Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)

+4
ramsey
büşra_frmn
ferman_gamze
gökçen
8 posters
YazarMesaj
gökçen

gökçen

PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Empty
MesajKonu: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:48 am

yha arkadaşlar biz hatim yapıoz bugün orda hocamız bize "patlıcan allah a semada ilk amel eden sebzeymiş bu nedenle de siz patlıcan yerken ne isterseniz ne dua ederseniz olabilecek şeyleri tabi oluomuş" bizde patlıcan yiyip manga konserin egitmeyi deneem
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:49 am

denemekten zarar gelmez sevmeyenler bile yesin ben de sevmiom ama denicem kendme başarı da dilicemm sonuçta kur an da yazıo baltıl deil yanee
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:26 pm

siz ne yapcanız yani ne iliceniz ha bu sadece bir bilgi sizd e paylaşınn
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:56 pm

aa patlıcandan nefret ederdim bikere annem zorla yedirdi bi dua ettim vallah oldu yapcam bn
http://www.manga.web.tr
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:42 pm

içinizden gelerek ettiğiniz sürece,dometes yesenizde kabul olur.
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:44 pm

aynen vallah
http://www.manga.web.tr
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:57 pm

ay hiç sevmem babam zorla yedittiriyo yiyim diye korkcam sanıp beynini patlatırım diyo adam benle adanalıyı izlerken bi hal oldu.adanalıda öle diyo yha Laughing Laughing
.

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:57 pm

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 5:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 9:12 pm

patlıcan yedikten sonra,dünyanın yok olmasını dilesem olur mu?yada tüm katillerin serbest kalmasını,insanların acı çekmesini,hertarafın yerle bir olup,bu dünyanın cehenneme dönüsmesini Question Question Question
.

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:43 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 5:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 5:44 pm

ne kötüsün kız niye böyle bişi istiyon o karmaşa içinde ferman a ne olcak?onu hiç düşünmüyon bence fermanı ve diğerleriin yakından göremyi dile fena mı!
ben patlıcanı çok severim aslına allahın hiç bi nimetinden nefret etmemek gerekir seviyorum ama yemiyorum demeliymişiz Smile
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:21 pm

tank_sarem_tank demiş ki:
büşra_frmn demiş ki:
patlıcan yedikten sonra,dünyanın yok olmasını dilesem olur mu?yada tüm katillerin serbest kalmasını,insanların acı çekmesini,hertarafın yerle bir olup,bu dünyanın cehenneme dönüsmesini Question Question Question
cnm neden böle düşünüon

ya kötü birisi patlıcan yer ve böyle bi se dilerse n'olcak die sordum
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:24 pm

fermaNist_dide demiş ki:
ne kötüsün kız niye böyle bişi istiyon o karmaşa içinde ferman a ne olcak?onu hiç düşünmüyon bence fermanı ve diğerleriin yakından göremyi dile fena mı!
ben patlıcanı çok severim aslına allahın hiç bi nimetinden nefret etmemek gerekir seviyorum ama yemiyorum demeliymişiz Smile

fermanın sonu ii görünmüyo,bu gidisat... No No
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 3:09 pm

hehe ztn peri olmk istesen olmaz olcak şeyler mesela sınava çok çalıştın 5 almayı dilersin bu gibi
xFeRmAnYaKx

xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:46 am

]color=orange]bende dilycemmmmmmmmmmmmmm inş. tutar yhaw x)[/color]
-

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:20 am

.

En son - tarafından Salı Mayıs 30, 2017 5:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)   PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı) Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:21 pm

ben kendim hariç herkesin oturma yerine diken batmasını dilicem kimse oturamıcak ben hariç bende ben ermişim deyip milleti dolandırıp zeengin

PATLICAN....(alakadız deme gir mangayla çok alakalı)
1 sayfadaki 1 sayfası