulunmuyor.

* Ergun Hiçyılmaz

Beşiktaş'a daha yakındı

******'ün evi Beşiktaş Kulübü'ne komşuydu. Beşiktaşlı yöneticilerin kendisini ziyaret ettiği söylenebilir. Kurtuluş Savaşı'na imza atmış birçok kişi Beşiktaş Kulübü'nün kurucuları arasındaydı. Madem ****** Fenenerli, Fenerliler statlarına neden ****** ismini koymadılar.

Galatasaray Cephesi

* Doğan Koloğlu (Spor Yazarı)

Galatasaray'a yakındı

******'ün laiklik konusundaki fikir babası Tevfik Fikret'tir. O dönemlerde laikliğin konuşulduğu tek yer Galatasaray camiasıdır. Bu anlamda bu camiaya yakın olduğunu söyleyebiliriz.

* Gün Kut (Galatasaray Lisesi Müdürü)

Arkadaşları GS'liydi

****** değerleri ve eğitim kurumu olarak Türkiye'ye katkılarından ötürü Galatasaray'ı ayrı bir yere koyuyordu. Çünkü hem saygı duyduğu kişiler hem de yakın arkadaşları Galatasaraylıydı.

* Refik Arkan (GS Asbaşkanı)

Tek kanıt ziyaret

Herhangi bir kulübe kayıtlı olduğuna dair bir belge bulunmuyor.. Bütün kulüpler ziyaretlerden yola çıkarak kendilerine üye olduğunu söylüyorlar.

* Tuğrul Yenidoğan

Takım tutsaydı Harbiye'yi tutardı

****** hayatında 2 kez futbol maçına gitmiştir. İkisi de üç büyük klübün maçı değildir. Tüm kulüplere aynı uzaklıktaydı. Galatasaray Kulübü'nü değil, Galatasaray Lisesi'ni ziyaret etmiştir. ****** takım tutsaydı Harbiye takımını tutardı. Üç büyük takımın hiç birini tutmuyordu.

BJK Cephesi

1) Komşumuzdu

******, Yıldırım Ordu Komutanlığı'na getirilmeden önce Beşiktaş Kulübü'nün yanındaki evde oturuyordu. Takımı çalıştıran Ahmet Fetgeri'yi yanına çağırarak Beşiktaş'ın spora verdiği önemden ötürü memnuniyetini dile getirirdi.

2) Annesini bize emanet ederdi

1914-1920 arasında sık sık İstanbul dışına çıktığından annesi ile kız kardeşini Beşiktaşlı idarecilere emanet ederdi.

3) Beşiktaş'ın misyonunu sevmişti

Hatta İttihat Terakki toplantılarının birinde "Beşiktaş Osmanlı Terbiye-i Bedeniye kadar olamadınız" diyerek Beşiktaş'ı örnek veriyordu. Hatta İttihat Terakki toplantılarının birinde "Beşiktaş Osmanlı Terbiye-i Bedeniye kadar olamadınız. Programınız ve lideriniz yok" diyerek Beşiktaş'ı örnek veriyordu.

neyse söz konusu ferman abimiz ve GSli....iyikide gslisin ferman abiciğim...zaten gsli olmayanlar bile takımı düşünmezler düşüncesindeyim ben...takımı kafaya takmaya gerek yok çünkü..
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:08 pm

Surprised Surprised
.

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:23 pm

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 1:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ggizemm

ggizemm

MesajKonu: Geri: FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????   FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA???? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:04 pm

valla hanı gs lıdır yanıı llan nelısın be ferman ???

FERMAN HANGİ TAKIMI TUTUYO ACABA????
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ferman burda yazdigimiz mesajlari cevapliyormu acaba ve ya cevaplasa nasil olur
» Ferman horluyomudur acaba yada grubtakiler horluyomudur