Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız

+7
ramsey
fermankoLik_seda
pandora2
DARK_ROCK
yoNc@
ferman.selin
ggizemm
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ggizemm

ggizemm

manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Empty
MesajKonu: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 2:06 pm

valla ben biraz dusunucem Very Happy
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 2:07 pm

bndeee
ggizemm

ggizemm

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 2:10 pm

öyle bişi yastım kıaklıma bişi gelmıo Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 3:08 pm

Yağmur'la el sıkışıp konuşmak isterdim..
Efe'yle oturup konuşmak isterdim...
Özgür'le de oturup konuşmak isterdim...
Cem'le de aynııı...

Veeeeeeeeeeeeeee bombayı patlatıyorum....
FERMAN'la da
"Bi kamp ateşinin yanında,kimsenin olmadığı bi yerde,gözlerdne uzak,teknolofiden uzak,cep telefonu,bilgisayar olmadan koca bi hafta geçirmek isterdim...
http://www.manga.web.tr
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:46 pm

efeden strackleri öğrenirdim nasl yapyo diye
ceme gitarıyla ilgili soru sorardım
özgürrden bateriyi nasıl o kadar mükemmel kullanıyo onu öğrenirdim
yağmurdan nasıl o kadar güzel alt yapılar yapıyo ve nasıl o kadar güzel sözler yazıp müzik yaptığını öğrenirdim

VEEEEEEEEE FERMANLADA GÖZLERDEN ÇOK UZAK Bİ YERE GİDERDİM DENİZİN DALGA SESLERİNİN OLDUĞU Bİ YERE VE KOLUNA YATMAK İSTERDİM SICAKLIĞINI HİSSETMEK KOKUSUNU İÇİME ÇEKMEK UZUN UZUN GÖZLERİNE BAKMAK İSTERDİM VE HİÇ AYRIMAMAK İSTERDİM VS.. AKLIMA O KADAR ÇOK ŞEY GELİYOKİ YAZ YAZ BİTMEZ Very Happy Very Happy
FERMAN SENİİİ ÇOOOOOOOKKKKKKK SEVİYORUMMM I love you I love you I love you I love you
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:47 pm

Hmm...
Bak bunlar aklıma gelmemişti... Very Happy Very Happy
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:47 pm

Very Happy Very Happy
pandora2

pandora2

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:53 pm

diqerleriyle konuşmak FERMANLA 1 GÜN GEÇİRMEK EL ELE KOL KOLA SONRA EWDE KOLUNUN ALTINDA KOMEDİ Bİ FİİLM İZLEMEK DAHA SONRA YASTIK SAVAŞI SU SAVAŞI OYNAMAK YANİ ANLAYACAĞINIZ EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRMEK İSTERDİM Smile Smile Smile lol!
pandora2

pandora2

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:54 pm

FERMAN & CEYDA demiş ki:
efeden strackleri öğrenirdim nasl yapyo diye
ceme gitarıyla ilgili soru sorardım
özgürrden bateriyi nasıl o kadar mükemmel kullanıyo onu öğrenirdim
yağmurdan nasıl o kadar güzel alt yapılar yapıyo ve nasıl o kadar güzel sözler yazıp müzik yaptığını öğrenirdim

VEEEEEEEEE FERMANLADA GÖZLERDEN ÇOK UZAK Bİ YERE GİDERDİM DENİZİN DALGA SESLERİNİN OLDUĞU Bİ YERE VE KOLUNA YATMAK İSTERDİM SICAKLIĞINI HİSSETMEK KOKUSUNU İÇİME ÇEKMEK UZUN UZUN GÖZLERİNE BAKMAK İSTERDİM VE HİÇ AYRIMAMAK İSTERDİM VS.. AKLIMA O KADAR ÇOK ŞEY GELİYOKİ YAZ YAZ BİTMEZ Very Happy Very Happy
FERMAN SENİİİ ÇOOOOOOOKKKKKKK SEVİYORUMMM I love you I love you I love you I love you
BUNU BNDE YAPMAK İSTERDİM Very Happy Very Happy Very Happy
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:54 pm

Very Happy
yoNc@

yoNc@

pandora2 demiş ki:
diqerleriyle konuşmak FERMANLA 1 GÜN GEÇİRMEK EL ELE KOL KOLA SONRA EWDE KOLUNUN ALTINDA KOMEDİ Bİ FİİLM İZLEMEK DAHA SONRA YASTIK SAVAŞI SU SAVAŞI OYNAMAK YANİ ANLAYACAĞINIZ EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRMEK İSTERDİM Smile Smile Smile lol!

Bnde bunları yapmak isterdim..
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:56 pm

Very Happy Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:25 pm

bütün gün oturup sohbet etmek isterdim
ramsey

ramsey

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 7:19 pm

efe ye dj liği nerden öğrendiğini sorardım
ceme ve yağmura gitar ve bas gitar çalmak istediğimi anlatır
özgüre bateri kullanmayı nerden öğrendiğini sorardım
fermanla ise sonsuza kadar yanyana uyumak ve sevgili olup onu bi güzel öpmek isterim
MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MCUK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK UMUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK
TEK YÖN SEÇTİĞİM FERMAN
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:53 pm

flower psine nden müziği seçtiklerini sorardım önce !fermaNa gelince .......sadece yanımda olsun yeter gerisi gelir zaten artık fermaNa sarılıp hiç bırakmazmıydım bilmyorum Surprised
ferman568

ferman568

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:10 pm

ferman abicimle oturup uzun uzun konuşmak ve sarılıp bir daha bırakmamak isterdim Very Happy
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:55 pm

aynı ben ! Smile Smile bende sarılır bırakmazdım!!canım benim kırk yılın başı fermaNı uçakta yakalamışım bırakırmıyım hiç! Cool Smile Very Happy
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:37 am

yağmurla gitar çalmak ve şarkı yazmak
özgürle lunaparka gitmek
efeyle yemek yapmak (neden bilmiyorum ama birden çok eğlenceli olabiliceğini düşündüm)
isterdim...
cem sadece karşımda oturup konuşsun ve bol bol gülsün ben bütün gün onu izlerim
FERMANLA YAPMAK İSTEDİĞİM HER ŞEYİ TEKER TEKER YAZMAK ÇOK ZAMANIMI ALICAĞI İÇİN KISACASI;
KOCAMAAA...N Bİ ÖMRÜ PAYLAŞMAK İSTERDİM
I love you I love you I love you I love you I love you ...
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:06 pm

ggizemm demiş ki:
valla ben biraz dusunucem Very Happy

VALLA HEP HAYAL ETTİĞİM İÇİN DÜŞÜNMEME GEREK YOK BENİM..

FERMAN' LA Bİ CAFE DE OTURUP, BOL BOL RESİM ÇEKTİRİP, YANAKLARINI DAKİKADA BİR SIKMAK VE MUHABBET ETMEK İSTERİM.. DAHA ÇOK ŞEY VARDA BURAYA YAZMAK SAATLERİMİ ALIR..

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:09 pm

Benim yeniden söyleme şansım var mı?***
Paylaşıcam bikaç bişeyler varda....

BEN OLSAYDIM BİR GÜN SADECE BİR GÜN BOYUNCA ONUNLA Bİ KAFEDE OTURUP KAHVE FİLAN İÇMEK,GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMAK,AKŞAM OLDUĞUNDA DA KİMSENİN BİZİ GÖREMİCEĞİ,DUYAMCAĞI,HATTA GRUBUN BİLE BİZE ARAYIP BULAMİCAĞI Bİ YERDE OTURUP KONUŞMAK GECE YARISI OLDUĞUNDADA ONUN O SICACIK KOLLARI ARASINDA UYUMAK İSTERDİM...SABAHA KADAR...VE ERTESİ SABAHTA BİR TEK UMUT GENE AYNI ŞEYLERİ GEÇİRMEYİ TAVSİYE EDERDİM..
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:10 pm

yonc@ demiş ki:
Benim yeniden söyleme şansım var mı?***
Paylaşıcam bikaç bişeyler varda....

BEN OLSAYDIM BİR GÜN SADECE BİR GÜN BOYUNCA ONUNLA Bİ KAFEDE OTURUP KAHVE FİLAN İÇMEK,GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMAK,AKŞAM OLDUĞUNDA DA KİMSENİN BİZİ GÖREMİCEĞİ,DUYAMCAĞI,HATTA GRUBUN BİLE BİZE ARAYIP BULAMİCAĞI Bİ YERDE OTURUP KONUŞMAK GECE YARISI OLDUĞUNDADA ONUN O SICACIK KOLLARI ARASINDA UYUMAK İSTERDİM...SABAHA KADAR...VE ERTESİ SABAHTA BİR TEK UMUT GENE AYNI ŞEYLERİ GEÇİRMEYİ TAVSİYE EDERDİM..
yaa işte kısacası onunla bi hayat yaşamak diil mi hepimizin isteği?? xD
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:16 pm

Hahaha....
Nerden bildin?***
Seninde isteğin o dimi.....
Seni seni...

cheers bounce cheers bounce cheers bounce cheers bounce cheers bounce cheers

EEEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:19 pm

Very Happy lol! Very Happy lol! Very Happy lol! ...
yoNc@

yoNc@

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:20 pm

Ne tesadüfff..... Wink Wink Wink
Fer(M)anga Gizem

Fer(M)anga Gizem

MesajKonu: Geri: manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız   manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:27 pm

yonc@ demiş ki:
Ne tesadüfff..... Wink Wink Wink
Rolling Eyes
Very Happy

manga grubunda kı uyelrın her biri ile ne yapmak ısterdınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» maNga grubunda...