Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...

+6
ramsey
ferman568
.
gökçen
fermankoLik_seda
yoNc@
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
.

Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 8:56 pm

.

En son . tarafından Salı Mayıs 30, 2017 7:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
.

Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 8:57 pm

.

En son . tarafından Salı Mayıs 30, 2017 7:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 9:36 pm

gökçen...

doğru senin dediğinde olablr....
.

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:39 am

.

En son . tarafından Salı Mayıs 30, 2017 7:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:37 pm

ok sende ol Very Happy
ferman568

ferman568

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 11:22 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
sani çok sevdim kız! Very Happy Very Happy

bndee seniiii Very Happy Very Happy
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:35 pm

fermankolik seda dedi ki:

sende 4. başrolde olrsun

1.yonca
2.ben
3.(cem abinin hayranı bi kıs vardı ondan özür diliyoru madını unuttum) o kız
4.de sen olrsun

bak bu olabilir bn kötü kız olyımmı lütfen ferman delisi bi kız

http://www.manga.web.tr
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:17 pm

he he !siz de varya ortada fol yok yumurta yok hemen kaptınız baş rlleri bize ne kaldı ferman hepimizi oynatıcak olsaydı oooooooo Very Happy Very Happy ama yinede süper olurdu!fermaN la çalışmak bir ayrıcalıktır! Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:39 am

ferman_gamze demiş ki:
fermankolik seda dedi ki:

sende 4. başrolde olrsun

1.yonca
2.ben
3.(cem abinin hayranı bi kıs vardı ondan özür diliyoru madını unuttum) o kız
4.de sen olrsun

bak bu olabilir bn kötü kız olyımmı lütfen ferman delisi bi kız

ok.sende rolde yonc@yla sürekli tartışıomussun yani hani o da aşırı derecede ferman hayranıymış ama sen kendini falan kesiyomuşsun sonra ben yoncanın peşine düştükten sonra senin de peşine düşüyorum seni kaçırıyorum ve hayatına değer vermen için sana bir oyun oynuyorum tellerle çevrili bir kafes hazırlıyorum seni içine koyuyorum ama teller dikenli...ve saate bağlı bir kapı var...süren:1 saat...kurtulman için dikenli telleri geçerek kendini kesmen gerek ve kurtuluyorsun...ama benim kim olduğumu bilemeyeceksin...benim amacım sana hayatının değerini anlatmak...ve de yoncaya...

nasıl amaaaa????

ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:09 pm

Very Happy Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:11 pm

gülücük yok selinnn!!

nasıl olduğunu söyle ywrum Very Happy Very Happy Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...   Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:12 pm

psikopatlar için ideal...

%1 romantizm..

yaşasın!!!

Bi Bu konuDa BaşaRıLı oLmaDığın kaLmıştı....FERMAN AKGÜL'ün fiLm pRojesi vaRrRrRrR...
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Efe film de rol alicak
» FERMAN IN KASLARRRRRRRRRRRRRI....