Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !

+2
yoNc@
_didéNur!_
6 posters
YazarMesaj
_didéNur!_

_didéNur!_

sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Empty
MesajKonu: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:28 pm

Ya bunun imkansız bir hayal olduğunu biliyorum ama ne olursa olsun hayal kurmak hoşuma gidiyor!baştan söyliyeyim biliyorum biraz uçtuğumu ama yine de harika olurdu diye düşünüyorum

3,2,1 ve sıra bende!maNqa nın imza günündeyim ve işte sıra bende!önce fermaN!yığıyorum önüne fermaN ın bana bakan tuhaf gözlerine aldırmadan yazılarımı resimlerimi posterlerimi kartpostallarımı…. Bakıyor ve gülüyor fermaN şaşkın bir ifadeyle ben bunları nasıl imzaliyim diyo ben hayran bakışlarımı gizlemeye çalışarak bir taneside olur diyorum ve beni kırmıyor dğnya tatlısı vokalist fısıldıyor sen arka tarafa geç seninkilei en son imzalayacağım diyor bende havalara uçarak arkaya geiyorum satlerce bekliyorum ama fermaNın yanıda kim takar!herkez gidince hadi diyor sempatik solist bende diziyorum tekrar hepsini. Sabırla imzalıyor fermaN ben şoktayım koptum dünyadan bekliyorum bir yazımı çok beğeniyor fermaN bu bende kalabilir mi diyor “fermaN” isticek de ben vermicem dünyanın sonu gelmiş!
Tabi diyorum diğerlerindende imza aldıktan sonra 5inin fotoğrafını çekiyorum!tabi bir de ferman la çektirip oradan ayrılıyorum.

Dediğim gibi bir hayal!ama inşallah bu hayal bütün maNqa hayranlarına nasip olur!fermanı ve diğerlerini görebilmek dileğiyle!......

Saygılar didenur

tepki almaktan da korkuyorum açıkçası!
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:52 pm

fermaNist_dide demiş ki:
Ya bunun imkansız bir hayal olduğunu biliyorum ama ne olursa olsun hayal kurmak hoşuma gidiyor!baştan söyliyeyim biliyorum biraz uçtuğumu ama yine de harika olurdu diye düşünüyorum

3,2,1 ve sıra bende!maNqa nın imza günündeyim ve işte sıra bende!önce fermaN!yığıyorum önüne fermaN ın bana bakan tuhaf gözlerine aldırmadan yazılarımı resimlerimi posterlerimi kartpostallarımı…. Bakıyor ve gülüyor fermaN şaşkın bir ifadeyle ben bunları nasıl imzaliyim diyo ben hayran bakışlarımı gizlemeye çalışarak bir taneside olur diyorum ve beni kırmıyor dğnya tatlısı vokalist fısıldıyor sen arka tarafa geç seninkilei en son imzalayacağım diyor bende havalara uçarak arkaya geiyorum satlerce bekliyorum ama fermaNın yanıda kim takar!herkez gidince hadi diyor sempatik solist bende diziyorum tekrar hepsini. Sabırla imzalıyor fermaN ben şoktayım koptum dünyadan bekliyorum bir yazımı çok beğeniyor fermaN bu bende kalabilir mi diyor “fermaN” isticek de ben vermicem dünyanın sonu gelmiş!
Tabi diyorum diğerlerindende imza aldıktan sonra 5inin fotoğrafını çekiyorum!tabi bir de ferman la çektirip oradan ayrılıyorum.

Dediğim gibi bir hayal!ama inşallah bu hayal bütün maNqa hayranlarına nasip olur!fermanı ve diğerlerini görebilmek dileğiyle!......

Saygılar didenur

tepki almaktan da korkuyorum açıkçası!

Yooo...
Bence tepki alcak kadar kötü değil...
Ben benimkileri yazsam RTÜK devreye qirer...
O yüzdennn...
Çok hoşş ama...
Ama hayal etmesi bile qüzeelll...
Hem de seni de yakından tanımış oldum...
Benim fikrim buu...
Tanıdım senii...
İyi anlaşırız umarım...
http://www.manga.web.tr
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:13 pm

Yooo...
VALLA YONCAYA KATILIYORUM AYNEN BENDE Bİ YAZSAM YA SİTEDEN ATILIRIM YADA RTÜRK YASAKLAR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:14 pm

FERMAN & CEYDA demiş ki:
Yooo...
VALLA YONCAYA KATILIYORUM AYNEN BENDE Bİ YAZSAM YA SİTEDEN ATILIRIM YADA RTÜRK YASAKLAR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Hihihihihihhihi.......
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:18 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ALINDA O KADAR DA YASAKLANCAK BİŞİ DEĞİL AMA OLSUN GENEDE YAZMAMAKTA FAYDA VAR Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:18 pm

FERMAN & CEYDA demiş ki:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ALINDA O KADAR DA YASAKLANCAK BİŞİ DEĞİL AMA OLSUN GENEDE YAZMAMAKTA FAYDA VAR Very Happy Very Happy

Valla benim ki oldukça kötü..
Neler var neler...
Wink Wink Wink
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 7:41 pm

kesinlikle katılıyorum bu da bişey mi benim biraz değil çok fazla aşırıya kaçan hayallerim var rtük mü yoksa türk polisimi devreye girer bilemem ama Very Happy Very Happy öyle yani heheh beğenmenize sevindim! Very Happy Very Happy
ggizemm

ggizemm

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:51 pm

yono lan ben baslarsam benı rtük kesmez dimi yenı bışı bulsunlar bana rtük bana az gelir
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:00 pm

ggizemm demiş ki:
yono lan ben baslarsam benı rtük kesmez dimi yenı bışı bulsunlar bana rtük bana az gelir

Harbi hea..
Bizimkini bi okusalar...
Herhalde....
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:09 am

merak ettim özel mesaj olarak yollasana rtük dokunamaz merak etme olmadı mssnden yolla çok merak ettim.. Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:03 am

fermaNist_dide demiş ki:
merak ettim özel mesaj olarak yollasana rtük dokunamaz merak etme olmadı mssnden yolla çok merak ettim.. Very Happy

Walla o kadar uzun kii...
Defterler dolusu...
Gizem'le ikimizin...
O izin verirse olurr...!!!!
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:22 pm

tamam beklerim!Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:49 pm

fermaNist_dide demiş ki:
tamam beklerim!Very Happy

İnşallah...
Very Happy Very Happy Very Happy
.

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 12:33 pm

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 4:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*ferman*sena*

*ferman*sena*

MesajKonu: Geri: sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !   sizin için düşündüm ve yazdım kızlar  ! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:35 am

FERMAN & CEYDA demiş ki:
Yooo...
Smile:)Aynen!! Very Happy

sizin için düşündüm ve yazdım kızlar !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-