Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BANA MOR YAZMAYIN LAN

5 posters
YazarMesaj
ramsey

ramsey

BANA MOR YAZMAYIN LAN Empty
MesajKonu: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:14 am

ANLAYIN FERMANIN BURADAN HABERŞ BİLE YOK Bİ MANGAFAN VAR ORADADA İLETİŞİME KAPANMIŞ ZATENN FERMAN DA ORAYA DPOĞRU DÜZGÜN GİRMİYO YANİ BİZE OR YAZIYOLAR BİZE MR YAZMAYIN BEEE
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 2:48 pm

BİZE MOR YAZMAAAA FERMANNN
http://www.manga.web.tr
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:54 pm

ferman mangafana bile temmuzun 2 sinde girmiş yuh dierleride özgür hariç 2 gün önce girmiş
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:24 pm

Bizr Mor Yazma...
Böyle bi şarkı var...
Dinlemenizi tavsiye ederim...
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:25 pm

hıhı umut kaya galiba çakıl taşlarının şarkısı izlionuzmu
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:27 pm

ferman_gamze demiş ki:
hıhı umut kaya galiba çakıl taşlarının şarkısı izlionuzmu

Ben izlemiyorum...
Ama şu anda onu dinliyorum...
Hihihih...
Kardeşiimmmm....
Very Happy
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:28 pm

hihi izle bnce kardeşiiiiim ooooooooooofffffffffffffffffffffff kontör yok çok üzgünüm
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:29 pm

ferman_gamze demiş ki:
hihi izle bnce kardeşiiiiim ooooooooooofffffffffffffffffffffff kontör yok çok üzgünüm

Bende üzgünüm kardeşimm...
Olsun beaa....
Canın sağolsun...
Dünya'nın sonu değil yha...
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:18 pm

bak mor yazıyorum:MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:18 pm

büşra_frmn demiş ki:
bak mor yazıyorum:MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR

Very Happy
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:43 pm

ay yonca alemsin Very Happy bende yazıyorum moooooooooooooooooooooooooooor Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:44 pm

fermaNist_dide demiş ki:
ay yonca alemsin Very Happy bende yazıyorum moooooooooooooooooooooooooooor Very Happy

Bende yazıyorum leyyynnnn....

MMMMMOOOOORRRRRR
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:48 pm

bu böyle devam eder ari mavi falan yaz değişiklik olsun benim gibi Very Happy :maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:49 pm

fermaNist_dide demiş ki:
bu böyle devam eder ari mavi falan yaz değişiklik olsun benim gibi Very Happy :maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Very Happy
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:51 pm

Very Happy Very Happy
aa bu arada yonca ya myspeca in var dime beni eklesene ya orda arkadaşsız kaldım:(
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:52 pm

tmm,bu saçmalığı ben başlattım siz beni taşlamadan bitiriyom
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:52 pm

Very Happy hehe Very Happy iyi sen bilirsin bitir Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:05 pm

fermaNist_dide demiş ki:
Very Happy Very Happy
aa bu arada yonca ya myspeca in var dime beni eklesene ya orda arkadaşsız kaldım:(

Eklemesin ekliyim de...
Şimdi kapatıcam...
Hoş daha iftara çok var ama...
Very Happy
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:31 pm

bırskın lsn çakıl taşını maşını şimdi ben sizi taşlıcam bana mor yazmayın diom fermanla görüşeceksiniz ferman burada die kayıt oluyoruz aa bide baktık ferman yok ne hikmetse adminde yok yerin dibinden geldim diodu zaten belli yerin dibinden gelmiş yerin dibinden gidiyo hani adnin hani ferman hani manga admin burdaysa bize mesaj yazsın tam bu sayfaya badlik amirmiş hıh sensin badlik amir tabi badlik amir denirse adminsen adminliğini bil bizim dertlerimizle ilgilen isteklerimizle ilgilen böyle adminmi olurmuş bak mangafanın adminine yapmnadığı yok herşeyden herkese haberdar ediyo
BİZE MOR YAZMA ADMİN
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:22 pm

zoroe demiş ki:
bırskın lsn çakıl taşını maşını şimdi ben sizi taşlıcam bana mor yazmayın diom fermanla görüşeceksiniz ferman burada die kayıt oluyoruz aa bide baktık ferman yok ne hikmetse adminde yok yerin dibinden geldim diodu zaten belli yerin dibinden gelmiş yerin dibinden gidiyo hani adnin hani ferman hani manga admin burdaysa bize mesaj yazsın tam bu sayfaya badlik amirmiş hıh sensin badlik amir tabi badlik amir denirse adminsen adminliğini bil bizim dertlerimizle ilgilen isteklerimizle ilgilen böyle adminmi olurmuş bak mangafanın adminine yapmnadığı yok herşeyden herkese haberdar ediyo
BİZE MOR YAZMA ADMİN

ne bu hiddet,bu celal zoroe Shocked ,noldu? Shocked
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 2:23 pm

yhya baksanıza hepimiz kendi bulduklarımıla yetiniyoruz bizim bilmediğimiz bulamadığımız o kadar çok şey var ki admin bulmalı
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 9:05 pm

yani dogru,ama bi yerden sonra farkediyosun ki;hep aynı seyler
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 6:02 pm

[quote="büşra_frmn"][color=olive]yani dogru,ama bi yerden sonra farkediyosun ki;hep ay

kesinlikle katılıyorum!ne diye bilmediklerimizi bulup ıkarmıyo neden bize fermanı bulmuyo dediği gibi mangafanın adminini yapmadığı yok ya..bizde görüşmek istiyos sorularımıza cevap istiyoruz adminmiş yere battı çıkmıyo Evil or Very Mad bizde daha fazla şeyler istiyos bilmediklerimizi yürü zoroe arkandayım canım sonuna kadar! Evil or Very Mad
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:13 pm

[quote="fermaNist_dide"]
büşra_frmn demiş ki:
[color=olive]yani dogru,ama bi yerden sonra farkediyosun ki;hep ay

kesinlikle katılıyorum!ne diye bilmediklerimizi bulup ıkarmıyo neden bize fermanı bulmuyo dediği gibi mangafanın adminini yapmadığı yok ya..bizde görüşmek istiyos sorularımıza cevap istiyoruz adminmiş yere battı çıkmıyo Evil or Very Mad bizde daha fazla şeyler istiyos bilmediklerimizi yürü zoroe arkandayım canım sonuna kadar! Evil or Very Mad
[color=green]
oooo isyan,ben hafifden tüyüyom :lol: Laughing Laughing

ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: BANA MOR YAZMAYIN LAN   BANA MOR YAZMAYIN LAN Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:42 am

benle olan admine karşı gelmeye EVET desin

BANA MOR YAZMAYIN LAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GOKCEN BANA LAF SOKMA LUTFENNNN