Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO

+3
ferman.selin
fermankoLik_seda
ferman_gamze
7 posters
YazarMesaj
ferman_gamze

ferman_gamze

EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Empty
MesajKonu: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:48 pm

ARKADAŞLAR KOLAYCA TUTABİLİOMUSUNUZ KOLAY GELSİN AMA BAYA ZOR BU SICAKTA
http://www.manga.web.tr
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:05 pm

ben kolayca tutuyorum..zamanımı kitap okuyarak ve bilgisayar-televizyon başında geçirince hem acıkmıyorum hem susamıyorum tabii dışarıda çalışanlara ve o ortamda bulunanlara allah yardım etsin (inşaat işçilerine falan)...onların işi bizimkinden katlarca zor...
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:36 am

ewt ya onlar bizden de çok sevap kazanıyolarr
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:55 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
ben kolayca tutuyorum..zamanımı kitap okuyarak ve bilgisayar-televizyon başında geçirince hem acıkmıyorum hem susamıyorum tabii dışarıda çalışanlara ve o ortamda bulunanlara allah yardım etsin (inşaat işçilerine falan)...onların işi bizimkinden katlarca zor...

Sana katılıyorum...
Aynen benimdee Seda'cım...
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:27 pm

yha nasıl gitcek KURTARIN LAN BENİ AÇLIKTAN GEBERCEM ŞİMDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ AÇLIĞIN GÖZÜ KÖR OLSUN LAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNN Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:32 pm

ya açlık değil de sususluktan gidicem ben valla çok susuyom yaa diyorum arada gidip bir bardak su içiyim devam ederim diyorum sonraa anlıyorum ebendemiyomuşum şeytan diyomuş gene susu devam off allah herkeze yardım etsin bu sıcakta çok zar gerçekten
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:31 pm

fermaNist_dide demiş ki:
ya açlık değil de sususluktan gidicem ben valla çok susuyom yaa diyorum arada gidip bir bardak su içiyim devam ederim diyorum sonraa anlıyorum ebendemiyomuşum şeytan diyomuş gene susu devam off allah herkeze yardım etsin bu sıcakta çok zar gerçekten

Ainen...
Ama öyle ikide birde"Susadım,Acıktım..."demeyin..
Tutamicaksanız hiç başlamayın...
Sadece fikrimi söyledim...
Yanlış anlaşılmasın...
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:32 pm

ben bırakmaya hiç niyetli değilim valla
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:34 pm

VALLAH BNİM İÇİN ÇOK KOLAY
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:36 pm

fermaNist_dide demiş ki:
ben bırakmaya hiç niyetli değilim valla

Bende valla...
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:42 pm

ya kolay olmasına kolay ama zorluklarıda var yani kabul etmek lazım ama ne kadar zor olursa olsun oruç tutmak ayrı bir zevk bence! Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:15 am

bencede...herkesin üstünde ister istemez bir ağırlık,bir uysallık oluyor mübarek ay olduğu içindir heralde...yemek yendikten sonrada herkes bir araya geliyor yani çok hoş bir ay..boşuna 11 ayın sultanı dememişler Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:06 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
bencede...herkesin üstünde ister istemez bir ağırlık,bir uysallık oluyor mübarek ay olduğu içindir heralde...yemek yendikten sonrada herkes bir araya geliyor yani çok hoş bir ay..boşuna 11 ayın sultanı dememişler Very Happy Very Happy

Ne qüzl konuştun hea...
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO    EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO  Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 8:36 pm

ya öle böle de sonunda çok büyük bir sevap kazancazz

EE ARKADAŞLAR ORUÇ NASIL GİDİO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasil olur ?
» ferman burda yazdigimiz mesajlari cevapliyormu acaba ve ya cevaplasa nasil olur