Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aslında....

+3
ggizemm
rockgirl_ferman
ferman.selin
7 posters
YazarMesaj
ferman.selin

ferman.selin

aslında.... Empty
MesajKonu: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:35 am

kızalr siz mesaj yazmaktan bıkmadınızmı?ben bıktım.peki bu mesajları yazdığımız kişi görüyomu?hayır.hem biz burda Ferman Akgül e gönderiyoruz mesajlrı ama belki de hiç açmıo bu siteyi biz ona gönderiyoruz sanıyoruz belki de ama aslında bu siteyi sanki Ferman Akgül ün sitesi değilde bizim konuşmalarımız için yapmışlar öyle diilmi?
bu yüzden bn artıkk bu siteye yazmanın saçmna olduğunu düşünüyorum ve artık yazmıcam bu sadece benim düşüncem sizce buraya yazmak saçma diilmi?
rockgirl_ferman

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:24 pm

aslında haklısın bende sıkılıp buraya yazmıyorum. uzun zamanda oldu ben siteye girmeyeli ama bu fermanı sevmediğimiz anlamınada gelmesin. ben daha çok resmi fan sitelerine giriyorum orası yazdıklarımızı görmesi için daha umutlu bir yergeliyo bana
ggizemm

ggizemm

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:25 pm

ya ewet yafff ama npım kendimi frenliemmmmmiormm bhen
yoNc@

yoNc@

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:56 pm

Bana keyif veriyo...
Eğleniyorum okumaktannn...
http://www.manga.web.tr
_didéNur!_

_didéNur!_

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:55 pm

bende tatlı tatlı konuşuyos işte ferman ın yazdıklarımızı görmediğine alıştırdık kendimizi nasılsa biz burada birbirimle ferman hakkındakileri paylaşıyos ferman ister görsün ister görmesin ama tabi görmesini biz de çok isterdik neden olmasın Razz Razz Very Happy
yoNc@

yoNc@

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:34 pm

fermaNist_dide demiş ki:
bende tatlı tatlı konuşuyos işte ferman ın yazdıklarımızı görmediğine alıştırdık kendimizi nasılsa biz burada birbirimle ferman hakkındakileri paylaşıyos ferman ister görsün ister görmesin ama tabi görmesini biz de çok isterdik neden olmasın Razz Razz Very Happy

Wink Wink Wink
_didéNur!_

_didéNur!_

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:53 pm

pirat pirat pirat
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:23 am

selin bencede çoook haklısın ama canım bazen öyle sıkılıyo ki birden kendimi burda buluyorum.
ferman.selin

ferman.selin

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:35 pm

teşekkür edrm Sedacım
yoNc@

yoNc@

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:00 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
selin bencede çoook haklısın ama canım bazen öyle sıkılıyo ki birden kendimi burda buluyorum.

Bende Sade'cım...
gökçen

gökçen

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 8:46 pm

buraya ferman girmio o kesin ama bir de şöle düşünün mesela burada geyik yapabilşioz komik konular açıoz örneğin(sizce ferman ayda dierleri gaz kaçırmışmıdır)gibi ama bunu resmi sitede yapamayız orada bu gibi kopamayız eğlenceli burası
yoNc@

yoNc@

aslında.... Empty
MesajKonu: Geri: aslında....   aslında.... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 8:48 pm

gökçen demiş ki:
buraya ferman girmio o kesin ama bir de şöle düşünün mesela burada geyik yapabilşioz komik konular açıoz örneğin(sizce ferman ayda dierleri gaz kaçırmışmıdır)gibi ama bunu resmi sitede yapamayız orada bu gibi kopamayız eğlenceli burası

Evt...

aslında....
1 sayfadaki 1 sayfası