Ferman Akgül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FERMAN EVLENIYOR !!!...

+9
.
ramsey
ferman_gamze
Fermankolik Merve
Fer(M)anga Gizem
rockgirl_ferman
fermankoLik_seda
ferman.selin
sevgin
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
.

FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:31 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm

valla ya..sanki ferman abiyi her saniye takip edionus...gider bi yolunu bulup gizli gizli evlenir..siz uyurken evlenir yani kimsenin ruhu bile duymaz...zaten evli olduğuna göre hala da hissettirmio profesyonelleşmiş artık..
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:18 pm

çocuğa başka çare bırakmadınız.
ferman_gamze

ferman_gamze

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:07 pm

VALLAH BEN BASARIM BİRAKMAM ONU KİMSEYE
http://www.manga.web.tr
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:06 pm

ferman birini severse bende onu severim çünkü ferman sevmişse birisini dğerlidiRbence ama tabi bir de kıskançlık durumları söz konusu bence evlenmeli artık!evliysede ne güzel işte hem biz bu konuyu kapamıştık onun özel hayatı bizi ilgilendirmiyo biz sesine yüzüne bakalım demiştik diye hatırlıyorum ama bilemicem!
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:41 am

evet bende öyle biliyorum ferman için!ciğim Very Happy:D

ayrıca nikahı basmasyı düşünenler boşuna hayal kurmasınlar..ferman abinin ömrü boyunca yanı başında olmadığınıza göre istedciği zaman gizli gizli nikah kıyar ondan basit ne var yani hiç olmassa gece kıyar hiç arkisini davet etmez nikahı kıydıktan sonrada düğününü yapar allh allah
ferman.selin

ferman.selin

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:09 pm

Very Happy Very Happy
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 2:27 pm

selinnnn gülücük yapmaaaa!!!! Very Happy Very Happy Very Happy puhahahaha
.

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 7:28 am

.

En son . tarafından Paz Ağus. 06, 2017 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:07 pm

[quote="ferman.selin"] Very Happy Very Happy [/q
teşekkür ederim bu arada bana ferman içinciğim değil dide de olur mu? senin için oraya dide eklicem böyle adımı kimse göremiyo Very Happy uote]
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 6:32 pm

ben bu şakayı hergördüğümde gerçek zannediyorum affraid affraid Suspect Suspect ya offffff
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:54 pm

ben takmamayı öğrendim artık beni kesmiyo ha evli ha bekar nasıl olsa bana ne bir faydası var nede zaraeı haksız mıyım? Very Happy
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:09 pm

haklısın,espri aptım ztn ama hiç ilgilendirmiyo diyemem
_didéNur!_

_didéNur!_

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:31 pm

orası öyle tabi ama dediğim gibi sonuçta bizi ilgilendirmiyo ferman evlense kim ona dur diyebilir ki onu bıraktım kim durdurabilir yani bize ne yaa..
bu arad hak verdiğin için tşekkürler1 Very Happy
büşra_frmn

büşra_frmn

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:52 pm

fermaNist_dide demiş ki:
orası öyle tabi ama dediğim gibi sonuçta bizi ilgilendirmiyo ferman evlense kim ona dur diyebilir ki onu bıraktım kim durdurabilir yani bize ne yaa..
bu arad hak verdiğin için tşekkürler1 Very Happy

yok ben onu durdururum demiyorum ama sewdiğim bi kişilik sonuçta onla ilgili herşeyi merak ederim
haaa sana msj atmayı unuttum.aslında fermanın durumunu kbullendığın için dikkatini çekmez yinede atım mı msjı
fermankoLik_seda

fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: FERMAN EVLENIYOR !!!...   FERMAN EVLENIYOR !!!... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:12 am

Smile

FERMAN EVLENIYOR !!!...
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ferman&Cem...
» ferman .................
» FERMAN IN KASLARRRRRRRRRRRRRI....
» ferman abi