Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)

+2
ferman_gamze
*ferman*sena*
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
*ferman*sena*

*ferman*sena*

Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Empty
MesajKonu: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:48 am

Ben bu site sayesinde yeni arkadaşlar tanıdım ve bu yzden de çk mutluyum
Ferman sayesinde yeni arkadaşlar edindim
Bu durum sanıyorum herkeste vardır
Herkesin burada samimi oldugu arkadaşları vardır..
Bu yüzden hepinize çooook teşekkür ederim:)
Seviyorum sizi!!!! I love you I love you
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:06 pm

SmileSmileSmile
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:12 pm

ewt doğru diosun bn burda kardeşimi tanıdım yani:YONCA yı kankaların var hepsini çok seviyorum
http://www.manga.web.tr
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 4:57 pm

ferman_gamze demiş ki:
ewt doğru diosun bn burda kardeşimi tanıdım yani:YONCA yı kankaların var hepsini çok seviyorum

Bende seni kazandım kardeşimmm....
Hem burda çok arkadaşlık kurdum...
Hepinize teşekkürler...
Sevilyiosunuz...
Very Happy Very Happy D:
http://www.manga.web.tr
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:18 pm

yonc@ demiş ki:
ferman_gamze demiş ki:

Bende seni kazandım kardeşimmm....
Hem burda çok arkadaşlık kurdum...
Hepinize teşekkürler...
Sevilyiosunuz...
Very Happy Very Happy D:
Emin ol sen de çok seviliosn I love you I love you
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:22 pm

bende herkeze yeicek kadar büyük kalp var hepinizi çooooooooooooook seviyorum!fermaN da bilmeden bizim kaynaşmamıza sebep oldu canım benim bilmeden bile iylik yapıyo yaa mellek melek iyilik kaynağı güneş gibi mübarek sunny sunny Very Happy
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:23 pm

fermaNist_dide demiş ki:
bende herkeze yeicek kadar büyük kalp var hepinizi çooooooooooooook seviyorum!fermaN da bilmeden bizim kaynaşmamıza sebep oldu canım benim bilmeden bile iylik yapıyo yaa mellek melek iyilik kaynağı güneş gibi mübarek sunny sunny Very Happy
Bencede... Smile
bilmeden iyilik yapıo Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:25 pm

yanii ferman farkıda böylece bi kez daha anlaşıldı Very Happy Very Happy benim aşk prensim farao iylik meleğim sunny rock kralım king biricik fermanımm cheers
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:27 pm

o aşk, can herbir şey..
o her şeym !!!!!!!! Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:34 pm

aynen öylee!ayy yemek ne kelime ben yemeye kıyamam Very Happy fermana öyle bakardım karşıma oturtup Very Happy I love you
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:36 pm

ben bakamazdm,çnkü onu gördüğüm an bayılabilirimm Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:46 pm

ben bayılmam beni ayakta tutan ferman olurdu yine bi an gözlerimi kaçırmazdım valla hep görebilmek için ben bayılınca o ya giderse allah korusun zaten bi ulayım kimseye vermicem fermano ama eğer göremeden ölürsem cenazeme maNqa yı da çağırın bizim yüzümüzden bi kız öldü diye üzülüp gelirler belki!fermanı çağırın özellikle balk senin yüzünden öldü bu kız dersiniz belki vicdan azabı çeker zaten iyi yüreklidir onlar kesin geliler siz de gelin benim cebnazem vesilesi ile görmüş olusunuz fermanı ne iyiyim ya öldükten spnra bile iyilik yapıyom herkeze Very Happy
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:48 pm

gelir belki,kimbilir
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:48 pm

fermaNist_dide demiş ki:
ben bayılmam beni ayakta tutan ferman olurdu yine bi an gözlerimi kaçırmazdım valla hep görebilmek için ben bayılınca o ya giderse allah korusun zaten bi ulayım kimseye vermicem fermano ama eğer göremeden ölürsem cenazeme maNqa yı da çağırın bizim yüzümüzden bi kız öldü diye üzülüp gelirler belki!fermanı çağırın özellikle balk senin yüzünden öldü bu kız dersiniz belki vicdan azabı çeker zaten iyi yüreklidir onlar kesin geliler siz de gelin benim cebnazem vesilesi ile görmüş olusunuz fermanı ne iyiyim ya öldükten spnra bile iyilik yapıyom herkeze Very Happy
allah razı olsun , ölürkn bile iyilik yapıosun:D
ama lütfen böyle deme üzülürm baakkk Smile
allah korusunn !!
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:49 pm

kim bilir gelir sanıyorum duy sesimi erman:BARİ CENAZEME GELDE HİÇ OLMAZSA ÖBÜR DÜNYADAN BAKARIM SANA! Sad
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:51 pm

Gelir gelir korkma...Smile
Yani o iyi biri üzülr ve glr.. Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:56 pm

dime yani evet...ay ferman ay senin yüzünden sık sık ölümü düşünür oldum ya sesinin dokunduğu yetmez gibi bir de yüzü var bakışları konuşması aaah ah!canım cayır cayır yanıyor söndür yalvarırım durma ne olur durma yağmur! Razz Very Happy
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:00 pm

Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:01 pm

Very Happy evet Very Happy
Sad Sad
Sad Sad Sad Sad
No No
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:02 pm

aqlamaa
kıyamam bn sana Very Happy
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:03 pm

evet kıyma zaten ama tutamıyom kendimi ağlayasım geliyo ya! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad No No
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:04 pm

inş. bir gün fermanla tanısırız da şu gözyaslarımız kesilir
Smile
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:05 pm

ah nerde o günler!bir kere"cik" görsem yeter bana!bi kere ya gül yüzünü bi kere görmek!sadece o! Sad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:05 pm

sel oldu valla gözyaşlarım sel!içinde boulduğum bi sel! Sad
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)   Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:06 pm

o günü sabırsızlıkla bekliyorum...
inşallah onu bir kerecikte olsa görebilsem,görebilsek...

Bu siteden çok sey kazandım(kazandık...)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki