Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK

5 posters
YazarMesaj
tamaro21

tamaro21

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 8:56 am

manganın sakın bana söyleme şarkısında kadın mı sandın kendini birden diye bi bölüm varya o ne anlama geliyor merak ettim yardımcı olursanız sevinirim....
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:48 pm

yha esraa yazmış o şarkıı ferman o yüzden ona sen kendini doğru düzgün bir kadın mı sandın dio yani kızıo meselea sen kendini akıllı mı sanıon falan deriz yha o gibi
tamaro21

tamaro21

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 3:37 pm

hımmm... anladım çok teşekkür ederim Very Happy Very Happy
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 4:00 pm

gökçen demiş ki:
yha esraa yazmış o şarkıı ferman o yüzden ona sen kendini doğru düzgün bir kadın mı sandın dio yani kızıo meselea sen kendini akıllı mı sanıon falan deriz yha o gibi

öle bi saçmalık yok..
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 4:33 pm

saçmalık falan değil olamazmı??...

ama bence bu kadar da şarkı sözlerine aktarmasaydın be ferman abicim...içinde kin besleseydin..ama gerçi buda ii dışarıya dök yoksa bi gün çok fena patlarsın yazık olur..
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:03 pm

tamamen saçmalık. çnkü o şarkı eski bi şarkıları.. en azından bn öle düşünüom.. seninle hiç uzlaşamicaz sanırım tatlıım.
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 12:19 am

herkes bildiği bilgii sölüo ben de bunu söledim bence saçmalıkö falan demee gerek yok yani düşüncelerimizi daha güzxel bir dille aktarabilirizz
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 12:21 am

boşver.kabullenemeyebilir.

ama buda bi olasılık.dediğimiz gibi..

ve galiba bana diyo gökçen
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 2:29 pm

gökçen demiş ki:
herkes bildiği bilgii sölüo ben de bunu söledim bence saçmalıkö falan demee gerek yok yani düşüncelerimizi daha güzxel bir dille aktarabilirizz

napabilirim biraz sivri dilliyimdir.. kişilik meselesi işte naparsın..
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK   ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:17 pm

Very Happy

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLCAK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-