Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fermanın parmağı mı yaralı?????

+4
sevgin
yoNc@
Fermankolik Merve
pandora2
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
pandora2

pandora2

fermanın parmağı mı yaralı????? Empty
MesajKonu: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:28 pm

fermanın parmağı mı yaralı?????????
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:52 pm

aaaa nie yhaa? hbrim yok bnmmm I love you I love you I love you
pandora2

pandora2

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:53 pm

orta parmağında yara bandı vardı ....
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:55 pm

hee o zman ufak bişedir..

GEÇMİŞ OLSN FERMANIIIIIIMMM

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:13 pm

Ben ona hiç dikkat etmedim...
http://www.manga.web.tr
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:57 pm

ben yuzukten baska bir sey gormedim ki ona dikkat edeyim....ilginc o kadar baktim parmaklarina ama yara bandi hatirlamiyorum... ama oyliyse GECMIS OLSUN ferman, umarim parmagin cabucak iyilesir ^___^
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:57 pm

sevgin demiş ki:
ben yuzukten baska bir sey gormedim ki ona dikkat edeyim....ilginc o kadar baktim parmaklarina ama yara bandi hatirlamiyorum... ama oyliyse GECMIS OLSUN ferman, umarim parmagin cabucak iyilesir ^___^

Bend ehiç bakmadım...
Benim qözüm hep yüzüklerdeydi...
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:40 pm

yaralıysa geçmiş olsun askıma ! Smile
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:54 am

eweet bende gördüm onu hatta görünce bağırdığım için yanımdaki arkadaşlarımdan ''aman ne kadar önemliymiş, vah vah yazıık, hadi hep birlikte ağlayalım'' gibi tepkiler aldım Very Happy
benden başka birilerinin de fark etmesine ve benim verdiğim tepkiyi vermesine sevindim ama ben bi şey daha fark ettim:FERMAN ZAYIFLAMIŞ MI??? yoksa bana mı öyle geldi???
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:32 pm

Fer(M)anga Gizem demiş ki:
eweet bende gördüm onu hatta görünce bağırdığım için yanımdaki arkadaşlarımdan ''aman ne kadar önemliymiş, vah vah yazıık, hadi hep birlikte ağlayalım'' gibi tepkiler aldım Very Happy
benden başka birilerinin de fark etmesine ve benim verdiğim tepkiyi vermesine sevindim ama ben bi şey daha fark ettim:FERMAN ZAYIFLAMIŞ MI??? yoksa bana mı öyle geldi???

Onu bende farkettim...
Aynı zamanda isteksiz mi çıktı konsere...
Genelde Ferman qülerdi konserlerde ama bu konserde hiç qülmedi...
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:57 pm

ewet biraz soluktu sanki ama cem'de çok keyifsiz görünüyodu...
yinede ara sıra göz falan kırptı ferman Wink
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:58 pm

Evet...
Ama yakışıklıydı yha..
Ne kadar isteksiz qibi de qörünse...
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 4:34 pm

yonc@ demiş ki:
Evet...
Ama yakışıklıydı yha..
ferman mı?? tabiikide yakışıklıydı
cem naaparsa yapsın hep sempatik görünüyo neden bilmiyorum yanaklarından mı gözlerinden mi yoksa saçlarından mı onu bu kadar şirin gösteriyo çözemedim
AMA KONSERİN YILDIZI EFEYDİ king Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:03 pm

neyse hadi affetim fermani, yorgunluktan olsa gerek Wink
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:04 pm

Fer(M)anga Gizem demiş ki:
yonc@ demiş ki:
Evet...
Ama yakışıklıydı yha..
ferman mı?? tabiikide yakışıklıydı
cem naaparsa yapsın hep sempatik görünüyo neden bilmiyorum yanaklarından mı gözlerinden mi yoksa saçlarından mı onu bu kadar şirin gösteriyo çözemedim
AMA KONSERİN YILDIZI EFEYDİ king Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven

hyr bnce en sempatik olan her zamanki gibi FERMAAAN
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:34 pm

katılıyorum fermaN a kimse yetişemez taam onlarda sempatik ama yinede FERMANnNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Very Happy Very Happy I love you I love you I love you flower flower flower
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:51 pm

fermaN için ! demiş ki:
katılıyorum fermaN a kimse yetişemez taam onlarda sempatik ama yinede FERMANnNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Very Happy Very Happy I love you I love you I love you flower flower flower

eveet aynen
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:51 pm

cem en sempatikleri demedim ki sadece sempatik ve nedenini bi türlü çözemedim dedim
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:51 pm

Tamam olayın ortasını bulalım...
En tatlı ve en sempatiği Ferman'dı...
Ama qecenin kahramanı EFE idi...
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:52 pm

yonc@ demiş ki:
Tamam olayın ortasını bulalım...
En tatlı ve en sempatiği Ferman'dı...
Ama qecenin kahramanı EFE idi...
süper oldu Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:12 pm

Aklımdan qeçeni söyledim....
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:13 pm

queen lol! queen lol!
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:17 pm

Wink Wink Wink Wink Wink

Wink Wink Wink Wink Wink

Wink Wink Wink Wink Wink

jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor

gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:12 pm

arkadaşlar fermanın orta parmağında yara bandı vardı demekki parmağına bişi olmuş geçmiş olsun ama daha dikkat çekici bir şey varki fermöan genellikle yüzük takmıo ve tam da yüzük parmağında nişan yüzüğü vardı ve esrayla barıştılar gibi sallantılar vardı bence bunlar doğru...
gökçen

gökçen

MesajKonu: Geri: fermanın parmağı mı yaralı?????   fermanın parmağı mı yaralı????? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:14 pm

bence en tatlı ferman karizma cem kahramanı efeydi

fermanın parmağı mı yaralı?????
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-