Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mangayı nezamandan beri tanıyoz

+2
fermankoLik_seda
ferman_gamze
6 posters
YazarMesaj
ferman_gamze

ferman_gamze

mangayı nezamandan beri tanıyoz Empty
MesajKonu: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:26 pm

arkadaşlar manga 2001 den beri var peki biz ne zaman dan beri tanıyoz
http://www.manga.web.tr
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:29 pm

ilk çıktığından beri biliyordum şarkılarını da severek dinliyordum...ama kimin söylediğini bilmiyordum yani mangayı tek kişilik bi sanatçı zannederdim Very Happy
vEriN_kAraNLıkLarImIzI

vEriN_kAraNLıkLarImIzI

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:39 pm

bir kadın çizeceksin(ilk video klipleri) yayınlandıqından beri tanıyorum mangayı ama tabi bu kadar irdelelmiştim bu yıl biraz daha hayranlıqım arttı diebilirim ama ilk çıkdıqından beri sewerek dinliyorum!!!
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:38 pm

vEriN_kAraNLıkLarImIzI demiş ki:
bir kadın çizeceksin(ilk video klipleri) yayınlandıqından beri tanıyorum mangayı ama tabi bu kadar irdelelmiştim bu yıl biraz daha hayranlıqım arttı diebilirim ama ilk çıkdıqından beri sewerek dinliyorum!!!

aynen sana tamamen katılıyorum..
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 6:32 pm

manga 2001 den beri benim hayran olduğum bir grup
http://www.manga.web.tr
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 12:13 pm

bndeee
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 12:13 pm

ilk çıktıklarındn beri tanıyorummm
ferman.selin

ferman.selin

Very Happy Very Happy
Fermankolik Merve

Fermankolik Merve

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:12 pm

ilk çıktıklarından beri tanıorum.. 1 yıla kadar isimlerini dahi bilmezdim.. sonra Mehmetin Gezegeni programına katıldıklarında resmen Ferman'a vuruldum. hemen araştırmaya başladm. sitelerine falan üye oldum.. şimdide Ferman' sız bir saniyem bile geçmio.. SENİ GEREĞİNDEN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.............OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM FERMAAAAAANIIIIIIMMMM mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 10:18 pm

bndeee
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 11:24 pm

Fermankolik Merve demiş ki:
ilk çıktıklarından beri tanıorum.. 1 yıla kadar isimlerini dahi bilmezdim.. sonra Mehmetin Gezegeni programına katıldıklarında resmen Ferman'a vuruldum. hemen araştırmaya başladm. sitelerine falan üye oldum.. şimdide Ferman' sız bir saniyem bile geçmio.. SENİ GEREĞİNDEN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.............OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM FERMAAAAAANIIIIIIMMMM mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz mangayı nezamandan beri tanıyoz Herz

çılgın yaa...(ünlü birine aşık olma kçok kötü bişedir heralde..) Smile Smile Smile
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:05 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
zeynep058

zeynep058

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:18 pm

bir kadın çizeceksinn.
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: mangayı nezamandan beri tanıyoz   mangayı nezamandan beri tanıyoz Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 9:54 pm

Very Happy Very Happy

mangayı nezamandan beri tanıyoz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-