Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???

+9
yoNc@
ferman.selin
Fermankolik Merve
DARK_ROCK
_didéNur!_
ferman_gönül
tamaro21
fermankoLik_seda
sevgin
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
sevgin

sevgin

Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Empty
MesajKonu: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:06 pm

Bu aksamki konseri seyrettiniz mi ?? ben trtden baktim, super de bulmadim dogrusu ( sanki zorla cikmisti Ferman sahneye :'( kizmayin ben kendi dusuncemi soyluyorum ) , neyse bunlari burakalim da FERMANIN YUZUGUNE DIKKAT ETTINIZ MI KIZLAR ???? o nisan yuzugu takilan parmak degil miydi ???? ben mi yanlis biliyorum ???
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:16 am

dikkat etmedim ama öyleyse sprrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy
tamaro21

tamaro21

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:55 am

ben yanlış görmediysem işaret parmağıydı nişan yüzüğü o parmağa takılmazki Exclamation
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:45 am

yok ben hatirliyorum yuzuk parmagiydi ...
ferman_gönül

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:47 pm

sağ elinde bir yüzük vardııııııııııı Crying or Very sad Sad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:54 pm

ne yani ferman nişanlımı şimdi?? pale
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:55 pm

ARKADAŞLAR HEM İŞARET PARMAĞINDA HEMDE YÜZÜK PARMAĞINDA VARDI YÜZÜK Sad Sad NİŞANLADIMI ACABA Question Question Question
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:56 pm

YÜZÜĞÜ GÖRÜNCE KALPTEN GİTCEK GİBİ OLDUM Crying or Very sad Sad Sad
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:02 pm

]color=violet]ben öle bi ihtimal düşünemiyorum ama ne bilyim aslında güzel olurdu !fermaN mutlu olursa bende olurum! Neutral tabi pek emin değilim o ayrı mesele[/coloray ya evlenirse Crying or Very sad
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:08 pm

BELKİ EVLENMİŞ BİLE OLABİLİR BAZI İNSANLAR FARKLI PARMAKLARA TAKIYO YÜZÜKLERİNİ Sad Sad Sad
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:57 pm

oh beee Very Happy

hele şükür yüzükle net bi görüntü blabildik.

efe abi çok neşeliydi ama yha dün Very Happy Very Happy

evdeki ses şarkısında baaaaaaaaaaam die bi bağırıo maşaLLah zaaa Very Happy Very Happy
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:53 pm

neeee yüzükmüüüü??

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:18 pm

ya zaten biliyoduk yani bidaha üzülmeye gerek yok ama yaa... :S :S

ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:03 pm

kılzar bu siteye bi kaç gündür uğramıyorum ve artık bu siteyw girp mesaj yazmcm nasılsa Ferman abi görmüoo bu yüzden artık yazmıyorummm ama hala Ferman abi fanıyım ve manGa fanuı
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:15 pm

Sol elinin yüzük parmağında alyans vardı...
Sağ elinin de işaret parmağında siyah-gümüş karışımı bi yüzük vardı...

Evlilik yüzüğü olduğu bi qerçek....
http://www.manga.web.tr
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:22 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
dikkat etmedim ama öyleyse sprrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

En hayırlısı olsun onun için...
SEDA'ya katılyıorum....
Süpper bişey...
Sevimdim onun adına...
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:04 pm

demek yanlis gormemisim...neyse o zaman Fermanin biriyle birlikte oldugunu kanitladik, artik evli mi nisanli mi bilmiyoruz...kimin oldugunu da bilmiyoruz...belki gelecek konserde bunlarla ilgili seylerde goruruz, o zman write you next concert !!! Wink

bu arada ferman.selin, sana katiliyorum,Ferman hic girmiyor bu siteyede, belki bu sitenin varligini bile bilmiyor, ama ben yinede gorduklerimi, duyduklarimi bu sitede paylasmaya devam edicem....neyse iyi forumlar size Smile
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:06 pm

Yha artık kapatalım konuyu...
Ferman'ın evli yada nişanlı olduğunu dün akşam ki konserde anladık...
Gerisi ona kalmış...
Bırakalım kendi haline...
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:10 pm

olamaaaaaaazzzz
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:11 pm

Ne olamazzz.... Question Question
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:14 pm

nişan yüzüğü falaaaaaannn
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:15 pm

Normal değil mi?***
Evli veyahutta nişanlı birisi için...
sevgin

sevgin

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:23 pm

kabul et Merveciim, oldu iste...hem ne bekliyordun ki ?? bugun olmasaydi bile, yarin olurdu....adam sonsuza dek bekar mi kalacakti ????? sana mi bakacakti ?? Laughing kac yasina gelmis, coluk cocuga karismasi lazim artik....hadi hadi bize sadece mutluluklar demek duser Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:25 pm

sevgin demiş ki:
kabul et Merveciim, oldu iste...hem ne bekliyordun ki ?? bugun olmasaydi bile, yarin olurdu....adam sonsuza dek bekar mi kalacakti ????? sana mi bakacakti ?? Laughing kac yasina gelmis, coluk cocuga karismasi lazim artik....hadi hadi bize sadece mutluluklar demek duser Very Happy

Katılıyorum arkadaşım...
Ömür boyu mutluluklar...
Onun mutlu olması bizi de mutlu eder Mervecim...
Senin de böyle düşündüğüne eminim...
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???   Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:38 pm

ya ozaman bi daha moral çöküntüsü içerisine girmemize gerek yok şunu söyliim ferman mutlu olursa bende mutlu olurum !eğer evlenirsede mutluluklar ve ayrıca o kızda çok şanslı kimse artık? Surprised Neutral

Fermanin konserde yuzugu !!! nisan yuzugu mu ???
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Natalie ile Fermanin fotograflari...
» ISTE FERMANIN MYSPACE'I