Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

okuyunuz!!!

+5
ferman.selin
sevgin
fermanım_gizem
.
ggizemm
9 posters
YazarMesaj
ggizemm

ggizemm

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:59 pm

Exclamation naptılar bee..hanı su 5 ayrı muzık zevkı sahıbı ..5ayrı duruşş..5 ayrı karakter varya:maNga..bagladılar hepımızı kendılerine..pekı nıye bu kadar sewıyoruz onları nıye savunuyoruz..resmen gozlerimize bakınca mıllet içinde maNga yı gorur oldu..şahsen ben tamamen yagmur sarıgul hayranıyım ..delı oluyorum olurum romayı yakarımm..ustune vıyanayı..ardından dunyayı..yakarım onun için pekı .bu lanet olası duygunun adı neymışş:aşk ..mışşş..fakat mııllet buna plotonık aşk dio 1 sene sona geçermmişş..anlayamadım sey de şu:biz onlar için canımızı feda edelim onlar bizi bilmesin tanımasın görmesin anlamasın ustune gidip evlenıp nısanlansın ardından genç kızların sevgılısı dıe tv lerde yayınlansın bızımkısıne ne kadarda aşk denılse faydası yok sonuçta onların bi düzenı var..aileleri dostları..ve aşklarııı.şimdi gidin sorun birine sevgiln varmı die cvp ne pekı: ıııı..uuu..sey ...yokkk..deselerde kulahıma anlatt.birde..hastası oldugumuz su maNga ..bizi sadece fan larıyız gozuyle baksın ne guzel dimi ..brawo bee..gerçi onlar fanlarını seviyor..bu bi şuçlama deil.. belkı yanlış dusunuyorum dur ama bu içimde beslene beslene buyudu..ve ne desemde bırakamadım bı alışkanlım varr..:acıklıyorum:YAGMUR U ÇOKKKK SEVİYORUMMM I love you
.

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:26 pm

.

En son . tarafından Salı Mayıs 30, 2017 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fermanım_gizem

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:29 pm

aynen yağmura kimse emo diyemez çünkü ben yam yama hastayımmm...
fermanım_gizem

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:32 pm

arkadaşlar ben nasıl resim koyabilirim yeniyim de... Smile
sevgin

sevgin

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:29 pm

fermanım_gizem demiş ki:
arkadaşlar ben nasıl resim koyabilirim yeniyim de... Smile

profiline gir, avatara gir, hangi resimi istiyorsan onu koy, cok basit canim, bu arada aramiza hos geldin Smile
sevgin

sevgin

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:39 pm

ggizemm demiş ki:
Exclamation naptılar bee..hanı su 5 ayrı muzık zevkı sahıbı ..5ayrı duruşş..5 ayrı karakter varya:maNga..bagladılar hepımızı kendılerine..pekı nıye bu kadar sewıyoruz onları nıye savunuyoruz..resmen gozlerimize bakınca mıllet içinde maNga yı gorur oldu..şahsen ben tamamen yagmur sarıgul hayranıyım ..delı oluyorum olurum romayı yakarımm..ustune vıyanayı..ardından dunyayı..yakarım onun için pekı .bu lanet olası duygunun adı neymışş:aşk ..mışşş..fakat mııllet buna plotonık aşk dio 1 sene sona geçermmişş..anlayamadım sey de şu:biz onlar için canımızı feda edelim onlar bizi bilmesin tanımasın görmesin anlamasın ustune gidip evlenıp nısanlansın ardından genç kızların sevgılısı dıe tv lerde yayınlansın bızımkısıne ne kadarda aşk denılse faydası yok sonuçta onların bi düzenı var..aileleri dostları..ve aşklarııı.şimdi gidin sorun birine sevgiln varmı die cvp ne pekı: ıııı..uuu..sey ...yokkk..deselerde kulahıma anlatt.birde..hastası oldugumuz su maNga ..bizi sadece fan larıyız gozuyle baksın ne guzel dimi ..brawo bee..gerçi onlar fanlarını seviyor..bu bi şuçlama deil.. belkı yanlış dusunuyorum dur ama bu içimde beslene beslene buyudu..ve ne desemde bırakamadım bı alışkanlım varr..:acıklıyorum:YAGMUR U ÇOKKKK SEVİYORUMMM I love you

inan bana bazen platonik ask gercek askdan cok daha guzel bir sey, en azindan sevdigin seni yipratamaz, birakamaz, cekip gidemez, canini acitamaz asla....bu askin tek yonetmeni sensin, patron sensin, sen ne zaman istersen sevdigin gider....her seyi bosver sadece bu patronlugun keyfini cikar bence....
ggizemm

ggizemm

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 12:05 pm

destekleriniz için tesekkur edıyorumm canlarım benımm
ferman.selin

ferman.selin

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 1:04 pm

Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:29 pm

fermanveben demiş ki:
bazı insanlar yağmur emo diye dalga geçio ama bnce onlar hiç aynaya bakmıyor Shocked

Yağmur EMO değil ki...
Sadece kendi karizmasını korumayı biliyo o kadar...
Hem bana göre o qrupta sadece FERMAN ve YAĞMUR yakışıklı...
Ama ben yakışıklılıklarına bakmıyorum...
Yaptıkları müzik daha önemli benim için...
http://www.manga.web.tr
yoNc@

yoNc@

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:30 pm

sevgin demiş ki:
ggizemm demiş ki:

inan bana bazen platonik ask gercek askdan cok daha guzel bir sey, en azindan sevdigin seni yipratamaz, birakamaz, cekip gidemez, canini acitamaz asla....bu askin tek yonetmeni sensin, patron sensin, sen ne zaman istersen sevdigin gider....her seyi bosver sadece bu patronlugun keyfini cikar bence....

Söylediklerine bir bir katılıyorum...
Gizemcim sana da katılıyorum...
5 ayrı duruş...
5 ayrı müzik zevki... I love you I love you I love you
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:07 pm

yağmur abiyi seviyorum ama bana göre grupta cem ve ferman abi yakışıklı yağmur abi karizmatik gerçi arkadaşında dediği gibi onların fiziğini değil müziğini seviyorum. Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:09 pm

fermankoLik_seda demiş ki:
yağmur abiyi seviyorum ama bana göre grupta cem ve ferman abi yakışıklı yağmur abi karizmatik gerçi arkadaşında dediği gibi onların fiziğini değil müziğini seviyorum. Very Happy Very Happy

Arkadaş mı KANKA olduğumuzu sanıyodum Sedacım..Kırdın beni unutma bunu... Embarassed Embarassed Embarassed Sad Sad Sad
DARK_ROCK

DARK_ROCK

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:10 pm

Konu: okuyunuz!!! Dün 4:59 pm

--------------------------------------------------------------------------------

naptılar bee..hanı su 5 ayrı muzık zevkı sahıbı ..5ayrı duruşş..5 ayrı karakter varya:maNga..bagladılar hepımızı kendılerine..pekı nıye bu kadar sewıyoruz onları nıye savunuyoruz..resmen gozlerimize bakınca mıllet içinde maNga yı gorur oldu..şahsen ben tamamen yagmur sarıgul hayranıyım ..delı oluyorum olurum romayı yakarımm..ustune vıyanayı..ardından dunyayı..yakarım onun için pekı .bu lanet olası duygunun adı neymışş:aşk ..mışşş..fakat mııllet buna plotonık aşk dio 1 sene sona geçermmişş..anlayamadım sey de şu:biz onlar için canımızı feda edelim onlar bizi bilmesin tanımasın görmesin anlamasın ustune gidip evlenıp nısanlansın ardından genç kızların sevgılısı dıe tv lerde yayınlansın bızımkısıne ne kadarda aşk denılse faydası yok sonuçta onların bi düzenı var..aileleri dostları..ve aşklarııı.şimdi gidin sorun birine sevgiln varmı die cvp ne pekı: ıııı..uuu..sey ...yokkk..deselerde kulahıma anlatt.birde..hastası oldugumuz su maNga ..bizi sadece fan larıyız gozuyle baksın ne guzel dimi ..brawo bee..gerçi onlar fanlarını seviyor..bu bi şuçlama deil.. belkı yanlış dusunuyorum dur ama bu içimde beslene beslene buyudu..ve ne desemde bırakamadım bı alışkanlım varr..:acıklıyorum:YAGMUR U ÇOKKKK SEVİYORUMMM

SÖYLEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM GERÇİ BEN FERMANI SEVİYORUM AMA BOŞVER AYNI ORTAK NOKTADAYIZ PLATONİK AŞK:SENİN DEDİĞİN GİBİ İNSANLAR BAZEN YAZIK ACIYORUM BU HALİNE DİYEBİLİYOLAR ÇOK RAHATÇA NEDEN?ÇÜNKÜ ONLAR BU ACIYI TATMAMIŞLAR. BELKİDE SEVDİKLERİYLE BİRLİKTELERDİR HİÇ BÖYLE Bİ ACI ÇEKMEMİŞLERDİR AMA BÖLEDE YORUM YAPMAMALILAR OTURUP YARDIM ETMEYE ANLAMAYA ÇALIŞMALARI LAZIM BENCE ZAMANINDA BANA O KADAR ÇOK HAKSIZLIK YAPTILAR Kİ Bİ ARA BU BENİ ÖLÜME BİLE GÖTÜRCEKTİ (GERÇİ HAYLA YAPIYOLAR) NEYSE SANA AYNEN KATILIYORUM CANIM BU TİP İNSANLAR ANCA ACI ÇEKİNCE ,ACI ÇEKENİN HALİNDEN ANLARLAR...
_didéNur!_

_didéNur!_

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:15 pm

gizem sonuna kadar haklısın yürü arkandayız Very Happy ayrıca yağmura bayılmakta haklısın çünkü onu bende ççok seviyorum!
yoNc@

yoNc@

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:16 pm

fermaN için ! demiş ki:
gizem sonuna kadar haklısın yürü arkandayız Very Happy ayrıca yağmura bayılmakta haklısın çünkü onu bende ççok seviyorum!

Amaannn arkadaşım deme öyle...
Gizem onun için ölüyo...
Ben seviyorum diyince kıyameti koparıyo...
_didéNur!_

_didéNur!_

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:10 pm

tamam sevmiyorum ama napalım yani bizde seviyoruz ama gizem bilmesin sevmiyorum tamam Rolling Eyes
ggizemm

ggizemm

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:24 pm

tmm yas kızmadımm ama 1 kereye mahsustu bu !!!! yamyamcım benm pıtırcık Very Happy
_didéNur!_

_didéNur!_

okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Geri: okuyunuz!!!   okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:51 pm

tamam o zaman bi daha yazmam yam yam senin pıtırcığın!bizm fermanımız var ! I love you I love you şaka şaka Very Happy

okuyunuz!!!
1 sayfadaki 1 sayfası