Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ

+6
Fermankolik Merve
.
gökçen
fermankoLik_seda
ramsey
ferman_gamze
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:36 pm

ya gerçekten elleri kırılsın dedim içimden varya bu kadar ayıpladım yani nasıl böyle bi şe yaparsınız maNga??

biz faNga'lara nası böyle bişe yaparsınız maNgaa?? Very Happy Very Happy
sevgin

sevgin

ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:10 pm

yaa birakin gunahlari kendilerine, tutmuyorlarsa bile kendileri dusunsun oteki tarafta ne hesap vereceklerini....yaaani her fan oldugunuz kisinin oruc tuttugunu mu saniyorsunuz ?? hem buraya oruc tutuyorum yazmak onemli degil, tutuyorsaniz baskalarina tutuyorum demek icin tutmuyorsunuz, kendiniz icin tutuyorsunuz.....
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:39 pm

sevgin evet her koyun kendi bacağından asılırmış.

zaten kimse buraya başkalarına tutyorum demek için tuttuğunu yazdığını zannetmiyorum...

zaten konu başığındada siz tutuyormusunuzda yazıyor onun için herkes tuttuğunu/tutmadığını yazıyor.
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 3:56 pm

alalhallah tutarlar tabi zoroe 2 hafta tekmi tuttun geçen yıl bn hepsını tuttum
http://www.manga.web.tr
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 4:41 pm

maalesef gamzecim benim bünyem o kadar açlığınasıl çeksin yhani bu bünye o açlığa dayanmaz cherry cherry cherry cherry
.

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 6:59 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 1:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:17 am

yapmazlarmı zatenn
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:29 pm

ya arkadaşlar sevgililer günü nerden çıktı cnm zoroe tutabilir sen tutar sın insan zorlanıyo ama sonra alşıyo tutamasan yapmassın senin için farz deyil tabi yetişkin olmadıysan
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 9:58 pm

valla ben 3 senedir üst üste aralıksız tuttum full hiç de zorlanmadım annem tutma diyo ama ben tutuyom bence süper bişi
fermaNlarda tutarlar inşallah!bırakırlar şu meyhane takıntısını yhaa confused confused Sad
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:39 pm

yaş olarak diilim ama bünye olarak yetişkinim zaa
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:28 am

ya evet ergenliğe girmeden farz değil zaten arkadaşlar hatta onun için erken bile (zoroe için) bi kaç gün tutsun o da alışmak için sonra da bıraksın yani
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:20 pm

Tutarlar bence...
Ben tutucam...
Yani dayanabilirim diye düşünüyorum....
Razz Razz Razz
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:35 am

sen uzun süredir giremiyodun galiba yoncacım?
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:53 pm

fermankoLik_seda demiş ki:

Canım benim internet sayfaya bağlanamıyodu...
Ama bağlandı...
Kavuştum siteye ve tabii ki Sizleree....
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:54 pm

Question Question
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:36 pm

yonc@ demiş ki:
fermankoLik_seda demiş ki:

Canım benim internet sayfaya bağlanamıyodu...
Ama bağlandı...
Kavuştum siteye ve tabii ki Sizleree....

internet çok teşekkür ederiz Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:37 pm

Hihihi....
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Razz
Razz
Razz
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:37 pm

hehhe :d
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:38 pm

Hahahaha....
Very Happy
Very Happy
Very Happy
Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ   ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:06 pm

çok komik gihihihighqqwqwqwqwqwqwqwqwqwqwqwqwhgaahahahahhazuhaahahhaah

ACABA FERMAN VE DİĞERLERİ RAMAZANDA ORUÇ TUTARMI SİZ TUTACAKMISINIZ
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» ferman burda yazdigimiz mesajlari cevapliyormu acaba ve ya cevaplasa nasil olur
» Ferman horluyomudur acaba yada grubtakiler horluyomudur