Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fermanın sevgilisi varmı??

+32
ferman.selin
Fer(M)anga Gizem
Seda_Ferman
-ferman aşığı-
Evrem34
fermankoLik_seda
FADİME
tuğba nur
alisha
şehr-i hüzün
hilalalex
71sado71
FermanFB
FermanEcem
vEriN_kAraNLıkLarImIzI
DARK_ROCK
serenay taptık
ferman_selin
maNga_CoLiK_selma
Fermankolik Merve
rckrGMZ
MeLaNKoLiK_PeSiMiST
ferman_kolik
mangacı_demet
13ferman(ga)
boztepeli_edanur
Raskam
CrayzRockGirl
meydil
fermanımmmmmmm
FermaNqaa
pinar
36 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
pinar

fermanın sevgilisi varmı?? Empty
MesajKonu: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:27 am

sevgilisi varmı cidden çok merak ediyorum!!ankaraya gelmeyi dusunuyormu?!?bu sorularıma acil cvp lazım:)
FermaNqaa

FermaNqaa

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:33 pm

arkadasLar boyLe cevapSz qereKsz soRuLar sormayn sevgiLisi oLsa en fazLa napcakSn en fazLa için burkuLur qereksiz yere aqLarsn yada .. varsa var Ferman abi her seKiLde abimizz x) <3
fermanımmmmmmm

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 12:14 am

bence vardı ve çok seviyor kolundaki n dövmesi belkide sevdiginin baş harfi keşke imkan olsada bunu ona sorsak:(:
meydil

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 12:20 am

ya kolundaki döğme manga'daki n harfiymiş.hepsinin kolunda varmış harflerden.ben sadece ferman abininkini biliyorum.onuda kuzenimden öğrendim.ve beni çok mutlu etti.çünkü adımın baş harfi afro Laughing
CrayzRockGirl

CrayzRockGirl

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:26 pm

KOLUN DA "CONRAD" YAZIYOR JAPONCAMI ACABA Suspect Question scratch
meydil

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 2:06 pm

kolundaki yazı japonca değil sanırım.sadece çok sevdiği bir basketbolcunun adı.ve bir maçtada tanışma şansı yakalamış.
Raskam

Raskam

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 4:38 pm

Ben Ferman Abimicooook ama coook seviyorum ben azeriyimmm.
Burdan Ferman severlere kocaman opucukler. I love you cheers Razz Surprised
boztepeli_edanur

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 12:14 am

arkadaşım kolundaki CONRAD yazısı bi basketbolcunun ismi diyer kolundaki ONÜÇ yazısıda conrad ın forma numarası.... Very Happy
13ferman(ga)

13ferman(ga)

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 3:58 pm

BİR KAÇ YIL ÖNCE Bİ YERDE OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ AMA EVLRNDİ HABERLERİ DE VAR
mangacı_demet

mangacı_demet

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:10 pm

EVLENMİŞ YA O BN BİLİM BANA BİRİSİ SÖYLRDI HEMDE COK EMİNMİS YA AMA BILEMEM BN ONUN YALANCISIYIM WALLA Laughing Laughing
ferman_kolik

ferman_kolik

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 1:34 pm

mangacı_demet demiş ki:
EVLENMİŞ YA O BN BİLİM BANA BİRİSİ SÖYLRDI HEMDE COK EMİNMİS YA AMA BILEMEM BN ONUN YALANCISIYIM WALLA Laughing Laughing

ta bikide evlihemde 5 yıldan beri hatta cocuk istioyo bu arada baterici ösqürde veli karının ismi pelin efede temmuzda evlenio yaqmurun sevqilisi var pin up die qrubun qitaristi bunları biliomusun öqreninde qelin esikler
MeLaNKoLiK_PeSiMiST

MeLaNKoLiK_PeSiMiST

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:37 pm

conrad basketbolcunun ismi,13 hem forma numarası hem de başka bi anlamı var ama söylemio Very Happy ama benim bi yerde okuduuma göre galiba bi röpörtajda sormuşlar evli olan var mı die,Ferman da hepimiz bekarız demiş.. ama kesin bilemeyiz tabi.başka bi yerde de evli oldugu ama kız fanlarını kaybetmemek için sakladıı söleniordu.ama ben öle olduunu sanmıorum
rckrGMZ

rckrGMZ

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:31 pm

arkadaşım niye millete ezik diyon bilmiyo olamaz mı yani alla allaaa....
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 6:27 pm

Ferman ın sevgilisinin olduğunu ögrensem kndimi 15 gün toplayamazdım herhalde..inşallah yoktur.
13ferman(ga)

13ferman(ga)

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:47 pm

ferman abinin sevgilisi var
hatta kendisi açıkladı
maNga_CoLiK_selma

maNga_CoLiK_selma

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:01 pm

[b]Hepimiz maNga hayranıyız .Bizim maNga hakkında bilmemiz gereken şey sadece müzikleridir.Dolayısıyla özel hayatları bizi ilgilendirmez.Söylediğim gibi biz sadece hayranız maNga sadece müzik kariyeriyle ön plana çıkmak ister bizim bilmemiz gerekenleri zaten kendileri açıklıyorlar.Ordan burdan duyduğumuz saçma ve yalan haberleri lütfen yaymayalım. [/b]
maNgaFan
ferman_selin

ferman_selin

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:31 pm

bn de var diye biliyorum.tamam o bizim abimiz ama yinede üzülüyoruz.ama eğer onu bu mutlu ediyosa bizim içinde bu bir mutluluktur.

burdan FERMAN abiye kucak dolusu sevgiler.

seni çooooooooooook seviyorummm!!!

çok yakışıklı ve çekicisin!! afro
serenay taptık

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 5:10 pm

içim burkuldu Crying or Very sad
serenay taptık

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 5:17 pm

zaten aşk yalanmış ........ kesha nın dediği gibi blah blah blah.... bounce
DARK_ROCK

DARK_ROCK

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:49 pm

arkadaşlar geçen ben bi sitede okumuştum ferman 1 yıl evli kalmış sonra ayrılmış içniz rahat olsun bekar Wink
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 4:23 pm

ewli olmadıqına adım qibi eminim,ewliliqin teq simqesi yüzüqdür we fermanda hiç ewliliqi simqeliceq bi yüzüq qörmedim,qıd sıd hatırlıorm bi kız sormuşdu proqramda sewqilisi olan warmı die teq yaqmur cevap vermişdi yanlış hatırlamıosam,ayrıca ferman ewli olduqunu saqlıcaq birisi deil helede sırf kız fanlarını kaybetmemek için yapıcaq bi kişiliq deil,düşünsene ewli olduqnu karısına diomuşqi ewli oldumusu qmseye söleme yoqsa kız fanlarımı kaybederim die Very Happy yemin ediorum teqme toqad qirişir kadın Very Happy Very Happy zaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Very Happy
FermanEcem

FermanEcem

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:51 pm

Ya günlerdir merak ediyom bende sevgilisi veya eşi varmı..??çok merak ediyorum net bir bilgisi olan söylesin Wink
FermanFB

FermanFB

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 6:48 pm

evli mi? çok genç... Shocked
71sado71

71sado71

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:20 pm

arkadaşlar fermanın Kolunda "conrad" yazan bir dövme var Conrad bir zamanlar Fenerbahçe'de, Efes Pilsen'de oynamış olan siyahi basketbol oyuncusu NBA kapmında genç yaşta kalp krizi geçirip vefat etmiş... Ferman Ankara'daki bir maçta onunla tanışmış, çok sıkı bi fanıymış, bütün istatistiklerini tutarmış, öldüğünde çok üzülmüş...! Umarım yardımcı olmuşumdur =) bounce I love you I love you Exclamation
hilalalex

MesajKonu: Geri: fermanın sevgilisi varmı??   fermanın sevgilisi varmı?? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:48 pm

arkadaşlar benim bildiğim evlenmiş sonra ayrılmış ama şuan sevgilisi varmı bilmioyorum.. Very Happy

fermanın sevgilisi varmı??
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-