Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eurovision Hakkında Görüşlerr

5 posters
YazarMesaj
yoNc@

yoNc@

Eurovision Hakkında Görüşlerr  Empty
MesajKonu: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:34 pm

Sitede varsa özür dilerim...

Manga'nın Eurovision şarkısı We Could Be The Same, Twitter'da ünlüleri ikiye böldü.

Habertürk'ün haberine göre; Manga’nın Eurovision’da seslendireceği ‘We Could Be The Same/Aynı Olabilirdik’ şarkısı, sanal paylaşım sitesi Twitter’da gecenin konusu oldu. Ünlüler, Twitter’dan şarkıya anında yorum yaptı. Mazhar Alanson, “Her kafadan ses çıkacak, kimseye aldırmayın. Hedefimiz ilk beşe girmektir, ileri” dedi.

METİN AROLAT: Yabancı sitelerde fırtına kopardı Manga En şans tanınan şarkı oldu, Eurovision forumlarında En vay bee olan Manga, şu ana kadar. Düm Tek Tek’in klibini çekerken bile 4. olacağız demiştim

IŞIN KARACA: Manga’yı dinledim, şarkı güzel, amacına ulaşırmı bilmiyorum. Eurovision’un amacını da bilmiyorum artık Bilen varsa söylesin

YALIN: Şarkıyı biraz önce dinledim. Ferman’a da söyledim fikirlerimi, intro melodisi dinleyeni hemen yakalayacak güzel bir şarkı, başarılar...

SERDAR ORTAÇ: Dinledim, umarım başarılı olur. Başarı dilemekten başka şans yok zaten. Eurovision, İskandinav ülkelerinin birbirlerine olan jestleri eşliğinde geçiyor artık.

NAİM DİLMENER: İlk izlenimlerim, şarkının fazlasıyla 70’li, fazlasıyla renkli, fazlasıyla tatlı-şekerli olduğu, dolayısıyla demode; dolayısıyla Manga değil. Gerçi, kendi şarkılarında/hit’lerinde bile performansları düşük; belki tam çalamadı / söyleyemediler. Performansları iyi değil şu an, çok heyecanlılar, filan. Ama bu kadar şen şakrak şarkıdan da herhangi bir şey çıkarmı, bilmem.

SERTAB ERENER: Çok beğendim.

AHMET HAKAN: Rezil olacağız. Bu şarkı bizi temsil edemez. Rockçı herifin ne işi var kıytırık Eurovision yarışmasında?

GANİ MÜJDE: Manga’nın şarkısını beğenmedim. Sanırım dinlersem de beğenmeyeceğim.

NEFİSE KARATAY: Ama ben henüz izleyemedim, çook merak ettim Manga’nın Eurovision şarkısını?

ŞEBNEM BOZOKLU:Manga’nın şarkısını beğendim.

PAMELA: Manga, başından beri sevdiğim beğendiğim bir grup. İyi müzik yapıyorlar. Şarkıyı çok beğendim. İngilizce olmasının büyük bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.

PINAR AYLİN: Manga’yla Eurovision’u bağdaştıramıyorum. Grubun tarzını ve şarkılarını çok beğeniyorum. Kendilerine çok güzel bir tarz oluşturdular, fakat Eurovision yarışmasının tarzıyla aynı doğrultuda olduğunu düşünmüyorum...
http://www.manga.web.tr
tamaro21

tamaro21

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 5:39 pm

AHMET HAKAN VE GANİ MÜJDEYİ BAŞINDAN BERİ SEVMİYORUM ŞİMDİ İYİCE NEFRET ETMEYE BAŞLADIM Evil or Very Mad Evil or Very Mad
tamaro21

tamaro21

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 5:42 pm

TABİ BİDE NAİM DİLMENER VAR Evil or Very Mad (tanımıyom o adamı kim?)
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 7:04 pm

bu ne be!gidip manga nın ayaklarına kapanalılar be beğenmemişlermiş kendileri katılsalar kaçıncı olurlardı erak ediyorum şahsen!çok bilmişler kurban olun siz maNqa ya be! Evil or Very Mad
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 9:21 pm

PINAR AYLİN: Manga’yla Eurovision’u bağdaştıramıyorum. Grubun tarzını ve şarkılarını çok beğeniyorum. Kendilerine çok güzel bir tarz oluşturdular, fakat Eurovision yarışmasının tarzıyla aynı doğrultuda olduğunu düşünmüyorum...
Niye maNga'yla eurovisionu bağdaşlaştıramamıs anlamadım... Smile
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 9:22 pm

AHMET HAKAN: Rezil olacağız. Bu şarkı bizi temsil edemez. Rockçı herifin ne işi var kıytırık Eurovision yarışmasında?

Buna diyecek bir şey bulamıyorum!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
.

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:10 pm

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Eurovision Hakkında Görüşlerr    Eurovision Hakkında Görüşlerr  Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:09 am

tank_sarem_tank demiş ki:
SERTAB ERENER: Çok beğendim.
dediyse zaten biz ilk üçteyiz demektir

O kadın 1.olmuştu...
O yüzden Sertab Erener'in söylediklerine qüvenirim..
Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.manga.web.tr

Eurovision Hakkında Görüşlerr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eurovision 2.si maNga
» 2011 Eurovision